• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adfeedz.com - 2000 kredytów do wykorzystania + 2,5$ za zadania
Siemka!

Przeszukując Internet pod kątem ciekawych programów natknąłem się na coś ciekawego - Adfeedz.com. 
Program to manual surf w którym na start dostajemy 2000 kredytów - jedno wyświetlenie naszej strony kosztuje nas 5 kredytów, także na start mamy 400 darmowych odwiedzających z manual surfa! PTP4All bardzo dobrze zalicza.

Za wypełnienie prostych zadań w profilu możemy otrzymać 2,5 $. Ja 10 minut po rejestracji konta mam 0,1$ zarobionych. 
Za każdą wysurfowaną stronę otrzymujemy kredyt, plus za 10 stron 1 Surf Pool Point. 

Ogólnie na stronie zarabiamy na 5 różnych sposobów, każdy z nich jest dokładnie wytłumaczony pod linkiem: https://www.adfeedz.com/u/tutorials/earnings
Bez zakupu paczki zarabiamy tylko z Surf Pool. (https://www.adfeedz.com/u/tutorials/earn...1195a223f4)

Mamy oczywiście program poleconych. Trzy poziomowy otrzymujemy prowizję 10 % za kasę wydaną przez referali. W zależności od systemu w którym zarabiamy możemy otrzymywać benefity aż do 10 poziomów w dół !

Mamy paczki reklamowe! - staram się ogarnąć jak działają narazie wiem że kupuje je się za 29$ i pracują aż do zysku 120 %.

Ogólnie temat będę na bieżąco uzupełniał i ogarniał, jestem w trakcie czytania wszelkich podstron i poradników.

Wypłaty: Min 10$ Payeer, PM, BTC, STP (24 - 48h oczekiwania).

[Obrazek: photo_1542133935045.png]
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz
1 użytkownik lubi ten post.   Admin (11-21-2018)

Szkoda, że nie mogę się zarejestrować Sad
Jak ja nienawidzę takich gówienek typu...
Error
We are not receive client_id from google, Please use normal Google Chrome or FF browser!

Przecież używam NORMALNE GOOGLE CHROME! Wprowadzili gównianą recapcha v3 i od razu problemy ehh.
na ff to samo

EDIT:
Poszło po wyłączeniu dodatków.
  Odpowiedz
1 użytkownik lubi ten post.   maxiu170 (11-21-2018)
Próbowałeś inne przeglądarki ? Pisać do supportu ? Gdzieś widziałem na jakimś buxie instrukcje rozwiązania tego problemu ale nie umiem się dokopać :/
EDIT. Nie przypisało Cię chyba ;/
EDIT2. Zaktualizowany pierwszy post. Ktoś jeszcze się zapisał ? Chcę sprawdzić czy poprostu nie zalicza mi poleconych czy xdax może usunął ciasteczka czy coś.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Przy rejestracji miałem Ciebie w linku normalnie więc dziwne, że nie przypisało :/
  Odpowiedz

masz ref mam cie w profilu
INVITED BY
maxiu170
  Odpowiedz
1 użytkownik lubi ten post.   maxiu170 (11-22-2018)
Bardzo ładnie zlicza PTP4All - warto zarejestrować się choćby dla samych wejść w PTP. Chociaż ja zastanawiam się, czy czegoś tam nie wrzucić..

EDIT - Wrzucam również fotkę "naliczeń" z pierwszego dnia. W ten dzień wysurfowałem 20 stron czyli zdobyłem dwa punkty. Nie mam wykupionej żadnej paczki póki co.

Załączone pliki Miniatury

Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Dzisiejsze naliczenie (te darmowe) 0.015$ chyba pięć punktów wczoraj zdobyłem. 300 wejść w rotate4all mi nabiło Smile Także opłaca się zarejestrować
EDIT - tylko dzisiaj promocja za cenę jednego dostajecie dwa adpacki !
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Widzę, że jest max reklam (znaczy po prostu się skończyły).
38 surf points.
Dostałeś $0.015 za 5 pkt, więc za jeden wychodzi $0.003 czyli powinienem dostać $0.114. Przy obecnym zarobku i minimum wychodzi 87 dni zbierania na minimum bez tych bonusowych $.
Rotate w sumie coś tam zalicza, zobaczymy.
  Odpowiedz

Ja mam dzisiaj naliczenie 0.06517$, wczoraj zdobyłem 7 punktów bo już nie miałem czasu więcej. Codziennie wychodzi inną wartość w dolarach za jeden punkt.
Najbardziej mi żal, że nie mam Cię w poleconych ale jak ja albo Ty będziemy kupowali paczkę to musimy napisać do admina żeby cię przerzucił bo wtedy jeden i drugi będzie więcej zarabiać.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

O wow! Jednak dostałem o wiele więcej.
2018-11-24
Amount $0.975
  Odpowiedz

O gratuluję ! Pewnie jest to spowodowane black friday - wiele więcej paczek się sprzedało więc zysk serwisu większy Big Grin
Reklamy strony lecą już dosłownie wszędzie - neoubux, donkeymail Big Grin będzie hit chyba
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Wiesz, to zwykły system ad packów, więc jeśli o stabilność finansową to tak średnio bym powiedział. Będą wpłaty, będą wypłaty.
Tym bardziej, że teraz taka promocja - skąd weźmie na to kasę?
  Odpowiedz

No pare miesięcy pohula i kuniec Big Grin Ale możnaby wydoić coś w tym czasie.. Chyba, że program specjalnie pod blackfriday obmyślony...
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

No zarobki zdecydowanie dziwnie wyglądają, dzisiaj:
Surf Pool 2018-11-25
Amount $1.849

Za jakieś 50 SP.
  Odpowiedz

Zapisany Smile
Pomóżcie nazbierać $1.60 do minimum Smile http://adf.ly/1131984/www.google.com
  Odpowiedz

Dzisiaj słabo - za 40 punktów dostałem 0,33$ naliczenia.. Mimo wszystko spróbuję się do tej wypłaty jakoś dokulać.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Płaci i to szybko, wczoraj zlecone!
[Obrazek: UDGWPk2.png]
https://i.imgur.com/o4CwS6K.png
  Odpowiedz
1 użytkownik lubi ten post.   maxiu170 (12-10-2018)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości