Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co aktualnie czytacie?

Lerynek
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 1
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
RE: Co aktualnie czytacie?
Cześć. Ja mam do was ważne pytanie... Czy znacie jakieś naprawdę dobre i sprawdzone sposoby leczenia przeziębienia w czasie trwania ciąży? Nie ma co ukrywać, że jest to bardzo ważna kwestia, na którą trzeba zwrócić szczególną uwagę przez ciążę... Czy znacie zatem coś wartego uwagi w tym temacie? Ja się właśnie zastanawiam czy porady z tego artykułu byłyby godne uwagi XXX Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie Smile Akurat teraz to czytam, bo moja żona ma z tym problem...

Notatka od xdax1, 29-03-2018 13:54:

No jasne, na pewno. Czytasz to i akurat piszesz na forum o zarabianiu?
Usunięta reklama/pozycjonowanie.

29-03-2018 13:29
MrMarianna
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 4

Ja głownie zaczytuje się Cobenem albo E. E. Schmittem. Polecam obydwu. Pierwszy ma bardzo dobre, ale wielowątkowe thrillery, natomiast Schmitt pisze książki w stylu psychologicznym, taki warte przemyślenia. Osobiście teraz chciałabym zacząć częściej czytać literaturę fakty, bo wydaje mi się najbardziej wartościowa.
13-04-2018 08:15
WaldekWielki
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 4

Kinga - To, chcę najpierw przeczytać książkę, zanim zobaczę film. Mam nadzieję, ze mnie nie rozczaruje, bo książka jest naprawdę dobra.
17-04-2018 09:44
Odpowiedz 

Wizytor
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: 1
WaldekWielki,
Twoje forum o zarabianiu przez Internet i pracy w domu

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS