Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja do zarabiania pieniędzy
Witam. 
Mam ciekawą formę zarobku na aplikacji w graniu i obstawianiu meczów piłki nożnej. 
Robisz depozyt od 1usdt. Jeśli zrobisz 20usdt otrzymasz bonus 3usdt. Za przegraną inwestycję na meczu kwotę masz oddaną od osoby, która podaje typ na mecz do dalszej gry (ale grasz wg schematu osoby, która daje typ na mecz) jeśli grasz po swojemu nie ma oddanej straty. Jeszcze nie staciłem pieniędzy a zacząłem od 9usdt. 3 typy codziennie grane. 
Im większy depozyt tym więcej zarabia się na meczu. 
Poziomy VIP do odblokowania dla chetnych Smile i wiekszy zarobek. 
Jestem kilka dni w grze.
Zapraszam na priv.

Ps. Dzisiaj był przegrany kupon i kasa za postawiony mecz została mi zwrócona do dalszej gry Smile
Polecam i zapraszam Smile

Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
[+]
(24-07-2022, 20:33)michal84tbg napisał(a): Witam. 
Mam ciekawą formę zarobku na aplikacji w graniu i obstawianiu meczów piłki nożnej. 
Robisz depozyt od 1usdt. Jeśli zrobisz 20usdt otrzymasz bonus 3usdt. Za przegraną inwestycję na meczu kwotę masz oddaną od osoby, która podaje typ na mecz do dalszej gry (ale grasz wg schematu osoby, która daje typ na mecz) jeśli grasz po swojemu nie ma oddanej straty. Jeszcze nie staciłem pieniędzy a zacząłem od 9usdt. 3 typy codziennie grane. 
Jestem kilka dni w grze.
Zapraszam na priv.

Ps. Dzisiaj był przegrany kupon i kasa za postawiony mecz została mi zwrócona do dalszej gry Smile

Pozdrawiam serdecznie
Ludzie mają wypłaty z aplikacji. Ale ja jeszcze nie robiłem. 
Jeśli przegrasz osoba zwraca ci pieniądze za przegrany kupon, jeśli zagrany był po jego planie.
Odpowiedz
[+]
(31-07-2022, 18:48)michal84tbg napisał(a):
(24-07-2022, 20:33)michal84tbg napisał(a): Witam. 
Jestem kilka dni w grze.
Zapraszam na priv.

Pozdrawiam serdecznie
Ludzie mają wypłaty z aplikacji. Ale ja jeszcze nie robiłem. 
Jeśli przegrasz osoba zwraca ci pieniądze za przegrany kupon, jeśli zagrany był po jego planie.
Już mam 30usdt na koncie na dzień dzisiejszy  Wink  dodatkowo otrzymałem 2x5usdt bonus za aktywność. Startowałem z 9usdt. Zapraszam na priv
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości