Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 45 głosów - 2.76 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blog o Zarabianiu w Internecie seo-z.pl

kelevra
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 27
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Blog o Zarabianiu w Internecie seo-z.pl
Cześć,

Podaje ocenie mój blog: http://seo-z.pl.

Blog cieszy się coraz to większą popularnością, więc zachęcam wszystkich do subskrybowania blogu Smile

Odnośnie grafiki, to mam jeszcze parę pomysłu, aby ją ulepszyć.

Co byście zmienili, dodali itp ?

pozycjonowanie
Zarabiaj: prolink.pl i SeoPilot.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 08:42 przez kelevra. Edit Reason: None Powód edycji: None)
20-12-2011 00:14
konwal
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 24

RE: Blog o Zarabianiu w Internecie seo-z.pl
Ładna strona, chociaż mnie taka tematyka nie za bardzo interesuje Smile Jedno pytanie - dlaczego piszesz o sobie w 3 osobie? Bo chyba ty jesteś Paweł, nie mylę się?
24-12-2011 21:43
GiJey
Inwestor | Moderator
*

Super Moderator
Liczba postów: 1,883
Reputacja: 25 +
Poleconych: 5

Goldsy: 6.00
Całkiem ładnie zrobiona strona, ale troche mnie irytuje praktycznie sam kolor biały. Jeżeli pobawisz się tym to napewno będzie lepiej.
I życzę ci powodzenia bo naprawde strona bardzo dobrze wykonana i przyciąga uwagę.

24-12-2011 21:53
tomazzi
Gość

Gość

fajny blog ciekawy - powierzchnię zawsze można wykorzystać na różne programy typu cpm.profit płacących za wyświetlanie banerów jak i klikanie w nie
nie polecam google adsense - każdy powód dobry do zablokowania konta i nie wypłacenia środków - coraz częstszą codziennością jest blokowanie kont - sami sobie dołki kopią

jedyne co do poprawki to ta białość Big Grin aż razi w oczy - nad tym popracuj i będzie dobrze Smile
24-12-2011 21:57
kelevra
Dłużnik
*

Pupil User

Cytat:Ładna strona, chociaż mnie taka tematyka nie za bardzo interesuje Smile Jedno pytanie - dlaczego piszesz o sobie w 3 osobie? Bo chyba ty jesteś Paweł, nie mylę się?

Dzięki. Jeżeli chodzi o formę 3 osobową, to ludzie od brandingu mi tak doradzili Smile

Cytat:Całkiem ładnie zrobiona strona, ale troche mnie irytuje praktycznie sam kolor biały. Jeżeli pobawisz się tym to napewno będzie lepiej.
I życzę ci powodzenia bo naprawde strona bardzo dobrze wykonana i przyciąga uwagę.

Dzięki Smile Ogólnie kolory jasne użyłem dlatego, że mam problemy ze wzrokiem, a kolory użyte nie rażą po oczach. Niemniej jednak postaram się wprowadzić dwie wersje szablony. Tak aby można było sobie wybrać odpowiedni dla siebie. Pewnie to zrobię za bardzo długo, ale pomysł jakiś jest Smile

Cieszy mnie to, że strona przyciąga uwagę. Obecnie zająłem się bardziej promowaniem i pozycjonowaniem blogu. Wcześniej robiłem to bardzo rzadko. Chciałbym jeszcze wprowadzić parę innowacyjnych rzeczy, ale ogranicza mnie wiedza programistyczna, której nie posiadam. Zlecając komuś musiałbym liczyć się ze sporymi wydatkami, a na razie większość gotówki inwestuję w stronki pod SWL, stronki pod statlinka i stronki pod Adsesne i CPA.

Cytat:nie polecam google adsense - każdy powód dobry do zablokowania konta i nie wypłacenia środków - coraz częstszą codziennością jest blokowanie kont - sami sobie dołki kopią

Mam odmienne zdanie na temat Adsense. Moim zdaniem jak nie łamie się regulaminiu, to nie mają prawa zablokować konta. Innymi słowy nie spotkałem się z sytuacją, w której komuś zablokowali konto w Adsense za nic Smile

Cytat:jedyne co do poprawki to ta białość Big Grin aż razi w oczy - nad tym popracuj i będzie dobrze Smile

Właśnie ja myślałem, że nie razi. Ale może dlatego, że mam słaby wzrok Smile ?

pozycjonowanie
24-12-2011 23:49
tomazzi
Gość

Gość

no to polecam zmianę informatorów i informacji odnośnie adsensee...
pomimo iż łamał reg nie będziesz - będziesz miał za dużo kliknięć zupełnie nie znanych ci osób klikających z dobrych chęci bez jakiegokolwiek nakłaniania ich czy zachęcania do klikania - adseense zablokuje ci konto pod pretekstem ochrony swoich reklamodawców z powodu za dużej ilości kliknięć - pożyjesz, sprawdzisz sam na sobie i zobaczysz jak wygląda dobroć i nie łamanie przez ciebie reg i traktowanie tego przez adsense SmileSmile

jak bym nie wiedział co robią - nie zabierałbym zdania w tym temacie - sam miałem jazdy z nimi, miałem banery na blogu nie znam kompletnie osób które klikały i sam na sobie doświadczyłem nie łamania reg ze swojej strony i jak zachowało się adsense i takich osób jak ja są tysiące
25-12-2011 00:20
Koli
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 371
Reputacja: 6 +

Podpisuje się pod kolegą powyżej, Sam miałem niezła historię z nimi...

Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
25-12-2011 01:16
tomazzi
Gość

Gość

by zamknąć dyskusję i spuentować odnośnie adsense:

jak byś za dużo mógł zarobić - twoja współpraca z nimi zakończy się banem pod pretekstem ochrony ich reklamodawców - nie da się ich nazwać inaczej jak skur... złodzieje i kombinatorzy - nic dodać i nic ująć - będziesz czysty i działał zgodnie z reg to twoja współpraca z ich strony z tobą zakończy się sytuacją opisaną wyżej w tym poście i tym samym opisem we wcześniejszym moim poście - chcesz być mądrzejszy - sprawdź na sobie i przekonasz się sam - nie jeden już doświadczył co robi adsensee...
i takich osób są tysiące z całego świata - jak poprosiłem ich o jakiekolwiek dowody - dostałem odpowiedź, że z kilkudziesięciu adresów ip miałem po 100 tyś kliknięć dziennie - zapytałem się czy w ogóle wiedzą co piszą bo by ktoś musiał siedzieć 24/h i klikać non-stop i szczerze powiem, że nie wiem czy by i w takiej syt tyle klików zrobił w reklamy i poprosiłem o screen czy udowodnili, że tak było to dostałem odp że nie będą mi nic udowadniać, nie będę podważał ich autorytetu i ich decyzja jest nie odwołalna i kończą ta odp ze mna rozmowę
25-12-2011 01:27
UniX
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 362
Reputacja: 3 +

Jeżeli masz założoną działalność gospodarczą i nie klikałeś sobie w reklamy to taką sytuację zgłaszasz na policji, prosta sprawa.

Rockwall Investments – Kopalnia Ethereum
25-12-2011 12:36
kelevra
Dłużnik
*

Pupil User

Cytat:jak byś za dużo mógł zarobić - twoja współpraca z nimi zakończy się banem pod pretekstem ochrony ich reklamodawców

Ile jest dla Ciebie dużo ?

Cytat:i takich osób są tysiące z całego świata

Działam w branży SEO i nie znam takiej osoby (ani z polski ani z zagranicy) Smile

Zresztą w Adsense jest tak, że jak jedna osoba za dużo kliknie w przeciągu minuty, czy tam dnia, to kliknięcia są płatne za 0zł. Wtedy od razu trzeba pisać do supportu.

pozycjonowanie
26-12-2011 00:49
Odpowiedz