Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Bux i przyczyny niewypłacania

Witam, kiedyś miałem konto na bux.to w które się dosyć zaangażowałem. Posiadałem od siebie około 500 userów i ponad 100$(kasa ciągle rosła) wszytko szło fajnie, do czasu gdy trzeba było wypłacić kasę. Bux.to tego nie zrobił. Stwierdziłem, że tylko dałem się nabrać złodziejom i już nigdy nie będę się w to bawić. Wiem, że nie tylko ja miałem taką sytuacje i nie tylko na bux.to tak bywa.
Moje pytanie brzmi: Czemu bux'y nie wypłacają pieniędzy?

Sam mam kilka wyjaśnień (niestety nie wiem która jest prawdziwa):
1. Tak się dzieje, gdyż bux'y nie dostają zapłaty za swoje usługi.
2. Nie szanują użytkowników, lub maja taki burdel, że tego nie ogarniają.
3. Chcą zarabiać jeszcze więcej i dlatego nie wypłacają użytkownikom.

Proszę by wypowiedziały się osoby które prowadziły kiedyś, lub nadal prowadzą buxa i oczywiście wszystkich innych też zachęcam do wypowiedzi.

Dziękuje i pozdrawiam Jujek
Odpowiedz
Ja nie prowadzę buxa, ale wiem,
że po prostu większośc buxów po prostu bankrutuje..
Wypłacają pieniądze użytkownikom, a nie mają reklamodawców..

I też istnieje grupa ludzi, którzy chcą zarobic kosztem innych..

Warto szukac w sieci opinii o danym buxie.
[-] 1 użytkownik podziękował jaadi2 za ten post:
  • Jujek
Odpowiedz
moim zdaniem jakieś 60 % - 70 % scamów , to cwani oszuści właściciele buxów , wypłacą troszkę kasy , 5 razy tyle zarobią na wykupionych kontach użytkowników i znikają Sad

jedną z przyczyn może być też brak kont biznes na PP i AP ( kiedyś Kamil się wypowiadał na forum że jeżeli wpływy/obroty na konto PP przekroczą chyba 1000 euro potrzebna jest dodatkowa weryfikacja konta z wysłaniem skanu dowodu osobistego a po przekroczeniu kolejnej sumy weryfikacja polegająca na przesłaniu dokumentu świadczącego o prowadzeniu firmy; młodzi mało doświadczeni admini buxów po prostu tego nie robią Big Grin
.
nie wiem jak jest w przypadku AP ?
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[-] 1 użytkownik podziękował oldman41 za ten post:
  • Jujek
Odpowiedz
1. Brak reklamodawców
2. Ograniczenia banków ap/pp - blokowanie kont na kilka dni skutkuje okrzyczeniem skamem takiego buxa, co ma wpływ na brak kolejnych reklamodawców - o czym pisał oldman.
3. Oszuści którzy wypłacą parędziesiąt dolców zgarną kasę za upgrade'y i reklamę i są do przodu o kilkaset dolców.
4. Źle zarządzający admin który się zagalopuje z obietnicami Smile - oby mi się nie przytrafiło! Smile
5. Hakerzy - ataki na hosting itp.
6. konkurencja która może okrzyknąć skamem (chyba) Smile takie przypuszczenie

Pozdrawiam!
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

[-] 1 użytkownik podziękował keller107 za ten post:
  • Jujek
Odpowiedz
Bardzo dziękuje jaadi2'owi, oldman41'owi i keller107 'owiSmile
To mam jeszcze kilka pytań:
1. Czemu bux'y używają PayPal'a? Nie lepiej jest mieć konto bankowe firmowe jakiegoś normalnego banku?
(To pytanie będzie tak bardziej do keller107'a) 2. Jakie poniosłeś koszty by zrobić swojego bux,a?
3. Czemu bux'y nie wypłacają kasy od dowolnej kwoty? Moim zdaniem było by to uczciwsze, a ograniczenie to np. wypłata max 4 razy w miesiącu.

keller107 mam nadzieje, ze będziesz dobrym adminem i powodzeniaSmile
Odpowiedz
1/ Bo PayPal jest jednym z największych/najpopularniejszych e-banków. Inne to AlertPay, Liberty Reserve, OKPay i trochę chyba Moneybookers.

3/ Są buxy bez minimum (np. bux Adherenta ), ale jest ich mało. Powodem tego jest, że np. przez PayPal można zlecić 'tylko' 200 (jeżeli źle mówię, niech ktoś mnie poprawi ^.^) wypłat na dzień. Powyżej tego blokują konto (to przekłada się też na upadek buxów - patrz 2 punkt w poście kellera).
Myślę, więc jestem.
Ninja
[-] 1 użytkownik podziękował GarudoHS za ten post:
  • Jujek
Odpowiedz
(06-02-2012, 20:39)Jujek napisał(a): Bardzo dziękuje jaadi2'owi, oldman41'owi i keller107 'owiSmile
1. Czemu bux'y używają PayPal'a? Nie lepiej jest mieć konto bankowe firmowe jakiegoś normalnego banku?
90 % buxów i stron do zarabiania przez internet nie wypłaca na konta bankowe , więc wypłacamy na przykład na PP a potem na konta bankowe
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[-] 1 użytkownik podziękował oldman41 za ten post:
  • Jujek
Odpowiedz
(06-02-2012, 22:56)GarudoHS napisał(a): 1/ Bo PayPal jest jednym z największych/najpopularniejszych e-banków. Inne to AlertPay, Liberty Reserve, OKPay i trochę chyba Moneybookers.

3/ Są buxy bez minimum (np. bux Adherenta ), ale jest ich mało. Powodem tego jest, że np. przez PayPal można zlecić 'tylko' 200 (jeżeli źle mówię, niech ktoś mnie poprawi ^.^) wypłat na dzień. Powyżej tego blokują konto (to przekłada się też na upadek buxów - patrz 2 punkt w poście kellera).

1. Rozumiem, ale gdy bym był adminem buxa to nie robiło by mi różnicy na jakie konto wypłacam. Obojętne było by mi, czy to PP, AP, Mbank, ING, albo bank Chuck Norris'a. Ważne tylko dla mnie numer konta na które mam przelać kasę.

3. PP ma dwie zalety: jest szybki i każdy może go założyć. Ma też sporo wad o których wiem, a wydaje mi się, że jest ich wiele więcej.

(06-02-2012, 23:09)oldman41 napisał(a):
(06-02-2012, 20:39)Jujek napisał(a): Bardzo dziękuje jaadi2'owi, oldman41'owi i keller107 'owiSmile
90 % buxów i stron do zarabiania przez internet nie wypłaca na konta bankowe , więc wypłacamy na przykład na PP a potem na konta bankowe

Masz racje, ale mi nie chodziło o to. Ja dla mnie gdy ktoś jest uczciwy i wszytko prowadzi legalnie ,to dla takiej osoby sposób wypłacenia pieniędzy jest obojętny(nie istotne jest to PP, AP, czy jakiś bank).

Jeśli pisze głupoty to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu i dziękuje wszystkim za udział w dyskusji.

Btw. Nie mogę na forum znaleźć działu który by opisywał zalety i wady PayPal'a. Jeśli coś takiego jest to proszę o skierowanieSmile
Odpowiedz
Co do założenia ptc:
- koszt skryptu od 5$ do 150$ Smile ja kupiłem za 5$ tylko
- hosting mój 1,5$ miesięcznie
- wypłaty - to zależy od Ciebie ile dasz na początek reklam od siebie i ile możesz zainwestować swojej gotówki - ja nie przeznaczyłem limitu, w ten lub inny sposób powinno się zacząć zwracać po 3-4 miesiącach(tak myślę)

Ja przeznaczyłem ogólnie na skrypt/hosting i promocję itp. ok 25-30$
Teraz tylko wypłaty i może jakaś większa promocja jak dobiję np. do 300 użytkowników- ale tego narazie nie planowałem dokładnie. W tym momemcie tylko wkładam pieniądze, jednak z nadzieją, że się zwrócą. Troszkę kombinuję itp., ale to inna bajka Tongue
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

[-] 1 użytkownik podziękował keller107 za ten post:
  • Jujek
Odpowiedz
Hmm... Wracając do pytania: "Czemu bux'y nie wypłacają pieniędzy?"...
Według mnie jednym z powodów jest też oferowanie za dużych premii na początek.
Mam na myśli buxhosty oczywiście. Niektóre na start dają od $1 do nawet $10 (albo i więcejBig Grin) do PB za co mozna kupić sporo reklam. Właściciel buxhosta nic z tego nie ma a kasę musi wypłacić za te reklamy, które inni klikają (do czasu aż zorientuje się, że bankrutuje i zamknie bux'a). Dodatkowo konta premium często są oferowane. To też może być zgubne.
[-] 1 użytkownik podziękował pampuch721 za ten post:
  • Jujek
Odpowiedz