Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkomat
Ma ktoś z Was alkomat??
Czym się kierować przy wyborze alkomatu??
Odpowiedz
[+]

Przede wszystkim jakością czujników w które alkomat jest wyposażony. Do tego musi mieć możliwość kalibracji, bo taki sprzęt należy co jakiś czas sprawdzić. Kiedyś się tym interesowałem jak kupowałem alkomat dla siebie. Mam już trzy lata i działa bez zarzutu więc się opłaciło.
Odpowiedz
[+]
Jaki masz alkomat? Szukam czegoś na prezent dla ojca na urodziny, od dawna wspominał o alkomacie i chcemy się zrzucić z bratem już na coś solidniejszego. Wiem, ze na pewno elektrochemiczny chcemy, tylko jaki?
Odpowiedz
[+]
(05-07-2019, 17:47)lomana napisał(a): Jaki masz alkomat? Szukam czegoś na prezent dla ojca na urodziny, od dawna wspominał o alkomacie i chcemy się zrzucić z bratem już na coś solidniejszego. Wiem, ze na pewno elektrochemiczny chcemy, tylko jaki?

Mam Alkohita X50, trzy lata temu to był naprawdę niezły sprzęt, no i w sumie jest do dzisiaj bo cały czas używam. Nie wiem jak to wygląda teraz bo elektronika poszła do przodu mocno. Ale sensor wtedy był najlepszy na rynku w alkomatach domowego użytku.
Odpowiedz
[+]
troszkę poczytałem o alkomatach i te alkohity mają dużo pozytywnych opinii.
I dowiedziałem się że najważniejsze aby alkomat miał czujnik elektrochemiczny. Wtedy jest najdokładniejszy.
Odpowiedz
[+]
(10-07-2019, 17:27)jnaus napisał(a):
(05-07-2019, 17:47)lomana napisał(a): Jaki masz alkomat? Szukam czegoś na prezent dla ojca na urodziny, od dawna wspominał o alkomacie i chcemy się zrzucić z bratem już na coś solidniejszego. Wiem, ze na pewno elektrochemiczny chcemy, tylko jaki?

Mam Alkohita X50, trzy lata temu to był naprawdę niezły sprzęt, no i w sumie jest do dzisiaj bo cały czas używam. Nie wiem jak to wygląda teraz bo elektronika poszła do przodu mocno. Ale sensor wtedy był najlepszy na rynku w alkomatach domowego użytku.
Widzę, że te Twój alkohit ma bardzo dobre Opinie w sieci, co myślisz o x60, to podobny model ale jest ładowany, nie trzeba baterii. Zastanawiam się który model wybrać, używasz tego lejka?
Odpowiedz
[+]
(11-07-2019, 20:04)lomana napisał(a):
(10-07-2019, 17:27)jnaus napisał(a):

Widzę, że te Twój alkohit ma bardzo dobre opinie w sieci, co myślisz o x60, to podobny model ale jest ładowany, nie trzeba baterii. Zastanawiam się który model wybrać, używasz tego lejka?

Tak jak patrzyłem na stronie producenta i porównywałem specyfikację to dużo się nie różni. Tylko to jest nowszy model bo wtedy takiego nie było. Myślę że z taką baterią Li-Ion będzie dużo wygodniejsza. A co do lejka to się nawet nie zastanawiaj. Pojedzie gdzieś na imprezę czy jakiś zjazd rodzinny to nie będzie przecież woził worka z ustnikami, a taki lejek będzie jak znalazł, bo zawsze się znajdzie kilka osób które zechcą się przebadać. A wtedy przecież nie odmówi. No i z całym szacunkiem, ale ja po moich starszych wujkach/ciotkach etc wolałby nic do ust nie braćBig Grin
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości