• 50 głosów - średnia: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ClickTrackProfit.com - surfujesz,zarabiasz,rywalizujesz czyli wszystkow jednym..
Witam Wszystkich.

Chciałbym Wam przedstawić nowatorski serwis w którym jednocześnie zbieramy kredyty na promocję własnych stron, zarabiamy i uczymy się co i jak robić, żeby zarabiać jeszcze więcej.

ClickTrackprofit to serwis oferujący wiele rzeczy w jednym.

Przede wszystkim jest główną częścią TimTech czyli firmy skupiającej kilka serwisów. Są to manualsurfy, ale jest też stronka do tworzenia splash pages. Czyli czegoś takiego jak to:
[Obrazek: ctp1c.png]

Surfując w jednym lub kilku naraz manualsurfach oczywiście zbieramy kredyty na promocję własnych stron, ale także Money badges - "pieniężne odznaki". Odznak jest więcej, ale nie są to uż pieniążki. No chyba że ktoś lubi taką zabawę Smile Oto moje ostatnie zdobycze:

[Obrazek: ctp3.gif]

Opłaca się surfować w opcji "Nerd Surf" czyli we wszystkich czterech TE naraz (ILoveHits,StartXchange,ThumbVu,Sweeva). To daje 10% więcej kredytów i zwiększa szanse na money badges.
Oprócz tego co kilka tygodni jest nowa GameCard, którą w czasie surfowania możemy zapełnić co da nam 200 do wymiany na nagrody.

[Obrazek: ctp2.png]

Mój link:
http://clicktrackprofit.com/splash/nerds...rer=macgre

Czysty:
http://clicktrackprofit.com

PS. Manual surfy ze "stajni" TimTech postaram się opisać w oddzielnych wątkach.

[Obrazek: clixsense_gpt2016d468x60.png] [Obrazek: banner9.gif]
  Odpowiedz

Dobrze, ze jest cos w koncu na zagranice, achievmenty sa ciekawe
zgarniaj nagrody i kasę za klikanie w lubię to - lubietoto.pl
  Odpowiedz

Ja praktycznie jestem tylko w zagranicznych. Zamierzam stopniowo je tu dodawać.
Jestem ciekaw czy oprócz mnie są osoby które w ogóle używają manualsurfów?
  Odpowiedz

dopiero zauważyłem ten serwis
pytanka mam takie:

1/ tą są 4 manualsurfy w jednym programie?
2/ surfując trzeba otwierac kazdy w osobnym oknie?
3/ jest limit surfowanych stron dziennie?
4/ czy za wysurfowane kredyty dostajemy kase i po ilu kredytach?
5/ czy za te odznaki można coś zyskać i co one dają?
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

(13-05-2012, 16:25)jackthekiller napisał(a): dopiero zauważyłem ten serwis
pytanka mam takie:

1/ tą są 4 manualsurfy w jednym programie?
2/ surfując trzeba otwierac kazdy w osobnym oknie?
3/ jest limit surfowanych stron dziennie?
4/ czy za wysurfowane kredyty dostajemy kase i po ilu kredytach?
5/ czy za te odznaki można coś zyskać i co one dają?

Hej
1/ nie, wszystkie funkcjonują oddzielnie. CTP jest serwisem z którym wszystkie 4 są powiązane.
2/ tak
3/ nie ma
4/ kasa jest w losowo wysurfowanych odznakach ( jak na obrazku)
5/ odznaki pieniężne to kasa, ale są też takie okazjonalne które wypełniają Ci planszę. Jak ją zapełnisz to masz 200 pkt rewards.
Reszta to zwykłe obrazki Smile

Ale szczerze Ci powiem, ja już od dawna nie mam czasu tam surfować. WAZZUB pochłania mi cały czas jaki mam do dyspozycji.
Jednak mimo wszystko polecam ze względu na dosyć fajny system szkolenia jaki się przechodzi. Jak znalazł dla kogoś kto chce być zawodowym marketerem.
I jeszcze jedno: surfując regularnie pierwszy dowiadujesz się o nowych serwisach. Chyba nie muszę Ci mówić co to daje? Wink
O WAZZUB dowiedziałem się surfując w manualsurfach CTP, praktycznie tego tego samego dnia kiedy ujrzał światło dzienne.
pozdrawiam
  Odpowiedz

dzięki za odpowiedź

i reputek dla Ciebie.Smile
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

oo, dzieki. Powodzenia Wink
  Odpowiedz

w clicktrack profit jest też tzw vault(sejf) w którym jest codziennie chyba 150$ w puli nagród (nagrody 1- 2$ )
co 77 stron w 2 lub 3 stronach są klucze , jak zbierzemy wszystkie to możemy wygrać nawet 1$ lub 2$
2012-07-06 atari100 Cash From Vault 1.00 Pending
2012-07-06 atari100 Cash From Vault 2.00 Pending
2012-07-06 atari100 Cash From Vault 2.00 Pending
  Odpowiedz

Ooo, ciekawe Wow Już dawno tam nie zaglądałem. Powodzenia wszystkim!
  Odpowiedz

A czy można wybrać żeby reklama wyświetlała się tylko dla Polaków?
  Odpowiedz

nie ma geotargetingu ,
jeśli chodzi o sejf
to w 2 lub 3 stronach sa klucze do zdobycia jak je zdobędziemy to otworzy się sejf , a tam może być kasa
ilość kasy do wygrania zależy od tego jaka strona bierze udział w sejfie
ale przeważnie jest to 100 x 1$ (można wygrać wiele razy to 1$ w danym dniu
dodatkowo niektóre strony co uczestniczą w tej promocji mają ustawiony 4-sekundowy timer
http://brendabroyles.com/key-vault-promo/ tu jest lista stron co uczestniczą w tej sejfowej promocji
  Odpowiedz

strona płaci http://imageshack.us/photo/my-images/214...rofit.jpg/
  Odpowiedz

Lightbulb 
Click Track Profit jest jak sama nazwa wskazuje programem, który umożliwia zdobywanie ruchu na swoje strony za pomocą oglądania reklam innych użytkowników (klikania w nie)

CTP jest manual surfem. Po zalogowaniu mamy dostęp do obszernych treningów, które prowadzą nas krok po kroku do uzyskania certyfikatu eksperta CTP.

Program CTP współpracuje m.in. z takimi stronami wymiany ruchu jak Sweeva, StartXchange, I love Hits, ThumbVu, Legacy Hits, Tezak Traffic Power czy Top Flight Traffic a także z tzw. safelistami jak np. Viral Nuggets.

Dodatkowo każdy zachęcany jest do ,,trakowania'' swoich stron na TE Toolbox oraz kreowania splash pagów na AdKreator. Sugeruje się również posiadanie autorespondera Traffic Wave. Wszystko to wchodzi w skład tzw. Pizza Plan 2.

Właściciele CTP prowadzą również webinary szkoleniowe. Wymagana podstawowa znajomość angielskiego.

CTP jest darmowym programem , aczkolwiek niektóre ,,extras'' jeli chcemy np. aby naszą stronę więcej osób obejrzało można sobie dokupić indywidualnie na , którejkolwiek ze stron wyżej wymienionych.

Odpowiedz

ciekawy filmik http://www.youtube.com/watch?feature=pla...qBobdNt4l8
  Odpowiedz

w ten weekend mamy mase promocji na różnych stronach wymiany ruchu jako, że w Stanach był Black Friday i mozna niezle doładować się tanim ruchem. Zazwyczaj oniżki sięgają 70-80 procent.
  Odpowiedz

Można tu kupić wyświetlenia własnej strony za zarobione credits?
  Odpowiedz

tak można kupić. Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo w CTP i przejdziesz do dziau trening i zaczniesz po kolei wkonywać zadania. CTP poprowadzi cię za rękę.
Jest to darmowy ruch na strony. Jest to również dobry program dla osób systematycznych. Wystarczy nawetna 15 minut dziennie wchodzić - byle by to robić codziennie.
Ja w tym programiejestem od niecałego miesiąca a mam już 17 poleconych i zdobyłem dużo odznak. Bo serfując po necie można się przy tym świetnie bawić.

[Obrazek: ctpactivity.png]
[Obrazek: capture1ep.png]
[Obrazek: capture2bj.png]
[Obrazek: capture3vz.png]
[Obrazek: capture4er.png]
[Obrazek: capture5zp.png]
[Obrazek: capture6w.png]
[Obrazek: capture7me.png]
  Odpowiedz

Mógłbyś troszkę bardziej przybliżyć ten serwis? Chodzi mi dokładnie o to, jakie są to zadania, czy np. rejestracje, lajki, suby itd. Czy istnieje manual i autosurf, ile za jedną przesurfowaną stronę, ile kosztuje wyświetlenie własnej www oraz o co chodzi z tymi odznakami. Wink
Jaki % od poleconych?
  Odpowiedz

Najprościej jest się zarejestrować i udać się do działu trening i tam wszystko jest wyjaśnione w postaci krótkich 1-3 minutowych filmików.

Bo tłumaczenie na forum naczym to wszystko polega to tak jakby komuś tłumaczyć na forum jak jeździć samochodem osobie która nigdyza kólkiem nie siedziała. Raz , że trzeba by książkę napisać a drugi raz to dopóki się samemu nie usiądzie za kierownicą i nie ruszy to wszystko jest teorią.

Innymi słowy - tłumaczenie zajęłoby więej czasu niż przejście tego samemu.

Ale w skrócie mogę ci napisać, że rejestrujesz się na CTP i rozpoczynasz trening. Trening polega zazwyczaj na tym, że na początku masz za zadanie klikając w baner pod filmikiem zapisać się do danej strony wymiany ruchem (manual surfa). Następnie dodać tam natym manual surfie linka biznesu, który będziesz promował, np. może to być link CTP i niekiedy możesz posurfować kilka stron na początek. Następnie wracasz na stronę CTP wpisujesz login z danego manual surfa - w tym przypadku to I Love Hits - może być username lub numer user id - w moim przypadku to euro2012 a następnie klikasz przycisk dalej (next). W taki sposób zaliczyłeś krok 1 (step 1 ) i możesz wykonać zadanie numer 2.

a wygląda to mniej więcej tak
[Obrazek: treningctp.png]

Uploaded with ImageShack.us

Proste?

Przykładowo, jeśli przesurfowałeś w danym dniu 100 stron to możesz liczyć na to, że również w zamian za to 100 osób obejrzy reklamę twojego biznesu. Nic za to nie płacisz - masz reklamę u 100 osób za darmo-no chyba , że przserfujesz 1000 stron to tyle samo osób w danym dniu możesz zareklamować swój biznes.

Co do twojego pytania odnośnie autosurfów to na szczęście ich nie ma bo to strata czasu i czasem pieniędzy. Autosurfy nic nie dają. To takie zwykłe oszustwo z tymi autosurfami. Wystarczy się zastanowić dlaczego autossurfy tak mało płacą to odpowiedź sama przychodzi. Reklama w autosurfach jest reklamą śmieciową i nic nie wartą.

Kredyty w manual surfach są o wiele więcej warte. Z reguły koszt kliknięcia 1000 stron to $10. Niekiedy są promocje i można np. nabyć 5000 kredytów za $20 jak chcemy zaoszczędzić kilka godzin klikania.

Na manual surfie jak si przyłożysz i wyklikasz 1000-2000 kredytów za dzień to można powiedzieć , że jesteś mistrzem. Autosurf robi ci 3000 kredytów na dobe, które nic nie są warte.

Co do prowizji to zaleźy od danej strony wymiany ruchu. Jak weźmiesz 100 stron TE (traffic exchange) to na każdej z nic mogą być inne stawki.

Jest to biznes na lata i z czasem ma się coraz wiksze zarobki. Ja po 3 tygodniach w CTP mam 17 poleconych oraz też poleconych w innych stronach wymiany ruchem, które wchodzą w CTP.

Według mnie warto spróbować. No chyba, że ktoś nadal wierzy wciąż w istnienie cudownego sposobu na zarobienie szybkich pieniędzy w sieci nic nie robiąc. No to niech dalej wierzy. pwodzenia takiej osobie życzę.

Odpowiedz

właśnie pierwsza prowizja wpadła

nie dużo jak na start ale jak za nicnierobienie prawie to spoko

[Obrazek: ctpcommis.png]

Odpowiedz

W wolnej chwili przetestuje serwis. Wink
W razie problemów pomagasz na pw? Wink
Bo szczerze mówiąc mam "słabość" do angielskich instrukcji, tasków itd. Big Grin
  Odpowiedz

tak pomagam i radze zapisać się asap (as soon as possible - tak szybko jak to mozliwe), gdyż w tym tygodniu siedzę w domu na paternity leave (tacierzyńskim) bo mi się w piatek syn urodził i mam więcej niż zwykle czasu, żeby to każdemu wytłumaczyć. Jka ktoś stawia w tym pierwsze kroki to na początku jest troche tłumaczenia, zwłaszcza jak jeszcze słabo z angielskim.

ale głowa do góry - damy radę
  Odpowiedz

Ostatnio zajrzałem do CTP i zdziwiłem się że tak dużo tam już jest
Polaków Great
  Odpowiedz

teraz jest tam saper (sub game)
co 35 stron w 4 manual surfach jest mina do zbierania , jak zbierzemy wszystkie to gramy w sapera . za każde pole dobrze odgadnięte 1 cent , a w sejfie jackpot jest mniejszy ale szanse na wygraną większe
  Odpowiedz

dzięki za połączenie wątków w jeden o Click Track Profit. Nie wiedziaem, że to już ktoś opisywal na tym forum.

Powodzenia wszystkim w CTP życze
  Odpowiedz

(12-07-2012, 15:43)123mamut napisał(a): A czy można wybrać żeby reklama wyświetlała się tylko dla Polaków?

tak na niektórych stronach - przykładowo TrafficG, eASY hITS 4 u czy np. 247powerprofit

Dziś 2 ważne liczby 27 i 50.

Co prawda w tym tygodniu nie ma nic do wypłacenia z CTP ale to nie najważniejsze.

Ważne, że po miesiącu mam 27 poleconych

oraz, że jestem na pometku z treningiem

50 procent już za mną

Teraz powinno iść z górki

[Obrazek: ctpolowa.png]

Uploaded with ImageShack.us
  Odpowiedz

Przerobiłem stronkę z okazji zbliżających się walentynek Smile

http://trck.me/146295/
  Odpowiedz

Mają teraz promocję w CTP - darmowy upgrade przez 1 miesiąc!
  Odpowiedz

ok dziki dobrze wiedzieć. Dam znać swoim poleconym
  Odpowiedz

strona sama w sobie jest ok, uczy, zyskujac poleconego w ctp mozesz zyskac poleconych do innych systemow

szkoda tylko, ze admini w przeszlosci nasprzedawali tyle dozywotnich pakietow co za tym idzie bardzo obnizyli jakosc swoich systemow

za 100 baksow otrzymywac darmowy trafic przez 20-30 lat czy dozywotnio!? trzeba trafic na taka okazje Tongue
  Odpowiedz