Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 44 głosów - średnia: 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błąd wyszukiwania
z wyników wyszukiwania "szukajki" nie można wyświetlić znalezionego wątku
gdy użyje się zielonej strzałki [Obrazek: jump.gif]przejdź do pierwszego nieprzeczytanego postu:
np. wpisując do wyszukiwarki słowo: fullbux.com
dostaniemy 2 wyniki, klikam zieloną strzałkę aby przejść do nieczytanego postu
i niestety strona się nie otwiera
trzeba usunąć końcówkę adresu strony, w tym przypadku:
?highlight=fullbux.com
aby strona się wyświetliła

można coś z tym zrobić?
bo podejrzewam że wszyscy tak mają
no chyba że tylko u mnie takie cyrki wychodzą Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Odpowiedz
[+]
druga sprawa:
chcąc wyszukać np.: xx3.pl
mam komunikat:
Cytat:Jedno lub więcej spośród słów kluczowych jest za krótkie. Minimalna długość słowa to 4 znaków.
Jeśli próbujesz znaleźć jakąś frazę, obejmij ją cudzysłowami, np. "ala ma kota".
jeśli dam to w cudzysłów, to nie znajduje żadnych wyników
Cytat:Nic nie znaleziono.
wg mnie kicha Sad

dobrze PŁACI za ankiety
Odpowiedz
[+]
Zgadzam się, ostatnio próbowałem wyszukać jakąś tam frazę, akurat też zbyt krótką, niestety nie paiętam co to dokładnie było, możliwe, że jakis tam bux. Co mam w takiej sytuacji zrobić? Nie będę przecież przeszukiwał całego działu na forum w poszukiwaniu jednego tematu... Dopisać coś też niezbyt można, gdyż wtedy wyszuka wiele wyników bądź nic.
Odpowiedz
[+]
błąd z zieloną strzałką przed chwilką został naprawiony.

Odnośnie szukajki to mamy do wyboru 2 tryby. 1 z trybów jest wydajniejszy ale ma ograniczenie w postaci minimum 4 znaków. Drugi tryb mniej wydajny i posiada ograniczenie 3 znaków.

Jaka jest różnica?
Wpisując w pierwszym trybie frazę np. SharingMaster.com otrzymamy wyniki, wpisując tą samą frazę w trybie mniej wydajnym nic nie otrzymamy, ponieważ zawarta jest kropka.

Podpytam się programisty czy da radę zmniejszyć ilość znaków tego pierwszego trybu, ale wydaje mi się, że będzie z tym ciężka sprawa. Póki co zostajemy bez zmian.
Odpowiedz
[+]
niestety problem "zielonej strzałki" powrócił Sad

dobrze PŁACI za ankiety
Odpowiedz
[+]
Dzisiaj zostanie ten problem usunięty. Potwierdzę to jeszcze w osobnym poście.

edit: wygląda to na grubszy problem. Żeby nie tracić zbędnie czasu na naprawienie tego problemu zostało zlecone to doświadczonej osobie w tym zakresie. Jutro w południe ma się tym zająć.
Odpowiedz
[+]
Problem wraz z aktualizacją forum został usunięty. Tematu nie usuwam, ponieważ w razie ( odpukać Wall ) gdyby ponownie powrócił będzie można tutaj poinformować.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości