• 46 głosów - średnia: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciekawy serwis
Co myślicie o serwisach oferujący nagrody za jakieś tam czynności?
Może dobrze było by zrobić taki serwis który oferował by to ale bez czekania na tzw. "restocki".
Prosta zasada, stworzenie jednego wspólnego systemu, który naliczał by punkty za np. pisanie postów, autosurfa, manualsurfa, klikanie w linki reklamodawców, odpowiadanie na pytania, codzienne logowanie. A z czego zysk, oczywiście z reklam na stornie. Potrzebny by był do tego oczywiście własny wkład, ponieważ od razu na pewno nie było by zysków, ale z rozrostem strony mogły by być, weźmy za przykład thisbox.pl, można sprzedawać konta premium, z czego by był dodatkowy zysk, a nagrody, można by było nadawać od razu ze sklepu np. taki merlin.pl
Co wy na to? Były by osoby zainteresowane czymś takim?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Zainteresowany ale jako kto? Współ-administrator/-założyciel czy użytkownik? Bo jeżeli to drugie, to byłbym zainteresowany.
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

niestety reklamodawcy aż tak dobrze nie płacą aby to wypaliło
chyba że nagrodami byłyby smycze, długopisy itp. a główną nagrodą podkoszulek Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
  Odpowiedz

żeby to wystartowało to jest potrzebny wkład i kilku ludzi.

Mirek... czy ja wiem, jakieś cenniejsze nagrody, jak wspominałem najpierw musi być wkład własny potem korzyści, będą użytkownicy, będzie większy ruch na stronie, mogą być większe zyski np. z reklam gogle.
Dodatkowo mamy wtedy bazę mailingową dzięki czemu do czasu do czasu, można by było puszczać mailingi za które np. ja założyciel otrzymuję pieniądze, a który z użytkowników wejdzie ten wejdzie.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Mover masz ciekawe pomysły ale jeszcze ani 1 nie zrealizowałeś i podajże, że
nie zrealizujesz, najpierw zdobądź 18 lat, a potem zrealizuj jakiś 1 plan a nie naraz kilka Smile, do tego naucz się podstawy html.
  Odpowiedz

Jest taka strona w Internecie, która nazywa się Perfect Internet. Adres: http://www.myperfectinternet.com

Każdy użytkownik może ją sobie dostosować do własnych upodobań, np. wybrać kolor tła, wpisać swoje ulubione strony internetowe, wybrać ulubione gry, wiadomości, itd. Może stworzyć swoją idealną internetową i wszystko co związane z tym co nas interesuje w Internecie mieć pod ręką. Dodatkowo otrzymuje punkty za które może kupować różne rzeczy w sklepach internetowych. Może też zupełnie za darmo brać udział w losowaniach 6 największych loterii świata: POWER Ball - USA (nie dawno mówili o tej loterii, bo była jedna z największych kumulacji - ok. 600 milionów dolarów), EURO MILLIONS - Europa, MEGA SENA - Brazylia, GOSLOTO - Rosja, Bono Loto - Hiszpania, POWER BALL - Nowa Zelandia. Jest też PRIZEMANIA, w której wygrywa się co 15 minut i wiele, wlele innych atrakcji, o których można by jeszcze długo pisać.
Najlepiej zarejestrować się z czyjegoś zaproszenia, bo wtedy otrzymuje się więcej punktów, tzw. DealPoints.
  Odpowiedz

(30-06-2011, 15:01)UniX napisał(a): Mover masz ciekawe pomysły ale jeszcze ani 1 nie zrealizowałeś i podajże, że
nie zrealizujesz, najpierw zdobądź 18 lat, a potem zrealizuj jakiś 1 plan a nie naraz kilka Smile, do tego naucz się podstawy html.

No właśnie to jest najgorsze - mieć pomysły, zaczynać je realizować i porzucać. Też tak miałam, mam nadzieję, że teraz wytrwam z nową stroną.
  Odpowiedz

Pomysł ciekawy ale trzeba mieć wkład własny kiedyś coś takiego próbowałem zrobić, nie wyszło może za młody byłem Tongue... Ale może warto spróbować.
  Odpowiedz

dobry pomysł Smile
  Odpowiedz

Nie słyszałam, ale dobry pomysł. Zobacz ofertę NEOPAK : neopak.pl/kartony-pudelka/do-butelek
  Odpowiedz

Myślę, że jeśli nie znajdą się sponsorzy i naprawdę dobrzy programiści na start to niema szans żeby taki pomysł wypalił. Nie wspomnę tu o osobie która by się zajmowała marketingiem i finansami.
  Odpowiedz

Mover - pomysł fajny, ale rzeczywiście - chwytasz się kupy pomysłów, niektóre nawet udaje ci się wystartować i... nic z tego nie wychodzi.

Chłopie, weź się za jeden temat, zrealizuj go i miej cierpliwość poczekać na efekty. Na razie masz "gorąca głowę", ale bez odrobiny cierpliwości i samozaparcia nic z tego nie będzie.
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Odpowiedz