Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

aQBux.com

Mam do zaproponowania nowego buxa oficjalnie wystartowal 21.01.2011 czyli jesczze jest szansa na membership pioneer ! : ) aktualnie jest 2388 members

Kliki: 0,01 $ ( 4 dziennie)
Klik poleconego: 50%
minimum do wypłaty : 3 $, 5$, 8$, 10$
czas wypłaty : 7 dni
metody wypłat : AlertPay, PayPal, Liberty Reserve

max ilość refów: 50

link do zapisu
http://www.aqbux.com/?ref=missi7
SCAM! Admin XPBux znów atakuje! Wystarczy spojrzeć na reklamy - w obu przypadkach są identyczne. Trzymajcie się z dala od tego buxa
(25-01-2011, 17:41)fiolek123 napisał(a): SCAM! Admin XPBux znów atakuje! Wystarczy spojrzeć na reklamy - w obu przypadkach są identyczne. Trzymajcie się z dala od tego buxa

to że bux ma te same reklamy i ten sam skrypt wcale nie musi oznaczać , że bux jest tego samego admina
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
dokładnie Smile jakieś oficjalne info że jest to ten sam admin ??
Trzeba by to sprawdzić ,zanim się mówi. Proszę nas nie straszyć!
Pozdrawiam Wink

Nie straszę tylko informuję. Są na to dowody:
1. To co już wcześniej mówiłem, czyli takie same reklamy. Np na obu jest reklama do PalmBucks z tego samego refa. Jedna osoba raczej nie dawała by takich samych reklam do dwóch buxów, chyba że jest adminem
2. Linki do FaceBooka i Twittera są puste
3. Cytat z FAQ aQBuxa:
Cytat:We use English as the main language for our service, due to its marketing impact worldwide.
In the near future we will meet another goal of ours: To bring xPBux to many other world wide languages.
Feel safe, we are here to stay and grow with you
i z TOS:
Cytat:Copyright: www.aQBux.com is copyright 2010. You are prohibited from distributing, reselling, recoding, modifying or copying www.aQBux.com at all times.
4. Adminem xPBuxa jest Polak. WHOIS pokazuje, że adminem aQBuxa jest Brytyjczyk, ale numer telefonu jest polski

Mam nadzieję że Was przekonałem. Jeśli nie to wyszukajcie w Googlu "aqbux xpbux" może wtedy się przekonacie.
Wypłaty zlecić sie nie da.
Staram sie od 4 dni.
Cuiagle komunikat: ble, ble, ble... spróbuj ponownie.
Sugeruję zmiane prefiksu.
No, chyba, że komus sie udało wypłacić...
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

już dawno pisałem że scam, tylko że oczywiście nikt mi nie wierzył
prefiks zmieniony na SCAM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości