Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BONUS do 82 zł i darmowa karta wielowalutowa
#1
Thumbs Up 
Odbierz do około 82 zł za rejestrację i zamówienie bezpłatnej karty płatniczej!

Revolut to karta, którą możesz płacić za granicą w ponad 150 walutach i znakomite kursy wymiany walut. Aplikacja także w języku polskim.

Rejestracja jest możliwa na smartfonie lub tablecie. Bonus i darmową wysyłkę karty otrzymasz wyłącznie z rejestracji z linku zapraszającego, zapraszam:

https://revolut.com/referral/rafav7ac5!G10D21

By odebrać bonusowe pieniądze podaj po kliknięciu w podany link swój numer telefonu na który przyjdzie w SMS link do aplikacji, ściągnij ją i załóż konto w niej używając podanego wcześniej numeru telefonu. Następnie zweryfikuj swoją tożsamość dowodem osobistym lub paszportem i dodaj pieniądze na konto Revolut (min. 20 zł) za pomocą karty lub przelewu - możesz je potem wydać w całości na zakupy w sklepie lub płacąc przez internet itd. Następnie zamów fizyczną kartę (przesyłka idzie około 5 dni roboczych).

Bonus otrzymasz po dokonaniu pierwszej płatności kartą i poczekasz, aż pojawi się ona w aplikacji jako Ukończona. Może to zająć do 7 dni, zazwyczaj środki bonusowe pojawiają się w ciągu 3 dni.

###          ###           ###           ###           ###           ###           ###           ###

Kwota otrzymanego bonusu jest zależna od podanego kraju zamieszkania podanego przed wykonaniem pierwszej płatności kartą.

W razie potrzeby możesz zmienić adres zamieszkania.
- jeśli przed pierwszą transakcją kartą zmienisz swój adres na dowolny inny adres - otrzymasz bonus w wysokości przypisanej do danego kraju
- jeśli zmienisz na adres w Polsce wysokość bonusu wyniesie 25 PLN, w Niemczech €15, w Szwecji to aż 200 SEK (około 82 PLN)
- zmiany adresu nie dokonuj dla pewności do czasu aż status wysyłki karty zmieni się na „wysłano” jeśli ma ona dojść na podany pierwotnie adres. Status zmienia się zazwyczaj po 1-2 dniach roboczych od zamówienia karty fizycznej
- aby zmienić adres kliknij na „Pulpicie” koło zębate w prawym górnym roku aplikacji, a następnie na „Dane osobowe” i ikonkę ołówka obok „Adresu” by go edytować
Odpowiedz
[+]
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości