• 31 głosów - średnia: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACTA Ogromne niebezpieczeństwo - inwigilacja internetu!

http://www.youtube.com/watch?v=WpfDnYI9Sew

Po kliknięciu w powyższy link dowiecie się o co chodzi bliżej.
Dla mnie to jakaś paranoja!
  Odpowiedz

No niestety, najgorsze jest to, że wszystkie firmy będą miały dostęp do naszych danych a co za tym idzie i do kont bankowych ( tak mi się wydaje)
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

No co to sie tu kur.... dzieje w tej naszej ojczyźnie....
  Odpowiedz

@sereq: Rewolucja bro, rewolucja!

http://www.youtube.com/watch?v=QKAH3Xj1b...AAAAAAANAA
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Zajrzycie tutaj na stronkę premiera
http://www.premier.gov.pl/

Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
  Odpowiedz

Nie działa Big Grin

Odpowiedz

Nom obecnie jest wyłączona
Polecam tą wypowiedź Smile
http://www.youtube.com/watch?v=Kjx1VHb59qs
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
  Odpowiedz

Padają jak muchy, a wie ktoś może o której jest to spotkanie z Tuskiem o ACTA?

Odpowiedz

chociaz w ankietac h internetowych 90% ludzi opowiada sie przeciw ACTA premier postanowil dzis podpisac ACTA widac jak ma nas daleko w dupie bo juz po wyborach.
  Odpowiedz

(23-01-2012, 23:30)Bagrados napisał(a): chociaz w ankietac h internetowych 90% ludzi opowiada sie przeciw ACTA premier postanowil dzis podpisac ACTA widac jak ma nas daleko w dupie bo juz po wyborach.

Masz całkowitą rację!
Ja dawno wiedziałem, że PO sprzedaje Polskę pomiędzy Niemcy i Rosję. Ciekawe kto z Was wiedział, że mamy taki "pakt" z Niemcami, że jeśli Niemiec se przyjedzie do Polski i będzie chciał kupić ziemię to może to zrobić nawet na lepszych prawach niż Polak?
To jest dopiero paranoja! Ale jak to wyjdzie to każdy będzie płakał, że głosował na nich... Chociaż przez ACTA to już wypowiedzieli wojnę premierowi.

Nie mogę się doczekać tego jak hakerzy zapragnął zrobić bałagan xD
Na przykład "same czerwone światła" na skrzyżowaniach hehe.
Ja wiem do czego są oni zdolni, bo znam paru, więc panie Tusk - igrasz pan z OGNIEM NARODU.
  Odpowiedz

Ten best mnie rozwalił;]
http://besty.pl/527398

Odpowiedz

to przeczytajcie jaka mądra babka

ACTA łamie naszą konstytucje
  Odpowiedz

kazdy sąd w Polsce moze złamać konstytucje i tego nie przeskoczysz
  Odpowiedz

Polska zaczyna się robić pojechana...
Chyba zacznę gromadzić kasę, stawiam zamek, mur i wojsko, nie dam się obalić^^

Odpowiedz

To dużo kasy będziesz musiał zebrać. Hmmm.... Zaplanuj jedną komnatę z portalem do Equestrii, to z miejsca zagwarantujesz sobie zrzutkę pieniędzy od jakichś 200-500 osób ; D
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

yyyy... co to za miejsce?

Odpowiedz

http://mlp.wikia.com/wiki/Equestria Big Grin
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

HardCorowe miejsce, dobra ja chyba od jutra zacznę uczyć się php i html.

Odpowiedz

(26-01-2012, 23:00)MoveR napisał(a): HardCorowe miejsce, dobra ja chyba od jutra zacznę uczyć się php i html.
A na co Ci to znac? ;p
Szybko się nie nauczysz...Ja uczyłem się robiąc skrypty i jak czegoś mi brakowało to szukałem w sieci i już w głowie zostało ;]
  Odpowiedz

jaadi ja mam czas i tak siedzę po 4-5 godzin przy kompie w dni szkolne, a przyda mi się to.

Odpowiedz

Dokument został podpisany, ale do wprowadzenia go w życie jeszcze daleka droga, m.in. musi przejść przez Parlament Europejski(nie wiem jak tam wygląda sytuacja - ilu za, a ilu przeciw) ----> następnie umowa musi zostać ratyfikowana u nas i tu są 2 możliwości:
1) poprzez referendum
2) Parlament
Najbardziej możliwym scenariuszem na tą chwilę jest Parlament, a tam żeby umowa była ratyfikowana potrzebne są aż 2/3 głosówExclamation Obecność posłów minimum 50% żeby głosowanie było ważne. W tej chwili PIS, RP, SP, SLD są przeciwko wprowadzeniu umowy. Za umową jest PO i chyba PSL(w końcu są w koalicji). Jeżeli na głosowaniu stawią się wszyscy posłowie PIS, RP, SP, SLD dokument na 100% nie przejdzie.
Jeżeli jednak dokument by przeszedł z racji tego, że np. posłowie opowiadający się za NIE oleją sprawę i nie przyjdą na głosowanie to musi jeszcze Prezydent złożyć podpis(formalność). Na tym etapie istnieje jeszcze iskierka nadziei, że Prezydent zechce żeby była sprawdzona zgodność dokumentu z Konstytucją(wiele czytałem, że podobno nie jest).

Nie możemy się załamywać, że umowa została podpisana i już "po frytkach". Wszystko w rękach naszych posłów podczas ratyfikacjiExclamation

ps. Panowie nie róbmy offtopic
  Odpowiedz

Ten schemat i tak wydaje mi się, że nie przejdzie.
To referendum jest bardzo możliwe, bo "antyacta" ma już ponad 300000 podpisów i tylko niecałe 200000 brakuje do referendum właśnie!
Ja osobiście jutro idę podpisy zbierać, więc ludu:
Kliknąć, wydrukować i podpisać!
  Odpowiedz

tylko ze aby referendum przesżło parlament na nie musi sie zgodzic

poztym te acta to jest wg mnie jedna wielka zadyma co zaslania wazne rzeczy
  Odpowiedz

Powiem Wam, że z jednej strony byłoby dobre referendum, ale z drugiej... Starsze osoby nie mające styczności z Internetem oglądający TV widzą:
- z jednej strony wykształconych(po szkole) i dojrzałych polityków, artystów
- z drugiej strony młodzież, hasła, protesty - często utożsamiane przez media z Palikotem.

Mam pewne wątpliwości, że starsze osoby mając przed sobą taki obraz, pójdą i zagłosują przeciwko ACTA. Ostatnio widziałem jakiś sondaż, który pokazywał 49% przeciwko ACTA w razie referendum.

Prawda jest taka, że w takiej sytuacja głos będziemy mieli MY Smile i mimo to jestem za referendum.
  Odpowiedz

http://fakty.interia.pl/raport/internauc...54405,7906
[Obrazek: B4Oji.png]
  Odpowiedz

Zobaczymy w ktora strone to pojdzie i czy faktycznie rzad ulegnie pod naporem sprzeciwu ze strony protestujacych, premier niby ma tego nie ratyfikowac, ale z nim to nigdy nic nie wiadomo
zgarniaj nagrody i kasę za klikanie w lubię to - lubietoto.pl
  Odpowiedz

Zawiesił, a nie odrzucił projekt ACTA Smile

Uznał tylko że nie było konsultacji społecznych, czyli pewnie zapytają o to 500 70-letnich staruszek a potem z braku sprzeciwu jednak "odwieszą" Smile
[Obrazek: B4Oji.png]
  Odpowiedz

Ja myślę, że lincz albo nawet jakieś "zestrzelenie" kogoś jest możliwe gdyby to weszło w życie, bo po tym "zawieszeniu" ruch w necie się trochę uspokoił i premier "uchował" ciepłą posadkę i sondaże nie tak bardzo poszły w dół żeby zdegradować pana Tuska.
Myślę, że nie odwiesi tego a jeśli odwiesi to patrz wyżej. Jestem tego pewien. Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział: POLAK POTRAFI! (nakopać do tyłka rządowi też jak mu się chce).
  Odpowiedz

Dokładnie. I jak to mówił Abelard Giza - "To oni (politycy) powinni wylądować w urnach, a nie nasze głosy." (;
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości