Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Co aktualnie czytacie?

Cześć. Ja mam do was ważne pytanie... Czy znacie jakieś naprawdę dobre i sprawdzone sposoby leczenia przeziębienia w czasie trwania ciąży? Nie ma co ukrywać, że jest to bardzo ważna kwestia, na którą trzeba zwrócić szczególną uwagę przez ciążę... Czy znacie zatem coś wartego uwagi w tym temacie? Ja się właśnie zastanawiam czy porady z tego artykułu byłyby godne uwagi XXX Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie Smile Akurat teraz to czytam, bo moja żona ma z tym problem...

Notatka od xdax1, 29-03-2018 13:54:

No jasne, na pewno. Czytasz to i akurat piszesz na forum o zarabianiu?
Usunięta reklama/pozycjonowanie.

Odpowiedz
Ja głownie zaczytuje się Cobenem albo E. E. Schmittem. Polecam obydwu. Pierwszy ma bardzo dobre, ale wielowątkowe thrillery, natomiast Schmitt pisze książki w stylu psychologicznym, taki warte przemyślenia. Osobiście teraz chciałabym zacząć częściej czytać literaturę fakty, bo wydaje mi się najbardziej wartościowa.
Odpowiedz
Kinga - To, chcę najpierw przeczytać książkę, zanim zobaczę film. Mam nadzieję, ze mnie nie rozczaruje, bo książka jest naprawdę dobra.
Odpowiedz
Teoria wszystkiego: powstanie i losy Wszechświata
Książka autorstwa: Stephen Hawking

POLECAM
Odpowiedz
ja polecam ksiazke " w pogoni za miłością" super zyciowa a aktualnie czytam "potega podświadomości' nawet ujdzie ;p
Odpowiedz
Tylko kryminały mroza Smile
Odpowiedz
Zwodniczy punkt
Odpowiedz
(08-06-2017, 08:40)jacekk87 napisał(a): Co aktualnie czytacie? Jakie książki możecie polecić?

o książki
Odpowiedz
nic nie czytam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości