• 94 głosów - średnia: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bannersbroker.com
Witam,

Przedstawiam Wam świetny program w którym mozna zarobić nie małe pieniadze.
Jak czesc wie od jakiegos czasu zarabiam w JustBeenPaid i moje zarobki siegają już 20-30$ dziennie. Dlatego postanowiłem zarobione pieniądze zainwestować w kolejny "biznes" a dokładnie w firme bannerbroker.com, którą poleciły mi osoby z którymi zarabiam wspólnie w JustBeenPaid.

Coś o firmie:

Bannersbroker.com NIE JEST firmą MLM ani HYIP-em lub czymś w tym stylu .
Bannersbroker jest innowacyjnym biznesem reklamy w internecie z przynoszącym
profity systemem rekomendacji. Dotychczas firma wyplacila 31 milionow $ swoim
partnerom i obsłużyła 6 miliardów reklam w przeciagu pierwszego 1,5 roku działalności. Prognozy na rok 2012 są bardzo obiecujące... 150 milionów dolarowprowizji dla partnerów.

Co ciekawe nawet tak duża kwota nie jest nawet rysą na powierzchni
biznesu reklam online na świecie, który wart jest ponad 500 miliardów dolarow rocznie.

Google, jedna z najbardziej dochodowych i odnosząca ogromne sukcesy firm, zarobila w ciagu minionego roku 29 miliardow dolarow z czego 95% byly to dochody z reklam.

Bannersbroker działa na tym samym ogromnym rynku z UNIKALNĄ siecią ponad
30 tysiecy partnerów z pośród których wielu to wysoce zmotywowani profesionalni sprzedawcy prowadzący swój biznes rekomendacji z ogromnym profesjonalizmem
i budujący ogromne zespoły.

To co jest piękne w Bannersbroker to to, że możesz być kompletnie pasywny i uzyskać fenomenalny zwrot inwestycji nawet do 200% w niedługim czasie lub zarabiać więcej budując zespół. Inwestycje odbywają się poprzez zamawianie pakietow o róznej wartości
od 25$ do ponad 3600$. Jest to więc oferta na każdą kieszeń i dla każdego.

Warto w tym miejscu wspomnieć na czym Bannersbroker zarabia, że jest w stanie wyplacać takie prowizje. Bannersbroker generuje ogromne zyski poprzez sprzedaż miejsc na banery na stronach internetowych z dużym ruchem. Zyski dzieli ze swoimi partnerami czyli takimi osobami jak Ty czy ja.

Bannersbroker jak już wspomnialem w ciagu zaledwie 1,5 roku wypłacil 31 milionów $ prowizji swoim współpracownikom .
Z Bannersbroker możesz nawiązać współpracę także jako reklamodawca oraz osoba oferująca stronę internetowa z dużym ruchem dla reklamodawców. To czysty i wydajny biznes ktory jest okazją dla każdej, nawet kompletnie nie znającej się na eBiznesie osoby do osiągnięcia dodatkowych wysokich dochódow.

Jesli ta krótka notatka zainteresowala Cię i chcialbyś-chcialabyś dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość zarejestrowania sie za DARMO w BB i zapoznania się z tym biznesem ,,od wewnątrz,, czyli z biurem, z innymi członkami naszego zespołu itd.-

Zapraszam do DARMOWEJ rejestracji : ( chętnych zapraszam na priv tam podam reflink oraz pomoge zrozumieć caly sytem )

Każda osoba zapisana z mojego linku otrzyma ode mnie pomoc w postaci wiedzy finansowej, potrzebnych filmów instruktażowych oraz poradników a takze dołączę ją do naszej grupy zarabiającej w BB na Skype[/b]

Zapraszam do kontaktu przez GG: 38719986
lub SKYPE : twoja-ekasa.pl
Pozdrawiam
Adam Mamrot
  Odpowiedz

Poniżej zamieszczam film który przybliży Wam samo działanie programu.
Autorem filmu jest mój sponsor Piotr Nastalek jeden z pierwszych w Polsce którzy zapisali sie w tym programie.

Odpowiedz

(14-02-2012, 02:00)Bagrados napisał(a): postanowiłem zarobione pieniądze zainwestować w kolejny "biznes" a dokładnie w firme bannerbroker.com, którą poleciły mi osoby z którymi zarabiam wspólnie w JustBeenPaid

Mnie już samo to zainteresowało stroną Wink
Tylko nie wiem, czy z moim budżetem opłaca mi się tam rejestrować ;( Od ilu minimalnie i z czym można sensownie wejść w bannerbroker.com?
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Ja osobiscie polecam wejść z kwotą 275$ w tym masz juz trafic za 50$.
Po ok miesiącu podwajasz zyski i dalej reinwestujesz to po dwóch miesiącach ustawiasz reinwestycje 50%/50% i masz juz dochód pasywny 550$Smile oczywiscie mozesz dalej reinwestowac calosc przez co podwoisz dochod pasywny.

Wiem ze dla 80% forumowiczów te sumy są nie prawdopodobne i zamiast przyciągac odrzucaja ale myśle ze Ci którzy zarabiają juz w JustBeenPaid wiedza że to jest jak najbardziej możliwe i łatwe do osiągniecia.

apeluje do wszystkich: Przestancie bawic sie w klikanie za 2$ miesiecznie w buxach czy szukaniu na sile poleconych do surfbarow a zajmijcie sie poważnym biznesem internetowym! Smile
  Odpowiedz

Tak. Jest jak się obawiałem. To jest jeszcze daaaaleko poza moim zasięgiem x:
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

ale najtańszy panel żółty kosztuje 10$ wiec nie tak duzo mozesz wejsc z 10$ tyle ze po miesiacu bedziesz 20$ Smile
  Odpowiedz

Wita,

Dodaje kolejny film na temat Bannersbroker zapraszam do oglądaniaSmile

a zainteresowanych na PWSmile

Odpowiedz

Filmik jest średniej jakości. Słychać na przykład trochę szumy w mikrofonie, tekst kilkukrotnie zlewa się z tłem a autor ma skłonności do przejęzyczania się i brzmi jakby każdą część zdania nagrywał osobno. Po pierwszej minucie miałem ochotę wyłączyć to ; /
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

to nie film do konkursu jakości tylko opis programu który daje dobrze zarobić Smile
  Odpowiedz

Może i nie, ale jak ludzie będą go wyłączać w połowie, to jego efektywność będzie co najmniej wątpliwa. ; p
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

BanersBroker dla nowicjuszy "ebiznesu" moze wydać sie mega skomplikowany przez co i tak wiekszosc na starcie nie zdecyduje sie zapisac zapiszą się CI którzy juz troche sie w tym obracaja a takich nie zniechęca jakosc filmu a liczy sie dla nich zawartosc informacje.
  Odpowiedz

Ważna informacja:

przy startowaniu w bannersbroker należny pamietać by najpierw wykupić jakis pakiet moze być to nawet ten najtańszy za 24$ później kolejno panele ale w stosunku 2:1+5 czyli np na każde 2 panele żółte musimy kupić1 fioletowy i ważne by przy aktywacji zakupionych paneli aktywować od tych droższych najpierw później tańsze czyli najpierw fioletowe później żółte.
  Odpowiedz

Do czego służy przycisk Get Impressions - widoczny przy panelach?
I do czego tych Impressions można użyć?
ADIT - HIT 2013!
BOT - konkurent BB!
BannersBroker - zarabiaj w świecie reklamy!

Potrzebujesz pomocy?
Pisz PW lub gg: 3352277
  Odpowiedz

możesz użyć je do reklamy własnej strony np
  Odpowiedz

A jeśli zdecyduję się kliknąć w Get Impressions, w jakikolwiek sposób zmniejszy się lub spowolni szybkość zarobku danego panelu?
ADIT - HIT 2013!
BOT - konkurent BB!

Potrzebujesz pomocy?
  Odpowiedz

nie ma to wpływu na szybkość wypelniania sie paneli.
Panel aby sie wypełniał musi miec zapewniony trafik tak samo jak auto musi miec paliwo by jechać Smile
  Odpowiedz

Wplaty i wypłaty na bannersbroker za pomocą zwyklej karty płatniczej juz dzialaja bez zarzutów przy wplacie nie ma prowizji przy wyplacie jest to w granicach 3%.
Takie wplaty i wyplaty za pomocą karty visa czy mastercard to na prawde super sprawa
  Odpowiedz

Witam, zamieszczam film z 10 najczesciej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących Bannersbroker.

Odpowiedz

Witam,

Chciałbym przedstawić najnowszy dowód wypłaty z bannersbroker. Jeszcze nie mój ponieważ ja obecnie reinwestuje wkład a za jakis czas bede wypłacać ten jest mojego znajomego który jest w tym trochę dłużej Smile

[umg]http://banersbroker.pl/wp-content/uploads/2012/03/dowod_wyplaty-2.png[/umg]
  Odpowiedz

czyli trzeba mieć jakiś swój serwis i ten serwis musi być zaakceptowany? czy każda stronka czy blog nadaje się do zarabiania?
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Nie musisz miec swojej strony by zarabiac w bannersbroker. Tam zarabiasz kupujac panele i na nich zarabisz. Własna strona nie jest potrzebna do niczego Smile
  Odpowiedz

hmm...no to faktycznie to jest coś nowego..musze przemysleć temat..czyli to taki jakby bank z możliwościami dużego zarobku...aż się wierzyć nie chce..

dzięki za info

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

widzialeś moje wypłaty z JBP? zarobilem w JBP od lutego 1800$ a uwierz mi że banersbroker daje wieksze możliwości co wiecej nie jest HYIPem mają towar i wiemy czym zarabiają.
Google i facebook zgarniaja miliardy dolarów rocznie na reklamach Banersbroker postanowilo zrobić im konkurencje w tym celu daja nam zarobić bo my pomagamy im. a google sie z nikim nie dzieli no w sumie powstalo cos w stylu google adense ale to dziala na innej zasadzie a i tak po kilku tygodniach banuja konta bez jasnej przyczyny.
  Odpowiedz

czyli na start trzeba mieć minimum 35$...
25$ na zakup pakietu standart i 10$ na jeden najtańszy żółty panel - dobrze rozumiem?

pytania:
1/ czy pakiet standart jak się kupi jest na stałe czy trzeba go wykupywać co jakiś czas i kiedy?
2/ po jakim czasie zapełnia się wykupiony panel - czyli ile trwa zarobek na panelu? to jest stały okres np. miesiąc czy zależny od czegoś i od czego?
3/ ile można mieć paneli maksymalnie i ile można ich jednorazowo wykupić?
4/ czy zysk z panela jest stały np. 100% czy też zależy od czegoś i jeśli tak to od czego?
5/ czy środki można wplacać tylko kartami kredytowymi, a jak nie to w jaki inny sposób?
6/ w jaki sposób następują wypłaty z tego programu, na jakie konta i jakie jest minimum?
7/ czy promowanie swojej strony odlicza się z zarobków czy jest to jakaś dodatkowa forma bonusu a jeśli tak to na jaki czas jest taka promocja strony?

to tyle co mi sie nasunęło po filmikach..proszę o odpowiedź.Smile

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

W pakiecie za 25$ zwarty jest żółty panel, więc minimum na start to 25$ (moim zdaniem nieopłacalne - lepiej wejśc od 145$).

1. Pakiet kupuje sie jednorazowo (to taki 'starter').

2. Szacowane czasy dla różnych paneli(zależne od ruchu na stronie gdzie umieszczona została reklama):
Żółty(Yellow) - koszt 10$, generuje 100% zysku po 2,3 tygodniach
Fioletowy(Purple) - koszt 30$, generuje 100% zysku po 4,5 tygodniach
Niebieski(Blue) - koszt 90$, generuje 100% zysku po 8,9 tygodniach
Zielony(Green) - koszt 270$, generuje 100% zysku po 12,13 tygodniach

3. Można mieć dowolną ilość jednak jest pewne ograniczenie. Można mieć 5 paneli żółtych + 2 (za każdy panel fioletowy).
Czyli mając 2 panele fioletowe można miec 9 paneli żółtych (5 + 2*2).

4. Stały 100%.

5. Można wpłacić np. przez STP. Na STP wpłaca się przez kartę lub przelew bodajże. Można też na STP przelać środki z LR/AP itp za pomocą kantorów (xchanger.org).

6. Wypłaty na kartę, STP lub przelewem. Przy wypłacie na kartę opłaty wynoszą 5$+1% (więc nie opłaca się wypłacać małych kwot). Na STP minimum chyba nie ma (jeśli się mylę proszę mnie poprawić)

7. W panelach bonusowo są wyświetlenia (impressions), które możesz dowolnie wykorzystać do promocji strony.

Jak gdzieś się pomyliłem proszę mnie poprawić Wink
ADIT - HIT 2013!
BOT - konkurent BB!

Potrzebujesz pomocy?
  Odpowiedz

to jeszcze jedno pytanko?

czy ten pakiet startowy generujący ruch w panelach wystarczy do wdrożenia ruchu w każdym nowo kupowanym panelu czy też w momencie zakupu kolejnych paneli muszę wykupic kolejny pakiet - traffic?

czyli np. mając na starcie dwa panele żółte w ktorym trwa juz wypelnianie tzw. traffic i kupując np. fioletowy panel to autoamtycznie traffic przechodzi na fioletowy panel czy musze cos zrobic aby wygenerowac ruch w tym panelu? ( bez opcji z poleconymi )

i czy z PP tez można przelać kasę na STP?? jest jakas prowizja wtedy?

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

@canis987 - świetna wypowiedź właśnie tak jak to opisałeśSmile dodatkowo dodam że wplacać po za STP można też bezpośrednio kartą kredytową lub debetow a pieniadze są wplacane bez pobierania dodatkowej prowizji przy tym. a i odnośnie tego wzoru to wygląda on tak 2:1 +5 czyli na jeden panel wyższego poziomu możesz kupić 2 niższego + 5 np jak masz 1 fiolet mozesz miec 2 zółte + 5 zółtych ale jak dokupisz kolejny fiolet możesz miec dodatkowo 2 zółte wiecej bo to 5 jest stałe.

@jackthekiller - odnośnie Twojego ostatniego pytania... w pakiecie startowym masz panele oraz ruch dla tych paneli (trafik) na jedno wypelnienie oraz kolejne jak Ci sie pomnożą wiec najlepiej ustawić je a 100% by wykorzystać w pełni trafik z pakietu.

Jeśli do pakietu chcesz dokupić kolejne panele to musisz im kupić trafik to taki jakby paliwo aby mogly sie wypełniać kazdy panel w zależnosci od ceny potrzebuje co raz wiekszą ilość trafiku aby go włączyć po zakupie.
  Odpowiedz

no to już teraz kumam...dlatego najlepiej kupować jest jak najwyższy pakiet z panelami aby nie tracić zbednej kasy na kolejne trafiki i więcej przy okazji zarabiać .Smile

no chyba że się ma poleconych bo to z nich podobno zapewnia się paliwko do następnych kupowanych paneli

dzięki chłopy za wypowiedzi - obydwóm reputki daje.Smile

musze przemysleć bo mi te metody płatności trochę nie lezą...nie mam kart kredytowych i debetowych ani konta na STP....

ALE JESZCZE NIE ODPOWIEDZIELIŚCIE CZY MOŻNA Z PAYPAL PRZELAĆ NA STP??

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Dzieki za reputaSmile słuchaj nie wiem nie mam konta na STP ja przelewałem z karty bezpośrednio ale wydaje mi sie ze STP z PP nie ma nic wspólnego Sad
jackthekiller zanim cokolwiek kupisz w banersbroker skontaktuj sie ze swoim sponsorem niech CIe poprowadzi przez pierwsze zakupy żebyś lipy nie narobił i nie władował sie w dodatkowe koszty czy subskrypcje Smile
  Odpowiedz

wiem..na pewno tak zrobię.Smile musze to przemyśleć
dzięki

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz