• 45 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokada konta
Mieliście sytuacje że paypal zablokował wam konto?? Chcą potwierdzenia tożsamości w tym celu wysłałem im skan dowodu osobistego ale oni go odrzucili i odpisali ze chcą skan rachunku za usługi komunalne czy tam wyciąg z konta.

Skończy sie na tym, że zamkną Ci konto,
zamrożą pieniądze na 180 dni, pózniej je oddadzą.
W skali całej polski to sie nieźle na nas wzbogacili
blokując na pół roku i nimi obracając kilkanaście
milionów złoty.

Zrobili ci też tak?

Ale dlaczego blokuje konta?
Pomóżcie nazbierać $1.60 do minimum Smile http://adf.ly/1131984/www.google.com

Nie podali powodu po prostu chcą skan wyciągu bankowego lub rachunku za usługi komunalne nie starsze niż 12 miesięcy.

Właśnie mam to samo pytanie co Server...
Jakby wierzyć tym, co piszą, że im konto zablokowali a nie robili nic złego (po prostu to co zwykle), to naprawdę wydaje się to dziwne, wręcz chore... Z doświadczenia wiem, że przeważnie jest jakiś powód, ale może w tym wypadku jest inaczej (?)
Ja np. na PayPalu raczej nie robię nic złego, czasem dostaję jakieś tam sumki ze stron do zarabiania, ale nie są to ani bardzo duże, ani malusie kwoty i na dodatek nie robię tego codziennie (a wręcz od jakiegoś czasu raz na tydzień/2 tygodnie/miesiąc). Dotąd, nie miałem żadnego problemu z tym, aczkolwiek odkąd wiele osób zaczęło miec blokowane konta, zastanawiam się, czy wypłacić pieniądze...

Mi blokneli nie małą sumkę .Ja nie robiłem nic złego zresztą od jakiegoś czasu wpadało tylko parę centów,15 się loguje chce wysłać 3 zł a tu patrze nie można bo 13 blokada została nałożona.

mam dokładnie to samo, jutro do nich zadzwonie

chcą tez ode mnie ksero jakiejś faktury którą wystawiałem, a przecież ja nie mam firmy. Też chcą powiązania karty kredytowej a ja nie mam karty kredytowej niepotrzebna mi.
Miał ktoś coś takiego już. Podpowiedzcie jeśli możecie co z tym zrobić

Najlepiej wysłać im Historię (w pdf-ie) Rachunku bankowego, każdy bank powinien mieć taką opcję ściągnięcia ją sobie, no i oczywiście najlepiej dzwonić do nich.
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM

Wielkie G Wam to da. Im potrzeba Waszych pieniędzy na 180 dni,
aby mogli je sobie swobodnie obracać.
Dlatego podali taką beznadziejną przyczyne:
transakcje kartą, a wiadomo ze 90% z nas nie ma
konta PayPal połaczonego z kartą kredytową.
Żenada.

Mam to samo jakaś żenada

Ode mnie chcą skan rachunku za usługi komunalne lub wyciąg z konta.Jak pisałem do nich to odpisali że może też być skan dowodu osobistego lub prawo jazdy , jak im przesłałem skan dowodu to stwierdzili że nie może być.

@123mamut
To naprawdę jakieś żarty chyba... No powiedzcie, że tak...
Spróbuj jeszcze się odwołać do kogoś wyżej. Czasem ci pomocnicy czy ci o niższej randze naprawdę popełniają karygodne błędy...

od ponad 3 lat mam konto Paypal , nigdy nie miałem żadnych problemów , jak słyszę o " waszych " to aż uwierzyć nie mogę Sad

suma wpływów i wydatków na koncie to jakieś 3500 zł Big Grin

muszę tez dodać , że mam konto zweryfikowane , powiązane z kontem bankowym i z kartą kredytową Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]

kolega ma zweryfikowane i też ma blokadę co do karty kredytowej to nie wiele osób taką ma.

nie pisałem , że posiadanie karty kredytowej jest jakąś " wyrocznią "

ps: w takim razie wszyscy , którzy mają krótko konto na PP i mają zablokowanre konta " piorą brudne pieniądze " innego wytłumaczenia nie widzę Big Grin

oldman chyba żartujesz konto mam jakieś 2 lata zweryfikowane z dodanym rachunkiem bankowym może nie mam takiego obrotu ale moje wpływy to klikanie itp. tak jak większości.O co tu chodzi

Ja tez mam konto ok 1 roku zweryfikowane i dzwoniłem wczoraj dostali to co chcieli a i tak dzis dostałem email że rozpoczął się proces zamykania konta i środki będą dostępne max po 180 dniach, a mam tam tylko 50$.

(22-06-2012, 00:22)kamil8080o2pl napisał(a): oldman chyba żartujesz konto mam jakieś 2 lata zweryfikowane z dodanym rachunkiem bankowym może nie mam takiego obrotu ale moje wpływy to klikanie itp. tak jak większości.O co tu chodzi

oczywiście , że żartowałem Big Grin

po wypowiedzi użytkownika dariklon , uważam , że mogą zamknąć każdemu bez powodu Wall

Ja ma konto od czterech lat na pp

Dziś jeszcze raz dzwoniłem do nich i żadne odwołanie nie ma sensu ich decyzja jest nieodwołalna Sad

Ja też dzwoniłem to strata czasu.Oszuści i tyle.

niezłe szopki Sad
chyba czas przenieść kasę do banku
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]

PP odpadł (tu musiał bym się brzydko wyrazić ale mam ich gdzieś) który bank polecacie, z którego da się przelewać na polskie konto bankowe?
proszę o porady
dzięki

Payza.Ja muszę od nich wydostać moją kase.

(22-06-2012, 17:29)dariklon napisał(a): Dziś jeszcze raz dzwoniłem do nich i żadne odwołanie nie ma sensu ich decyzja jest nieodwołalna Sad

Dokładnie to samo mi napisali: "Decyzja nieodwołalna"
Banda oszustów, w skali kraju przejęli kontrole na naszymi
pieniędzmi na 180 dni, a to nie małe pieniądze.
Sprytnie to obmyślili, pod pretekstem nieautoryzowanych
transakcji kartą kredytową, tylko że 90 % z nas takiej karty nie posiada... dziwne, nieprawdaż ?

Wie ktoś czy można mieć na PP dwa konta z tymi samymi danymi, oprócz adresu e-mail. ?

Raczej nie.Dla pewności możesz napisać do obsługi

Z tego co pamiętam to dozwolone jest mieć jedno konto osobiste i jedno firmowe lub specjalne. Cytat z Centrum Pomocy:

"Czy można mieć więcej niż jedno konto PayPal?
Możesz mieć jedno konto osobiste i jedno konto specjalne lub firmowe.

Do każdego z kont możesz dodać kilka adresów e-mail, kilka kart kredytowych lub debetowych oraz kilka rachunków bankowych. Pamiętaj jednak, że dany adres e-mail, karta kredytowa lub debetowa oraz rachunek bankowy mogą być zarejestrowane tylko na jednym koncie PayPal."