Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bison - 20€
#1
 Bison App to niemiecka aplikacja do handlu kryptowalutami, stworzona przez tradycyjną giełdę papierów wartościowych w Niemczech. Börse Stuttgart została założona prawie 160 lat temu, a obecnie jest drugą co do wielkości giełdą akcji w Niemczech i dziesiątą w Europie. W ramach promocji na start możemy zgarnąć od Bisona 20€. Środki dopisywane są automatycznie, wypłata jest możliwa natychmiast. 
Bonus jest podzielony na dwie premie po 10€ - jedna jest za rejestrację z reflinku, druga za wpisanie kodu promocyjnego. Aby otrzymać 20€ bonusu, należy ściśle trzymać się instrukcji krok po kroku, którą zamieszczam poniżej.

1. Ze Sklepu Play lub Apple Store pobieramy aplikację Bison poprzez mój link:
https://join.bisonapp.com/4hawmv
Bez refa: https://join.bisonapp.com/
2. Po dokonaniu rejestracji i uruchomieniu aplikacji na głównej stronie naciśnij “Switch to real money”, a następnie “Start verification”. Uzupełnij swoje prawdziwe dane i rozpocznij weryfikację wideo. 
Weryfikacja video odbywa się w języku angielskim. Jest identyczna, jak weryfikacja video przy Bitwali. Potrzebny jest dokument tożsamości oraz wydrukowany dokument potwierdzający nasz adres. Mogą to być dokumenty jak niżej, nie starsze niż 6 miesięcy, np. rachunek za prąd, umowa na internet, wyciąg z konta bankowego.
3. Promocja jest tylko dla osób, które przebywają w Niemczech. Nie trzeba być obywatelem Niemiec, wystarczy akurat mieszkać lub przebywać w tym kraju (nie sprawdzają tego). Dlatego po zakończonej sukcesem weryfikacji wchodzimy w Personal information i zmieniamy Home address na adres niemiecki. Przykładowy adres można wygenerować tutaj:
https://www.fakeaddressgenerator.com/Wor..._generator
Zapisujemy zmiany. Zmianę potwierdza się smsem.
4. Następnie dokonujemy depozytu na 50€. Ja robiłem przelew z Revoluta i dociera on w kilka godzin.
5. Po zaksięgowaniu środków - kupujemy Bitcoina za 50€ i od razu go sprzedajemy. 
6. Wchodzimy w ustawienia i zakładkę Reedem code. Wpisujemy kod: 10BISON19 i akceptujemy i zgarniamy kolejne 10€.
7. Pieniądze od razu możemy wypłacić na swoje konto.
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował cidden za ten post.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości