Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Bannersbroker.com

Witam,

Przedstawiam Wam świetny program w którym mozna zarobić nie małe pieniadze.
Jak czesc wie od jakiegos czasu zarabiam w JustBeenPaid i moje zarobki siegają już 20-30$ dziennie. Dlatego postanowiłem zarobione pieniądze zainwestować w kolejny "biznes" a dokładnie w firme bannerbroker.com, którą poleciły mi osoby z którymi zarabiam wspólnie w JustBeenPaid.

Coś o firmie:

Bannersbroker.com NIE JEST firmą MLM ani HYIP-em lub czymś w tym stylu .
Bannersbroker jest innowacyjnym biznesem reklamy w internecie z przynoszącym
profity systemem rekomendacji. Dotychczas firma wyplacila 31 milionow $ swoim
partnerom i obsłużyła 6 miliardów reklam w przeciagu pierwszego 1,5 roku działalności. Prognozy na rok 2012 są bardzo obiecujące... 150 milionów dolarowprowizji dla partnerów.

Co ciekawe nawet tak duża kwota nie jest nawet rysą na powierzchni
biznesu reklam online na świecie, który wart jest ponad 500 miliardów dolarow rocznie.

Google, jedna z najbardziej dochodowych i odnosząca ogromne sukcesy firm, zarobila w ciagu minionego roku 29 miliardow dolarow z czego 95% byly to dochody z reklam.

Bannersbroker działa na tym samym ogromnym rynku z UNIKALNĄ siecią ponad
30 tysiecy partnerów z pośród których wielu to wysoce zmotywowani profesionalni sprzedawcy prowadzący swój biznes rekomendacji z ogromnym profesjonalizmem
i budujący ogromne zespoły.

To co jest piękne w Bannersbroker to to, że możesz być kompletnie pasywny i uzyskać fenomenalny zwrot inwestycji nawet do 200% w niedługim czasie lub zarabiać więcej budując zespół. Inwestycje odbywają się poprzez zamawianie pakietow o róznej wartości
od 25$ do ponad 3600$. Jest to więc oferta na każdą kieszeń i dla każdego.

Warto w tym miejscu wspomnieć na czym Bannersbroker zarabia, że jest w stanie wyplacać takie prowizje. Bannersbroker generuje ogromne zyski poprzez sprzedaż miejsc na banery na stronach internetowych z dużym ruchem. Zyski dzieli ze swoimi partnerami czyli takimi osobami jak Ty czy ja.

Bannersbroker jak już wspomnialem w ciagu zaledwie 1,5 roku wypłacil 31 milionów $ prowizji swoim współpracownikom .
Z Bannersbroker możesz nawiązać współpracę także jako reklamodawca oraz osoba oferująca stronę internetowa z dużym ruchem dla reklamodawców. To czysty i wydajny biznes ktory jest okazją dla każdej, nawet kompletnie nie znającej się na eBiznesie osoby do osiągnięcia dodatkowych wysokich dochódow.

Jesli ta krótka notatka zainteresowala Cię i chcialbyś-chcialabyś dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość zarejestrowania sie za DARMO w BB i zapoznania się z tym biznesem ,,od wewnątrz,, czyli z biurem, z innymi członkami naszego zespołu itd.-

Zapraszam do DARMOWEJ rejestracji : ( chętnych zapraszam na priv tam podam reflink oraz pomoge zrozumieć caly sytem )

Każda osoba zapisana z mojego linku otrzyma ode mnie pomoc w postaci wiedzy finansowej, potrzebnych filmów instruktażowych oraz poradników a takze dołączę ją do naszej grupy zarabiającej w BB na Skype[/b]

Zapraszam do kontaktu przez GG: 38719986
lub SKYPE : twoja-ekasa.pl
Pozdrawiam
Adam Mamrot

Polskie centrum informacji o BannersBroker: http://bb-news.pl

Odpowiedz
Poniżej zamieszczam film który przybliży Wam samo działanie programu.
Autorem filmu jest mój sponsor Piotr Nastalek jeden z pierwszych w Polsce którzy zapisali sie w tym programie.

Odpowiedz
(14-02-2012, 01:00)Bagrados napisał(a): postanowiłem zarobione pieniądze zainwestować w kolejny "biznes" a dokładnie w firme bannerbroker.com, którą poleciły mi osoby z którymi zarabiam wspólnie w JustBeenPaid

Mnie już samo to zainteresowało stroną Wink
Tylko nie wiem, czy z moim budżetem opłaca mi się tam rejestrować ;( Od ilu minimalnie i z czym można sensownie wejść w bannerbroker.com?
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
Ja osobiscie polecam wejść z kwotą 275$ w tym masz juz trafic za 50$.
Po ok miesiącu podwajasz zyski i dalej reinwestujesz to po dwóch miesiącach ustawiasz reinwestycje 50%/50% i masz juz dochód pasywny 550$Smile oczywiscie mozesz dalej reinwestowac calosc przez co podwoisz dochod pasywny.

Wiem ze dla 80% forumowiczów te sumy są nie prawdopodobne i zamiast przyciągac odrzucaja ale myśle ze Ci którzy zarabiają juz w JustBeenPaid wiedza że to jest jak najbardziej możliwe i łatwe do osiągniecia.

apeluje do wszystkich: Przestancie bawic sie w klikanie za 2$ miesiecznie w buxach czy szukaniu na sile poleconych do surfbarow a zajmijcie sie poważnym biznesem internetowym! Smile

Odpowiedz
Tak. Jest jak się obawiałem. To jest jeszcze daaaaleko poza moim zasięgiem x:
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
ale najtańszy panel żółty kosztuje 10$ wiec nie tak duzo mozesz wejsc z 10$ tyle ze po miesiacu bedziesz 20$ Smile

Odpowiedz
Wita,

Dodaje kolejny film na temat Bannersbroker zapraszam do oglądaniaSmile

a zainteresowanych na PWSmile

Odpowiedz
Filmik jest średniej jakości. Słychać na przykład trochę szumy w mikrofonie, tekst kilkukrotnie zlewa się z tłem a autor ma skłonności do przejęzyczania się i brzmi jakby każdą część zdania nagrywał osobno. Po pierwszej minucie miałem ochotę wyłączyć to ; /
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
to nie film do konkursu jakości tylko opis programu który daje dobrze zarobić Smile

Odpowiedz
Może i nie, ale jak ludzie będą go wyłączać w połowie, to jego efektywność będzie co najmniej wątpliwa. ; p
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz