Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja czyszczenie forum - wiosna 2015
[Obrazek: czyszczenie.png]
Nadeszła wiosna - czas na czyszczenie naszego forum i... podniesienie Waszych poziomów reputacji.

Podczas naszej wiosennej akcji możesz zgłoszać:
-tematy, które powinny zostać przeniesione do innego działu
-tematy, w których należy zmienić prefiks
-szczególnie podejrzane stopki i linki wychodzące niepowiązane tematycznie z zarabianiem przez internet
Udawana stopka z konta należącego prawdopodobnie do firmy pozycjonerskiej

Rezultat edycji:

-oraz wszystko to co Twoim zdaniem powinno zostać zmienione

Jak zgłaszać posty/tematy?
Tematy/posty możesz zgłaszać przy pomocy przycisku "Raportuj" --> następnie możesz wpisać powód i wysłać do nas.

Słuszne zgłoszenia będą wynagradzane dodatkowymi punktami reputacji. Warto się przyłożyć.

By Twoje zgłoszenie zostało wynagrodzone musi być:
-słuszne co do powodu
-wysłane jako pierwsze co do konkretnego posta/tematu

Przy pojedynczych zgłoszeniach przewidujemy 1 reputację za 1 zgłoszenie. Aktualnie zakładamy limit maksymalnie 10 reputacji dziennie na użytkownika + bonusy za ponad przeciętną aktywność Smile

Akcja potrwa przez najbliższy tydzień do 5 maja 2015 godz. 23.59.
[+]

Kilka pytań:
1. Co z tematami gdzie bardzo długo jest prefix "pod lupą"?
2. Co z starymi refback'ami, tymi z "aktualne" i tymi z "zakończone"

Na razie tyle Smile
[+]
fajny pomysł !
v24.biz
[+]
Podoba mi się to! Jak znajdę chwilę - powinnam pomóc Smile Jestem za takimi akcjami. Jak zgłaszać:
1. "szczególnie podejrzane stopki i linki wychodzące niepowiązane tematycznie z zarabianiem przez internet"?
2. "Udawana stopka z konta należącego prawdopodobnie do firmy pozycjonerskiej?
[+]
(29-04-2015, 13:33)xdax1 napisał(a): Kilka pytań:
1. Co z tematami gdzie bardzo długo jest prefix "pod lupą"?
2. Co z starymi refback'ami, tymi z "aktualne" i tymi z "zakończone"

Na razie tyle Smile
1. Można raportować.
2. Stare refbacki z "aktualne", które już na 99% nie są aktualne można raportować. Natomiast te zakończone można zostawić o ile dział się zgadza.

(29-04-2015, 14:33)dorabiajonline napisał(a): Podoba mi się to! Jak znajdę chwilę - powinnam pomóc Smile Jestem za takimi akcjami. Jak zgłaszać:
1. "szczególnie podejrzane stopki i linki wychodzące niepowiązane tematycznie z zarabianiem przez internet"?
2. "Udawana stopka z konta należącego prawdopodobnie do firmy pozycjonerskiej?
Ad 1, 2

Możesz śmiało raportować post, w którym jest podejrzana stopka lub dziwny link z zakotwiczonym anchorem.

Te pseudostopki, które tak naprawdę stopkami nie są w większości charakteryzują się tym, że post jest edytowany po paru miesiącach od napisania(zazwyczaj już nikt w to miejsce nie zgląda) i wklejane są podkreślniki ____ a pod nimi link. Łatwo poznać taką stopkę, ponieważ zostaje informacja, że post był edytowany.
[umg]http://forum.zarabianie24.net/attachment.php?aid=2827[/umg]
[umg]http://forum.zarabianie24.net/attachment.php?aid=2828[/umg]

Wydaje mi się, że większość dziś w nocy i resztę w południe je usunąłem, ale mogą się jeszcze zdarzyć.
[+]
Mimo, że oficjalnie akcja czyszczenia forum została zakończona zachęcam do systematycznego korzystania z przycisku "Raportuj" w sytuacjach gdy zauważycie, że post lub temat:
-zawiera ukrytą reklamę
-jest zdublowany
-treść posta jest skopiowana
-posiada prefiks niezgodny ze stanem faktycznym
-lub w jakiś inny sposób jest nieregulaminowy

Każda słusznie podjęta przez Was akcja będzie wynagradzana.

Dziękujemy za dotychczasowe raportowanie postów i tematów.
[+]
fajny pomysl z tym czyszczeniem Smile
[+]
To jak już czyścicie, to usuńcie mój mail z wpisu https://forum.zarabianie24.net/t-daje-na...12393.html
Google to indeksuje a ja dostaje tone spamu. Powinien być zakaz wpisywania maila, albo chociaż skrypt do zmiany emaila na grafike. Cool
qwe
[+]
(14-01-2017, 13:20)Viton007 napisał(a): To jak już czyścicie, to usuńcie mój mail z wpisu https://forum.zarabianie24.net/t-daje-na...12393.html
Google to indeksuje a ja dostaje tone spamu. Powinien być zakaz wpisywania maila, albo chociaż skrypt do zmiany emaila na grafike. Cool

Ale wiesz o tym że możesz edytować swój post?
v24.biz
[+]
(14-01-2017, 13:22)piotr2221 napisał(a):
(14-01-2017, 13:20)Viton007 napisał(a): To jak już czyścicie, to usuńcie mój mail z wpisu https://forum.zarabianie24.net/t-daje-na...12393.html

Nie, nie moge.
qwe
[+]
(14-01-2017, 15:04)Viton007 napisał(a):
(14-01-2017, 13:22)piotr2221 napisał(a):

Nie, nie moge.
No to pisz do kytorra
v24.biz
[+]
wystarczylo zglosic post lub pw.. ale jak zwykle user robi na okolo Big Grin
[+]
Ma szczęście że Wielki Brat wszystko czyta Laie_67
v24.biz
[+]
xxx
[+]
Gravel aggregate crusher equipment
The sales of finished sand products are concerned about the quality of sand and stone aggregates, good quality is more conducive to sales. However, the quality of gravel aggregate is determined by the quality of crusher equipment, so it is important to pay attention to the selection of crusher equipment in the production of gravel aggregate.10E-3 Pa High Vacuum Oil Quenching Furnace With Big Mot

Crusher equipment selection should focus on the customer to produce what is the purpose of the stone, if you want to used for the field of building construction, highway and railway, requires the broken finished stone to form, to be used in brick, brick and other building materials, requires that produces the product is fine as far as possible. According to customer's requirement, equip with corresponding equipment.Tools industry Industrial vacuum sintering furnace

In order to get good granule shape of sand and gravel aggregate, choose counterattack crusher, this equipment has the function of crushing and shaping in order to get more fine aggregate, can choose mountain rev vsi sand making machine or the latest research and development of 6 s new sand making machine, the material can be broken into the required size.Factory wholesale sputtering coating equipment machine for mosaic

Engaged in mine crusher equipment already has several decades of production, research and development, design, in the industry in a leading position, continuous innovation, the pursuit of excellence, and strive to provide customers with satisfactory crusher products and services. Win customers' favor and maximize the customer's benefit.Hbs Portable Oil Free Vacuum Pump
[+]
[Ten wątek został uznany za nieaktualny i przeniesiony do archiwum]

Prawdopodobne przyczyny tego stanu:

1. Wątek nie jest już dłużej aktualny lub autor poprosił o jego zamknięcie.
2. Temat został wyczerpany.
3. Podobny wątek znajduje się już na forum.
4. Wątek jest niezgodny z regulaminem forum.

Jeśli uważasz, że decyzja jest podjęta nie słusznie to skontaktuj się z administracją forum.
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości