Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualne Mentoring - zarabiaj z Czaqiem!
Witajcie! 
Przedstawiam wszystkim moją ofertę mentoringu. Mentorem jestem od 2016 - przygodę zacząłem współpracując jeszcze z dawnym LM a aktualnie pozostałem na dłużej w serwisie którym polecam - Mylead.pl
Mój łączny przychód z zarobku internetowego wynosi ponad 70000zł  Wink Zarobiony w ciagu 2-3lat.
[Obrazek: mentor.png]

Aktualnie pomagam użytkownikom w zarobku na programach SUB SMS, PPI, PPA oraz w ofertach CPS. 

Wymagania jakie oczekuje od użytkowników:
-Cierpliwość.
-Kreatywność zaznaczam, że to najważniejsze w dzisiejszych czasach.
-Podstawowych umiejętności odnośnie pracy w internecie lub ich szybka nauka.

Jeśli interesuje Cię zarobek na subskrypcjach sms oferuję:
*Wprowadzenie do zarobku sub sms pomimo zmian prawnych i ustaw jakie miały miejsce w 2018r.
*Pomoc w znalezieniu niszy(tylko sprawdzone metody oraz konkretne przykłady)
*Wprowadzenie do zarobku
*Przekazanie miejsc oraz tego jak pozyskiwać ruch nakierowany na nasze "linki".
*Stworzenie strony WWW i jej naprawa lub poprawa
*Poprawa konwersji tutaj warunkiem jest zastosowanie się do wszystkich metod które wskażę i podjecie konkretnych kroków do realizacji.

Jeśli interesuje Cię zarobek na programach partnerskich typu Showmax, CDA, VOD lub inne również oferuję całkowitą pomoc! 
Od Lipca 2018r wprowadzę na ten temat całkowicie unikalny poradnik o tym jak zarabiać w sieci na tego typu programach.

Jeśli interesuje Cię zarobek w ofertach typu PPA, PPI, IVR, CPS:
*Wypozycjonowanie witryny
*Instalacja oraz stworzenie strony WWW
*Pomoc w nakierunkowaniu na kraj oraz dobranie ofert najbardziej korzystniejszych.
*Pomoc w znalezieniu niszy

Oferuję również indywidualne metody w promocji produktów innych programów partnerskich.

Cenę za pomoc dobieram indywidualnie dla każdego użytkownika - w miarę możliwości i w miarę moich umiejętności pomocy dla danej osoby.

Najszybciej odpisze na GG:20226720 oraz na prywatną wiadomość.

**Nowość** 
Oferuję od dziś dla chętnych osób kontakt poprzez Skype/Telefon komórkowy w wybranych przez użytkownika godzinach. Więcej informacji po kontakcie.

Bardzo prawdopodobne, że widzisz moją ofertę drugi raz - posiadam tematy wraz z opiniami na kilku innych forach - Opinie są zawsze pozytywne  Great 

Dla pierwszej osoby z forum.zarabianie24.net oferuje dodatkową listę nisz na miesiac lipiec!
Odpowiedz
[+]

Oferta cały czas aktualna Smile
Dla podopiecznych przygotowałem najnowszą listę nisz na miesiąc lipiec oraz nową metodę promocji CPL pod filmy online!
Zapraszam.
Odpowiedz
[+]
Odświeżam Smile Zachęcam osoby do skorzystania z mojego mentoringu i zaczęcia zarabiania poważnych pieniędzy.
Mój wczorajszy zarobek z jednego dnia:
[Obrazek: 6f9938b54cdf69b5aa30bfcc475b1125.png]
Łącznie 334zł Smile
Odpowiedz
[+]
Nisze na miesiąc sierpień będą dostępne już dziś wieczorem!
Zacznijmy ten weekend z jeszcze większym zarobkiem Smile
Odpowiedz
[+]
Jakas gwaracja?
Odpowiedz
[+]
Czy w mylead sa jakieś nieskomplikowane formy zarobku bez inwestycji, pomijając subsms i jak są to czy za refa pomógłbyś mi na tym miec kilka stówek na miesiąc?
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151
Ankiety w euro, niskie minimum -> https://bit.ly/2H7XFQL

Odpowiedz
[+]
(03-08-2018, 17:24)kacper321 napisał(a): Jakas gwaracja?
Gwarancji dać nigdy nie mogę bo to czy zarobisz bedzie zależało od twoich chęci, poswięconej pracy. Ale za treści które oferuje tak - mogę dać gwarancje, że osoby będą zadowolone Wink

(03-08-2018, 19:07)11natinka11 napisał(a): Czy w mylead sa jakieś nieskomplikowane formy zarobku bez inwestycji, pomijając subsms i jak są to czy za refa pomógłbyś mi na tym miec kilka stówek na miesiąc?

W mylead są oferty które pozwalają zarobić w sposób nieskomplikowany. Ogólnie mogę pomóc nawet za darmo w formie pomocy mylead. Natomiast moja pomoc prywatna z moimi autorskimi poradnikami i formami kontaktu jest płatna i to ogłoszenie dotyczy właśnie jej.
Odpowiedz
[+]
W dniu dzisiejszym opublikowałem dla moich podopiecznych kolejny poradnik z najnowszymi propozycjami pracy w kategorii "Erotyka". Zamieściłem tam najlepsze metody promocji, programy które konwertują oraz dokładny opis wraz z praktycznym wykorzystaniem informacji.
Osoby które skorzystały wcześniej z mentoringu mogą za darmo zgłaszać się po poradnik.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
[+]
Odświeżam i zapraszam kolejne osoby Smile
Odpowiedz
[+]
Oferta aktualna w październiku i listopadzie! Zapraszam!
Odpowiedz
[+]
Oferta wciąż aktualna. W nowym roku kolejne bonusy dla moich podopiecznych!
Odpowiedz
[+]
Zainteresowana Smile
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151
Ankiety w euro, niskie minimum -> https://bit.ly/2H7XFQL

Odpowiedz
[+]
[Obrazek: logoproj2.png]
Odpowiedz
[+]
Zapraszam kolejnych chętnych Smile Oferta aktualna.
Odpowiedz
[+]
[Obrazek: Mwnk3Nj.png]
Oferta wciąż aktualna!
Odpowiedz
[+]
[Obrazek: baner.jpg]
Odpowiedz
[+]

Ofert aktualna. Zachęcam do kontaktu!
Odpowiedz
[+]