Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe miejsca w Polsce i zagranicą
Polecam 2 greckie wyspy kretę i Sardynię. Najlepiej wybrać się tam we wrześniu. Temperatura powietrza nadal 30 stopni. Zawsze jest ładna pogoda i słońce. Ludzie mili i uczynni a koszt tygodniowego pobytu poniżej 2000
Odpowiedz
[+]
Ja bardzo chciałabym jechać do Belgii aktualnie szukam jakiś tanich noclegów no i oczywiście transportu trafiłam na tą firmę stantrans.pl i zastawiam się czy nie skorzystać z ich usług, a może macie jakieś propozycje transportu do Belgii po za samolotem.
Odpowiedz
[+]
Co jest w Belgii fajnego o jakich dokładnie miejscowościach mówisz? Bo tak teraz to powiedziałeś bardzo ogólnikowo i nic z tego nie można wywnioskować. Jeśli chodzi o Polskę to polecam miejscowość nad morzem - Rewal, bardzo dobra miejsce do wypoczynku można dużo pozwiedzać i można przejść z jednego miasta do drugiego dokładniej do Trzęsacza.
Odpowiedz
[+]
Ja często odwiedzam Chorwację, wspaniałe widoki, piękna pogoda i cena wakacji w miarę przystępnaSmile
Odpowiedz
[+]
a ja polecam odwiedzenie zamku królewskiego w Chęcinach. to naprawdę pięknie miejsce i po niemal 2 latach znów jest dostępne dla turystów Smile
Odpowiedz
[+]
Licheń zdecydowanie
Odpowiedz
[+]
Zakhyntos, Grecja
Odpowiedz
[+]
Polecam Maroko. Bardzo tam jest kolorowo i egzotycznie.
Niektóre rzeczy warto sobie kupić na ich bazarach, a niektóre lepiej zamówić na tego typu stronkach-***************
Moja rada Smile
Odpowiedz
[+]
Może nie teraz bo sytuacja w Turcji nieciekawa, ale polecam Kemer. Cudowne miasteczko, z przepięknymi widokami.
Odpowiedz
[+]
Bardzo fajne miejsca można znaleźć na Mazurach. Nie będę polecać konkretnych miejsc i miejscowości, bo jest tam tego naprawdę sporo. WArto pojechać na Mazury samochodem, a przed samym wyjazdem poczytać na forach i różnych stronach co warto tam zobaczyć. Smile'

________
bramy uchylne kraków
Odpowiedz
[+]
A ja wybieram się w tym roku do Monachium. Mam nadzieję, że uda mi się przy okazji zobaczyć Lewandowskiego (kupiłem bilety!). Niestety samochód coraz bardziej się nam psuje i nie wiemy czy damy radę zajechać... patrzymy więc na oferty busów, które oferują przewóz osób do Niemiec. Z tego co zauważyliśmy, to nie wychodzi to wcale tak drogo, może więc pojechać właśnie busem ?
Odpowiedz
[+]
Ja byłem na meczu w Dortmundzie i właśnie jechałem busem z kumplami i innymi kibicami jak się później okazało Smile Przy meczach ligi mistrzów to współczuje autem jechać bo korki masakryczneTongue
Odpowiedz
[+]
Dzięki za informację.
Odpowiedz
[+]
Bardzo lubię odwiedzać miejsca, które nie są tak bardzo rozreklamowane, raczej rzadko można trafić na nie w przewodnikach i zazwyczaj to właśnie odwiedzam je z czystego przypadku. W ten sposób zwiedziłam bardzo dużo Holandii, Włoch oraz Słowacji, w innych państwach stawiałam głownie na stolice i większe miasta, co było błędem. Teraz kieruję się tą zasadą podobnie i w Polsce. Odkrywam piękno małych miasteczek, które również potrafią mieć swój urok.
Odpowiedz
[+]
Polska jest serio mocno urozmaicona pod wzgledem wypoczynku. Góry, morze, jeziora. Jest wszystko
Odpowiedz
[+]
Może i urozmaicona ale popatrz tylko na polskie morze-czy warto jechać setki kilometrów że postać na piasku ? Pamiętasz parawany we władysławowie widziane z kosmosu ? Big Grin
Odpowiedz
[+]
Zakopane <3
Odpowiedz
[+]
Polecam Sopot! Piękne miasto i cudowne polskie moloSmile
Odpowiedz
[+]
Jeśli jedziecie za granicę, to koniecznie pamiętajcie o wyrobieniu karty ekuz... Czy sądzicie, że na ekuz białystok na polisaturystyczna.pl są warte uwagi porady?
Odpowiedz
[+]
Zgadzam się z poprzednikiem Smile Ciekawe porady w tym zakresie są też tu xx
Odpowiedz
[+]
Polecam piękny Zamek Książ
Odpowiedz
[+]
wiecje chcialbm wiedziec
Odpowiedz
[+]
co powiecie ?
Odpowiedz
[+]
czekam na odpowiedz jak cos
Odpowiedz
[+]
Ja w PL polecam piękny Wrocław, albo góry - Tatry - ogólnie dla początkujących łatwa a efektywna jest Sarnia skała.  A z zagranicznych miejsc to np. tanie loity są do Mediolanu a jest tam ładnie i polecam też Majorkę - wyjątkowe miejsce. I jeszcze Kraków - najpiękniejszy <3
Odpowiedz
[+]
A ja polecę moje miasto Zawiercie. Dużo tutaj dziwacznych ludzi. Dla każdego coś się znajdzie ^_^
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości