Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Battlefield 3 czy COD MW 3?

Hej jakie macie opinie na temat tych 2 wspaniały produkcji. W dwie miałem możliwość gry i sądzę, że to najlepsze fps jakie wyszły. BF3 ma znakomity multiplayer i fajną kampanię. Cod prawie to samo, gorzej jak dla mnie w multiku! A wy jakie macie zdanie na temat tych produkcji? Smile
Odpowiedz
BF 3 wymiata, COD nie wypada dobrze na multi w porównaniu z BF3. Obie gry fajne ale osobiście bardziej podoba mi się Battlefield 3.
Odpowiedz
Bf3 nie działa na xp.. i to jest duży minus

Odpowiedz
Muli BF, fabuła lepsza na COD
Odpowiedz
BF3 jesli chodzi o multi przerasta CODa pod chyba każdym względem. Chyba jedyny minus to że nie chodzi pod windowsem xp, jednak i tak jest u mnie na 1 miejscu fps i nie żałuje kupna premium Smile
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

[Obrazek: logo-nasze-e1456408171496.png]

Odpowiedz
Zdecydowanie Battlefield. CoD jest szybkim, bezmyślnym FPS, coś jak cs
Zarabianie 40$ tygodniowo z użyciem starych kart sim.
http://www.neobuxer.pl/ dział "Strategie i sztuczki".
Odpowiedz
BF3 ma zdecydowanie nowszy silnik graficzny i jest to jego ogromna przewaga. Fani COD i tak będe powracali : )
Odpowiedz
Witam. Obie gry są świetne każda ma swoje plusy i minusy dla zainteresowanych tematyką dodam jeszcze Medal of Honor. Pozdrowienia. Smile
Odpowiedz
Nie jestem fanem ani CODa ani BF, ale grając w to i w to zdecydowanie BF3 przypadł do gustu.
Odpowiedz
Mi się bardziej podobało BF 3 Smile
Odpowiedz