click mail


#1
witam, uczestniczę w stronie click.mail.pl i mam takie pytanie jak działa płatne promowanie? Co grozi za używanie auto surfa i czy sprawdzają to? czy macie jakieś sposoby żeby nabić te wyświetlenia? Wybaczcie za takie pytanie ale jestem nowy w tych rzeczach, pozdrawiam, Adrian.
Odpowiedz
[-]
  •


#2
Płatne promowanie działa. Ale zalicza tylko unikalne wejścia, czyli jeszcze prościej mówiąc na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
Najwyżej wypozycjonowane linki w programach łapią unikalne wejścia, a że admini tam z reguły ustawiają swoje to nie jest to opłacalna opcja dla zwykłych userów.
Po drugie autosurf nie przejdzie ponieważ nie dostanie akceptacji. Akceptacje na prowanie PTP click.mail jak i zresztą wszystkich serwisów Netele dostają tylko polskie gptry (patrz zakładka akceptowane strony).
Jeżeli chcesz promować PTP to zapraszam na swoją stronkę, tam masz zakładkę poradnik PTP. Opisane wszystko odnośnie PTP począwszy od tego z czym to się je, po ranking stron na których możemy zarabiać z PTP i zamawianie reklamy krok po kroku.
Link w sygnaturze poniżej. jct śmiało pisz na PW
[Obrazek: zarabiankocomplbanner.gif]
[Obrazek: machoneypltl.gif]

Odpowiedz
[-]
  •
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości