Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Bajonet.pl - Polecam program partnerski tej firmy

Witam chciałbym polecić nową stronę z programem lojalnościowym (www.bajonet.pl). Ja już się zarejestrowałem i dzwonie, punkty się naliczają. A punkty można wymieniać na fajne nagrody. Zapraszam do rejestracji i proszę o podanie mnie jako polecającego nick "Rifi" Jak ktoś ma pytania to szybko odpisują na e-maileSmile Naprawdę polecam!!!
Odpowiedz
Emm.. Coś więcej?
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
Punkty są naliczane za wysłuchanie audiobooków. Po rejestracji dostajesz numer stacjonarny i dzwoniszSmile najlepiej jak masz darmowe minuty albo coś takiego. Za godzinę masz 60 pkt. Na stronie jest to opisane jak wejdziesz w zakładkę program lojalnościowy.
Odpowiedz
Ciekawy program jednak nie każdy ma darmowe minuty na stacjonarnym a szkoda Facepalm
Cytat:Odbierając nagrodę musisz zapłacić kurierowi podatek nałożony przez Państwo, w wysokości 10% wartości nagrody. Nie jest to przychód firmy Bajonet ale powszechnie obowiązujący podatek.
i jeszcze podatki ehhhhh
Odpowiedz
korzysta ktos z tego??
Odpowiedz
Oto co piszą o sobie: "Jesteśmy firmą oferującą Państwu możliwości atrakcyjnego spędzania czasu. Przygotowaliśmy dla Państwa 36 audiobooków, które zamieściliśmy na ogólnodostępnych, stacjonarnych numerach telefonicznych. Proponujemy nowoczesny sposób obcowania z literaturą, dostępny dla każdego. Młodym ludziom oferujemy łatwy i innowacyjny dostęp do zbiorów bajek, lektur oraz poważniejszej literatury. Pragniemy również dorosłym umożliwić w każdej chwili sięgnięcie doich ulubionych książek. Poza udostępnianiem nagrań dajemy Państwu także możliwość wzięcia udziału w programie lojalnościowym gdzie przy odrobinie chęci i zaangażowania można wygrać cenne nagrody. Zapraszamy również do odwiedzenianaszego sklepu internetowego, w którym oferujemy produkty z zakresu elektronikioraz książki i audiobooki."

To tak, jeżeli ktos ma darmowe minuty albo coś to można na tym jeszcze zarobić.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
mam darmowe............ bo place abonament i za rozmowy nic nie płace...... dlatego na stronie nie widze jakie nagrody sa i za ile bo mnie to ciekawi
Odpowiedz
Ja równie polecam tą strone. Naprawdę nagrody są super, jest w czym wybierać. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą, a gdyby ktoś sie zdecydował na rejestracje, jako osobę polecającą proszę podać maras19.
Odpowiedz
Witam,

nie wiem czy to jest do końca zgodne z regulaminem tej strony, ale założyłem oficjalne konto Bajonet.

Nie zamierzam tu realizować nachalnej reklamy, ale postaram się odpowiadać na pytania i informować o nowościach.

Idea Bajonet powstała gdzieś w końcówce pierwszej dekady XXI wieku, jako pewien rodzaj sentymentu do wieczorynek telefonicznych realizowanych w latach 80-tych poprzedniego wieku przez Telekomunikację Polską (obecnie Orange).
Oczywiście nasza usługa działa na zupełnie innej zasadzie. To klient wybiera, którą bajkę chce słuchać, a nie ma wieczornej jednej audycji dla wszystkich.

Jak powstawał Bajonet, nikomu się nawet nie śniło, że będą oferty operatorów na połączenia telefoniczne bez limitów. Nigdy ten serwis nie był nakierowany na takie umowy, co więcej .. istnienie ofert "no limit" (z założenie niemożliwych do zrealizowania) bardzo utrudniło funkcjonowanie serwisu.

Oferta "bez ograniczeń" wydaje się niemożliwa z punktu ekonomicznego. Ten brak zaufanie wyczytałem dzisiaj na tym serwisie. W pełni się z tym zgadzamy, ale to nie Bajonet jest tego powodem. Oferta wielkich telekomów po prostu jest niemożliwa do zrealizowania, o ile nie poniosą one straty na poszczególnych klientach - konsumentach.

W związku z powyższym, zespół Bajonet w żaden sposób nie zachęca do nadużywania umów z operatorami. Prosimy o uważne sprawdzenie oferty własnego operatora, aby nie było później problemów. Audiobooki mają nieść rozrywkę, a nie problemy, a nagrody są tylko dodatkiem, rodzajem zachęty.

Wiemy, że strona jest postawiona na drupali i nie jest szczytem osiągnięć grafików, ale jej celem jest informacja, rozrywką są audiobooki.

Natomiast, aby ułatwić wydawanie nagród, a także poszerzyć ich katalog, Bajonet zaczął współpracę z:

Morele.net
Amfora.pl
Hulahop.pl

Teraz nagrody można także odbierać bezpośrednio z tych sklepów.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Pewnie kolejny oficjalny profil jednopostowy.. jak autor tematu..
Odpowiedz