Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 41 głosów - średnia: 2.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualnie najlepsze serwisy
Witam,

proszę o polecenie mi najlepszych aktualnie serwisów coś typu AdTaily bądź jakiegoś CPM. Oczywiście, żeby była w nich dobra stawka oraz jak najmniejsze minimum.

Z góry dzięki.

Odpowiedz
[+]
Z zagranicznych spróbuj ro2.biz i i yllix.com, może jeszcze cpmleader (ale nie wiem czy płaci jeszcze). W AdTaily sam ustawiasz sobie stawkę.....
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

Odpowiedz
[+]
A jeśli chodzi o yllix.com i ro2.biz to na czym polega zarabianie w tych serwisach?

Odpowiedz
[+]
przeciez sam pytales o serwisy cpmLaie_67
Odpowiedz
[+]
Ja czekam na wypłatę cpm 5,5$ Smile Dlugo się czeka, ale będzie to 3 wypłata.

Chyba jutro wypłacą - dam znać. Generalnie lepszego chyba nie ma.
Odpowiedz
[+]
chodzi o cpmleader? jak tak to Yaroslav24 ma juz 3 propozycjeCool
Odpowiedz
[+]
eljotik: Zaczynam przygodę z takim zarobkiem i dlatego chce się dowiedzieć jak sie tam zarabia, bo nie zbyt wiele wiem...

Odpowiedz
[+]
Zarabiasz w zależności od ilości wizyt i kraju skąd jest wejście.

Im więcej tym lepiej - tak w skrócie. Wink

Na małej stronie dużo nie zarobisz (nie twierdzę, że taka masz).
Odpowiedz
[+]
(25-08-2013, 22:55)Yaroslav24 napisał(a): eljotik: Zaczynam przygodę z takim zarobkiem i dlatego chce się dowiedzieć jak sie tam zarabia, bo nie zbyt wiele wiem...

najpierw zapytales o systemy podobne do adtaily, a pozniej...

Cytat:to na czym polega zarabianie w tych serwisach?

@mojbiznes swiadomie zaproponowal Ci takie a nie inne systemy, nie wymienial bux'ow czy hyipow

mniejsza o wiekszosc, moze cos innego miales na mysli, a co innego napisales

mysle, ze wiesz jak zarabiac na serwisach cpmBiggrin

jakbys nie wiedzial to wystarczy pobrac/skopiowac kod i wkleic go na swojej stronieTongue

jak masz jakies inne pytania to pisz smialoSmile
Odpowiedz
[+]
eljotik Wiem jak ogólnie zarabia się na tych serwisach... Źle zapytałem. Nie chodziło mi o to jak zarabia się w CPM bo to wiem, tylko jakie tam są stawki, czy naliczają wejścia z Polski, jakie jest minimum... itd. Po prostu chciałem się więcej dowiedzieć o serwisach, które polecił mi mojbiznes. Mój błąd.

Odpowiedz
[+]
W obudwu minimum do wypłaty to 1 $, z naliczaniem różnie. Yllix bodajże 3 formaty reklam na stronie. Podobno nie akceptowalne sa autosurfy Cool W jednym z tych serwisów wymagana była weryfikacja telefoniczna. Oczywiście obydwa działają na 3 poziomach bieżących zarobków: Total, total unpaid (ready to paid) i Pending. Z Yllixa zrezygnowałem chyba Smile bo gdzieś tam mi jakieś 1-2 centy nalicza dziennie. Obydwa systemy zapewniają wiele różnych statystyk pozwalających analizować np na jakim rodzaju reklamy, na które stronie, w jakich godzinach itd itp zarabia się najwięcej
Oprócz CPM maja również CPC. Z naliczaniem różnie. Z ro2 spotkasz się w wysurfuj.
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

Odpowiedz
[+]
lepiej przeniesc sie na ppa, cpa na tym wiecej zarobisz
Odpowiedz
[+]
Jest jeszcze cpmgo czekam na wypłatę i zobaczymy czy się opłacało. Ogólnie mam wrażenie, że nie zostanę przy tym go długo. Im więcej wejść na stronę z dniem tym mniejsze stawki.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości