• 38 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog o zarabianiu w necie
Chciałbym przedstawić swój blog o zarabianiu, który jest przeznaczony głównie dla początkujących, ale nie tylko.

http://zarabiaj-przez-net.blogspot.com/

Strona jest świeża i treść wciąż dopracowywana.
Opinie i pomysły mile widziane.
  Odpowiedz

Nie wiem czy w blogspot istnieje możliwość wstawienia własnego logo, ale jeżeli tak to pomyśl nad tym. Według mnie zdecydowanie lepszą funkcję pełniłoby logo powiązane z zarabianiem niż obecne tło strony. Niestety czytając treść strony można dostać oczopląsu od tła.

Jeszcze jedna mała uwaga... "Programy Partnersie" - literówka się wkradła Wink
  Odpowiedz

Siemka, mi tam tło odpowiada, nie raz zdarzają się o wiele wiele gorsze to mi się podoba, ale stronka coś mało płynnie chodzi, ale może to coś u mnie.

Teraz troszkę uwag.

Strona główna i zakończenie treści: "Życzę udanych zarobków!" lepiej może "Życzę wysokich zarobków" - jakoś to pierwsze dziwnie mi brzmi.

2 sprawa, to opisujesz, że buxy o wartościach klików poniżej 0,01 $ to kiepskie buxy - to jedne z nielicznych które się utrzymują i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że się zescamią, ponieważ mają wtedy możliwość zarobku na wykupowanej u nich reklamie. Do tego jeszcze pod tym reklamujesz neobuxa, który za kliki płaci właśnie te niskie stawki, dla mnie brak słów.

Do tego OnBux , który nie płaci.
Dałeś 2 buxy, 1 jest kiepski według opisu na Twojej stronie, a 2 to scam. Możesz to poprawić jeśli chcesz, ale nie musisz, to Twój blog Smile

Nie denerwuj się na krytykę, ja też mam wiele błędów na stronie, ale jestem w trakcie całkowitej zmiany treści strony.

Do zarabiania przez upload dodałbym piggyshare, ostatnio gorący temat chyba dobra sprawa , ja nie korzystam, ale skoro o tym sposobie zarobku piszesz możesz też tego spróbować, na forum powinni o tym coś pisać Smile poszukaj.

Ogólnie budowa strony, bloga mi się podoba. Mało w nim sposobów zarabiania, jednak wszystko ładnie pogrupowane.

Pozdrawiam!
keller

Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

Odpowiedz

Po pierwsze napisałem, że słabe to 0.001$ a nie 0.01$ (o tych napisałem, ze dobre)
A co do Onbuxa to miałem stare info, ale dzięki za krytykę.
Poprawki wprowadzę.
  Odpowiedz

Jakieś te Twoje artykuły lakoniczne... krótkie i bez szczegółów. Obawiam się, że nie zdobędziesz wielu stały czytelników.
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
  Odpowiedz

Hehe, może ie chcę zanudzić internautów obszernymi dziełami Big Grin
Zapraszam na portal informacyjny oraz blog o e-commerce. Dodaj swoją stronę - darmowy katalog stron.
  Odpowiedz

A tu kolejny Blog o zarabianiu - http://surfbar2surf.blogspot.com nie bardziej odkrywczy niż inne ale chciałbym poznać opinie ludzi siedzących w temacie. Na razie mało na nim bo nie korzystam jeszcze z buxów a ma dopiero kilka dni i jest ciągle ulepszany. Pozdrawiam i liczę na kilka słów, łącznie z krytyką, może trzeba coś poprawić o czym nie wiem.
PS. Ehh, polska zawiść - ruch się zwiększył przez ostatnie 2 dni, 1400 wejść i ani jednego poleconego - szkoda słów Sad
  Odpowiedz