Cheyenbarre 20$Pass


#1
Cheyenbarre
Link do rejestracji
http://www.cheyenbarre.com/inscription-g...-7442.html

Surfbar Cheyenbarre, istnieje od 12 sierpnia 2008 r. Zarabianie z Cheyenbarre polega na włączeniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę (zwanego dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy te, wyświetlane są w postaci bannerów na pasku reklamowym surfbaru.

Surfbar ten można umieścić w dowolnym miejscu ekranu monitora, nie "gryzie" się z innymi surfbarami i nie obciąża systemu. Dodatkowo, mamy możliwość uruchamiania tego surfaru w pozycji "poziomej" lub "pionowej", co jeszcze bardziej zwiększa komfort jego użytkowana poprzez możliwość ustawienia go w taki sposób, by nie przeszkadzał nam w pracy na komputerze.

Po uruchomieniu surfbaru, co 60 sekund następuje zmiana bannera reklamowego a my w zamian za to otrzymujemy 0.5 punkta. Jak więc łatwo policzyć, w ciągu godziny dostaniecie 30 punktów. Aktualny przelicznik (czerwiec 2011r.) wynosi 0.92€ za 1000 punktów.
Są równie reklamy do klikania co daje nam dodatkowe pt.
Mamy też sklepik gdzie za nasze pt można kupić różne kody

Zarobione pieniądze możecie wypłacić po uzbieraniu kwoty minimum 25€. Pieniądze wypłacicie na konto w banku internetowym Hipay z którego bez problemu, przelejecie pieniądze na wasze konto w polskim banku. Jeżeli nie macie jeszcze konta Hipay, to możecie je założyć z inku www.hipay.com/info/services-buyer
Założenie konta w Hipay jest bezpłatne.

To ile dziennie zarobicie, będzie zależało od czasu spędzonego z włączonym surfbarem i liczby osób które zapiszą się do surfbaru Cheyenbarre z waszego polecenia. Cheyenbarre oferuje 1 poziomowy system budowy osób poleconych z prowizją wynoszącą 20%.

Dzięki temu, że za zarobione pieniążki możecie kupić także kody do innych stron, które następnie można sprzedać na giełdzie kodów Codeotop
Link do giełdy kodów poniżej
http://www.codeotop.com/code-de-jeux-gra...duglas1212

Każdy z was może co miesiąc wypłacić z tej firmy pieniądze nawet bez poleconych.
Do poprawnego działania surfbaru, wymagane jest zainstalowanie bibliotek Microsoft .NET Framework w wersji minimum 3.0
[-]
  •
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Bubulle-barre 20$Pass zibby12 0 4,194 27-07-2011, 13:13
Ostatni post: zibby12Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości