Byncodebarre


#1
Byncodebarre
Link do rejestracji
http://www.byncodebarre.com/inscription-...21550.html

Surfbar Byncodebarre, istnieje od 2 maja 2009 r. Zarabianie z Byncodebarre polega na włączeniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę (zwanego dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy te, wyświetlane są w postaci bannerów na pasku reklamowym surfbaru.

Surfbar ten można umieścić w dowolnym miejscu ekranu monitora, nie "gryzie" się z innymi surfbarami i nie obciąża systemu. Dodatkowo, mamy możliwość uruchamiania tego surfaru w pozycji "poziomej" lub "pionowej", co jeszcze bardziej zwiększa komfort jego użytkowana poprzez możliwość ustawienia go w taki sposób, by nie przeszkadzał nam w pracy na komputerze.

Po uruchomieniu surfbaru, co 60 sekund następuje zmiana bannera reklamowego a my w zamian za to otrzymujemy 0.5 punkta. Jak więc łatwo policzyć, w ciągu godziny dostaniecie 30 punktów. Aktualny przelicznik (czerwiec 2011r.) wynosi 0.10€ za 1000 punktów.

To ile dziennie zarobicie, będzie zależało od czasu spędzonego z włączonym surfbarem i liczby osób które zapiszą się do surfbaru Byncodebarre z waszego polecenia. Byncodebarre oferuje 1 poziomowy system budowy osób poleconych z prowizją wynoszącą 20%.
Są tęż reklamy do klikania punkty w przedziale od 5 do 10 pt za reklamę

Zarobione pieniądze możecie wypłacić po uzbieraniu kwoty minimum 10 €. Pieniądze wypłacicie na konto w banku internetowym Hipay z którego bez problemu, przelejecie pieniądze na wasze konto w polskim banku. Jeżeli nie macie jeszcze konta Hipay, to możecie je założyć z inku .
www.hipay.com/info/services-buyer
Założenie konta w Hipay jest bezpłatne.

Dzięki temu, że za zarobione pieniążki możecie kupić także kody do innych stron, które następnie można sprzedać na giełdzie kodów Codeotop
Link do giełdy kodów poniżej

http://www.codeotop.com/code-de-jeux-gra...duglas1212

Każdy z was może co miesiąc wypłacić z tej firmy pieniądze nawet bez poleconych.
Do poprawnego działania surfbaru, wymagane jest zainstalowanie bibliotek Microsoft .NET Framework w wersji minimum 3.0

Byncodebarre - Menu surfbaru

Menu surfbaru Byncodebarre wywołacie po kliknięciu prawym klawiszem myszki (RMB) na pionowym pasku znajdującym się na lewej krawędzi surfbaru.

Abyście przy każdym uruchomieniu surfbaru Byncodebarre nie musieli wpisywać od nowa loginu i hasła, musicie wywołać menu surfbaru, wybrać opcję Configuration i kliknąć odnośnik Votre compte.

Byncodebarre menu configuration

Wybór ten, wywoła otwarcie okienka pop-up, w którym musicie wpisać login (nick) i hasło, oraz zaznaczyć ("zaptaszkować") jedną lub obydwie opcje:

:: Lancer en mème temps que Windows - Autostart przy starcie systemu
:: Connexion automatique - Automatyczne logowanie (zalecam)

Ustawienia zatwierdzacie przyciskiem Enregister.
surfbar Byncodebarre konfiguracja pop-up

menu Configuration zawiera jeszcze jeden odnośnik Basculer en mode vertical / horizontal. Opcja ta, służy do wyboru trybu uruchomienia surfbaru w pozycji poziomej lub pionowej. Wybór będzie widoczny po powtórnym uruchomieniu surfbaru.

surfbar Byncodebarre menu

Navigation - nawigacja
Site - otwarcie strony programu w przeglądarce
Forum - otwarcie strony forum programu w przeglądarce
Quitter - zamknięcie surfbaru
Configuration - konfiguracja
Votre Compte - twoje konto (zmiana ustawień)
Basculer en mode vertical - zmiana trybu uruchomienia surfbaru w pozycji poziomej lub pionowej
Codes Promos Gratuits - kody promocyjne (możemy sobie darować)
A propos - informacje o wersji surfbaru, autorach itp.
[-]
  •


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości