Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Blog firmowy - warto?


#1
Warto waszym zdaniem założyć firmowego bloga? Gdzie najlepiej go założyć?
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem warto - taki blog może przynieść pozytywne efekty, ale pod warunkiem, że będzie odpowiednio prowadzony, tzn. wpisy będą ciekawe i profesjonalne, oraz dodawane w miarę często. Proponuję założyć go na WordPressie (z pl.wordpress.org można pobrać oprogramowanie), oczywiście na własnym hostingu - sprawdź choćby ten od cal.pl, działa bez problemów i ma dobre parametry.
Odpowiedz
#3
Jak najbardziej warto Smile Jeśli nie ma kogoś w internecie ten nie istnieje Smile
Odpowiedz
#4
Oczywiście że warto, tak samo jak warto mieć biuro w dogodnej lokalizacji. Wszystko to wpływa na prestiż i pozytywny wizerunek firmy. Co do biura to warto zajrzeć naxx, gdzie można wynająć taki lokal w centrum stolicy.

Notatka od kytorr, 21-12-2017 21:07:

reklama/seo/pozycjonowanie

Odpowiedz
#5
Jasne, że warto. Pod warunkiem, że będzie na bieżąco aktualizowany. Najlepiej spróbować chyba na Wordpressie.
Najlepsze metody na zarabianie przez internet bez wkładu własnego.
Odpowiedz
#6
Oczywiście, że warto - jeśli masz czas na tworzenie rzetelnych, przydatnych dla użytkowników wpisów to, jak najbardziej. Tak, jak napisał mój poprzednik Wordpress się do tego nada
Odpowiedz
#7
warto, najlepiej połączyć go jeszcze ze sklepem własnej firmy tak zeby ludzie mogli od razu płacić za rzeczy po przeczytaniu o nich samych superlatywów.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości