Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

beterz.com

Witam,

chciałbym wam dzisiaj przedstawić stronę beterz.com. Jest to serwis oferujący zakłady bukmacherskie ,ale na punkty! Nic nie płacimy,a można wygrać super nagrody.

Zasady są proste ,jak w każdej tego typu stronie:
-obstawiamy mecze (na start dostajemy 10 000 punktów!)
wśród kategorii sportów są między innymi : F1 , koszykówka(NBA), oczywiście football,carling, boks,rugby i wiele innych!
Co do nagród to możemy je wymieniać ,za zdobyte punty,z wygranych zakładów. Są też takie nagrody jak PP ,amazon ,PS3. Serwis jest sprawdzony i od lat przesyła nagrody!

Są też inne sposoby zdobywania punktów, polegające np. na pisaniu artykułów,oczywiście po angielsku, wykonywaniu zadań(ściąganie różnych rzeczy, rejestracje itp.) czy też zdobywaniu poleconych(10 000 pkt) Smile

CO NAJWAŻNIEJSZE, JEŚLI PRZEGRAMY SWOJE 10K TO NASTĘPNEGO DNIA DOSTANIEMY NASTĘPNE 10 000!!!!

Są ludzie, którzy obstawiają najbardziej nieprawdopodobne wyniki ,mając tym samym szanse na szybkie wzbogacenie!

Zapraszam każdego ,kto lubi zabawę w takie darmowe zakłady Smile
Jeśli ktoś ma dobrego nosa ,to szybko wygra sobie wybraną nagrodę

Pomóżcie wygrać dobremu człowiekowi, doceńcie trud przedstawienia tego serwisu ! Tongue
link polecający: http://beterz.com/?Referer=142975
link czysty: www.beterz.com

Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
fajna stronka chyba się zapisze ale Stefan zrób odstęp między " dwukropkiem " a linkiem polecającym bo nie działa Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
dzięki!

Nie wiem ,może to kogoś zainteresuję ,ale można obstawiać Polską ligę Tongue ! Heh, ostatnio 100K na niej wyciągnąłem! Ale wiecie, jak się obstawi to się lepiej meczyki ogląda od razu! Emocję są Tongue Polecam!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
A może napisz od ilu pkt najtańsze nagrody itp. bo nie wiem czy się mam rejestrować
Odpowiedz
Najtańsza w tej chwili jest czapka "beterz.com". Niedawno jeszcze był PP "1€" . Czapka obecnie to 650.000 tyś punktów, ale uwierz ,że taką sumę możesz zebrać w parę dni i tak samo możesz ją stracić w parę dni Wink
Z tego co ja preferuję to "PP/Amazon 25€ " za 2Mln . Smile Jeszcze troszkę i może się uda wreszcie ! Tongue Przy waszej pomocy na pewno!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz

Zarabiaj 270 pln dziennie na kryptowalutach
Sprawdzona i skuteczna metoda, nawet gdy kursy walut spadaja

(28-02-2011, 21:47)stefekkro napisał(a): Najtańsza w tej chwili jest czapka "beterz.com". Niedawno jeszcze był PP "1€" . Czapka obecnie to 650.000 tyś punktów, ale uwierz ,że taką sumę możesz zebrać w parę dni i tak samo możesz ją stracić w parę dni Wink
Z tego co ja preferuję to "PP/Amazon 25€ " za 2Mln . Smile Jeszcze troszkę i może się uda wreszcie ! Tongue Przy waszej pomocy na pewno!

Zarejestrowałem się Smile zobaczę jak mi pójdzie Smile
Odpowiedz
dziękuję Smile Polecam NBA ostawiać, jak się znacie to można sporo wygrać Smile
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Zapisałem się z ciekawości Smile
Za bardzo nie interesuję się sportem ale przy odrobinie szczęścia... Smile Poza tym może to być całkiem fajna zabawa
Ciekaw jestem tylko jak oni na tym zarabiają
Odpowiedz
Zarabiają ? hm. Dobre pytanie. Ale myślę,że tak samo niby Lockerz nie miało na czym zarabiać, tak tu też coś się na pewno by znalazło. Smile
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Już chyba wiem jak zarabiają Smile. W http://en.beterz.com/Z/Account/Wallets/ są różne zadania za które dostaje się dodatkowe punkty. Można też kupić punkty. Jest jeszcze reklama
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości