• 25 głosów - średnia: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buk internetowy a PTR (konto bankowe).
Nie wiem czy ten temat nadaję się do tego działu, ale do innych niezbyt pasował.
Otóż zamierzam się zarejestrować w Efortunie, potem (jak dostaną licencję) zapewne w innych polskich bukach on-line. Przy rejestracji podaje się numer konta bankowego (jest ono ściśle powiązane z kontem w buku), zaś na moim koncie czasem pojawiają się drobne wpłaty z PTR (max. jakieś 50 PLN miesięcznie), dodatkowo raz przelewałem z PayPal na konto ok. 300 PLN.
Czy uważacie że przy jakichś powiedzmy 100 zł wpływu miesięcznie z buka, takie konto może być jakoś specjalnie kontrolowane czy sprawdzane przez US lub SC (podobnie powiązany PayPal), czy mogą się przyczepić do tak (moim zdaniem) niskich kwot. Mam nadzieję że ktoś z was podzieli się ze mną swoimi spostrzeżeniami lub doświadczeniami,
pozdrawiam.
  Odpowiedz

moim zdaniem nie masz się o co martwić Smile
ja wypłaciłem z PP na konto bankowe ponad 1600 zł i przez 3 lata nikt się mnie nie czepiał Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

a ja chcę wiedzieć co to ten buk.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Buk- Bukmacher ( w tym przypadku http://www.efortuna.pl),
@oldman41 a używałeś konta do wpłat poza PTR, nie wiem Allegro, wypłaty z jakiejś pracy itp?
  Odpowiedz

jeżeli chodzi Tobie o konto bankowe to oczywiście tak ; jeżeli o Paypala to nie
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

nie przejmuj sie.......... nie sprawdzaja takich kwot
  Odpowiedz

US interesuje sie dopiero po przekroczeniu 9.999zl wciagu miesiaca. ale ja zawsze robilem 1.5-2 miechy przeryw od wyplat miesiecznych powyzej 8k. Yyy z fortuny mozesz wyplacac ile chceszs. Przeciez te gnoje kasuja 12% za to ze grasz ;|
  Odpowiedz