Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Autosurf

Witam.

Miałem w planach założenie autosurfa .

Jednak mam kilka pytań :

1. Jak to wygląda od strony technicznej tzn. czy jest z tym dużo roboty i?

2.Jak to wygląda od strony prawnej ?
Podatki sa itp? Trzeba rejestrować działanośc?
Czy dopiero po wprowadzeniu opłat za punkty się to robi?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Odwdzięczam sie reputem
[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
Cześć, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania.

1. Jak to wygląda od strony technicznej tzn. czy jest z tym dużo roboty i?

Na Allegro można zakupić gotowe skrypty, albo możesz napisał własny skrypt bądź komuś zlecić - to drugie jest niestety czasochłonne i kosztowne, ale także ma swoje plusy, ponieważ miałbyś skrypt autorski, którego nikt nie posiada i mógłbyś oferować swoim użytkownikom zupełnie inne formy zarobku, surfu itp. Niestety zlecenie komuś takiego oprogramowani to należy liczyć w 4-cyfrowej kwocie. Do tego dochodzi domena, bez niej ani rusz, ponieważ autosurf na darmowej subdomenie, bądź domenie .tk prezentuje się okropnie nieprofesjonalnie. Na szczęście domeny nie są drogie. Pozostaje jeszcze reklama i pozycjonowanie, możesz to zrobić sam bądź zlecić, też troszkę kosztuje.

2.Jak to wygląda od strony prawnej ?
Podatki sa itp? Trzeba rejestrować działanośc?
Czy dopiero po wprowadzeniu opłat za punkty się to robi?

Autosurf to nie działalność stała, czyli nie pobierasz abonamentu za usługi, więc obejdzie się bez działalności gospodarczej, jednak pozostaje Ci rozliczenie się za usługi premium.

Mam nadzieję, że choć przybliżyłem Ci ten temat.

Pozdrawiam!
[Obrazek: banner.gif]
[-] 1 użytkownik podziękował Autosurf.net.pl za ten post:
  • kacper123
Odpowiedz
Dokładnie jak kolega wyżej mówi ;]
Ale jeżeli kupisz jakiś skrypt na allegro, to polecam odmienienie, chociaż trochę wyglądu strony.
Bo zapewne nie będziesz jedyną osobą, która kupi skrypt i to nie będzie zbyt dobrze prezentowało się na rynku.
Kilka stron z takim samym wyglądem...
[-] 1 użytkownik podziękował jaadi2 za ten post:
  • kacper123
Odpowiedz
Przepraszam, bo zapomniałem jeszcze dodać.

Abyś mógł legalnie prowadzić autosurfa z płatnościami sms premium, powinieneś mieć ukończone co najmniej 16lat oraz mieć swój NIP, jednak większość firm, oferujących usługi premium życzy sobie, aby partner miał lat 18.
  • kacper123
Odpowiedz
Oczywiście jeśli nie jest się pełnoletnim, można zarejestrować na rodziców.
Oczywiście za ich zgodą ;]
  • kacper123
Odpowiedz
Spoko, pelnoletni jestem.

Wielkie dzieki za odpowiedzi.
Czyli wychodzi na to że jak nie bede oferował premium czy pkt za sms to wtedy zasadniczo nie musze nic robić.

O tych skryptach wiem, bardziej chodziło mi o to ile jest z tym roboty "na codzień".

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi Wink
[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
"na codzień" jeżeli będziesz miał wszystko już skonfigurowane, to wystarczy że będziesz akceptował strony ;]
  • kacper123
Odpowiedz
Jednak jestem troszkę innego zdania. Otóż powinieneś poświęcać dużo czasu projektowi, by przyciągnąć użytkowników. Potencjalny użytkownik lubi widzieć, jak na stronie się coś zmienia, zostają dodane różne moduły/opcje itp. Jeśli projekt będzie stał w miejscu, a główny administrator będzie ograniczał swoje obowiązki do akceptowania stron, to na pewno taki surf daleko nie zajdzie Smile Na początku ważna jest promocja strony . Pozdrawiam Wink
  • kacper123
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości