+

• 7 głosów - średnia: 1.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5zeta- SCAM
Ciekawostka nowy autosurf

100% DARMOWA rejestracja oraz prowadzenie konta
Brak limitu stron internetowych, które możesz dodać do systemu
10 sekundowy timer w autosurfie
Za 40000 zgromadzonych punktów, wypłacą Ci aż 1 zl = 40.000 pkt!
Stałe ratio wynoszące 1:1 - za 1 wyświetlenie otrzymasz 1 punkt!
Możliwość dokupienia punktów w każdym momencie

Zarobiamy na:

Promuj link ptp w innych serwisach lub na swojej stronie internetowej.

Za każde zaliczone wejście zdobywasz 1 pkt.
Minimalny czas trwania wejścia powinien wynosić 10sek. Ponowne wejście z tego samego IP bedzię zaliczone po upływie 10sek.

Kliki PTC - 18p

Konkurs aktywności top10

Autosurf 1p za 20s (mała nieścisłość czasu do opisu na stronie)

Wypłata na Twoje konto bankowe lub PayPa

Link promocyjny jest ale informacji ale nie ma nic o zarabianiu z poleconych choć przypisywani są pod nami.

zapraszam

http://5zeta.pl/index.php/rejestracja/smok1
  Odpowiedz

Na 5zeta.pl do 10 czerwca trwa super konkurs poleconych.
Dla osoby która zdobędzie największą ilość aktywnych poleconych przewidziana jest nagroda 75zł. A łączna pula nagród to ponad 150zl. Pod względem wielkości nagród to chyba będzie najlepsza taka promocja wśród innych surfow, jakoś nie przypominam sobie lepszej.
Praktycznie nic nie trzeba robić tylko promować swój reflink.
Wygrywa 20 osób które zdobędą największą ilość aktywnych poleconych (wymóg wysurfowania min. 1000 stron).
szczegóły konkursu w 5zeta.
Testy najlepszych autosurfów.:
http://zarabianie.zylka.tk/

[Obrazek: banner.jpg]
  Odpowiedz

Witam , dziś zrealizowałem wszystkie zaległe jak i bieżące wypłaty na 5zeta.pl . Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków Smile
  Odpowiedz

LikeAMoneys - zostałeś własnie zbanowany na 5zeta.pl za jazdę na VPS .

Regulamin 5zeta.pl :

2.4 Zabrania się generowania sztucznego ruchu za pomocą botów, skryptów, vps, wielokrotnego odświeżania (dozwolone natomiast jest promowanie strony ptp w surfach, serwisach ptc czy rotatorach PTP i tym podobnych).

Pozdrawiam i jeśli się to nie zmieni dziś do końca dnia , to bana wyłapiesz też na 3zeta.eu CoolCoolCool
  Odpowiedz

loryn222
No nieźle .. zostałem zbanowany za testowanie rozdzielenia ruchu z hitleap na kilka stron PTP
... niema to jak dostać bana za testy .. ile 5 razy weszło mi? ehh szkoda gadać Wall ...

Edit: Wysłałem wiadomość(5zeta(kontakt)) o unbana w wiadomości jest szerzej opisane. Angel
  Odpowiedz

Odpisane , mam nadzieje że moja odpowiedź pana satysfakcjonuje . Pozdrawiam Smile
  Odpowiedz

Żadna wiadomość do mnie nie doszła na maila
  Odpowiedz

Napisałem ci na PW tu . Pozdrawiam Smile
  Odpowiedz

Wypłaty zrealizowane . Pozdrawiam Smile
  Odpowiedz

Witam , wypłaty zaległe jak i bieżące , zostały właśnie zrealizowane . Pozdrawiam Smile
  Odpowiedz

AKTUALIZACJA!!!

Witam , od jutra od godziny 19.00 zmienia się stawka za UV dostarczane z 10 punktów na 8 punktów .

Pozdrawiam i zapraszam Smile
  Odpowiedz

AKTUALIZACJA!!!

Witam .

Zaktualizowany i zmodernizowany Regulamin obowiązujący od dziś : Regulamin 5zeta.pl

Wypłaty zostały zrealizowane . Pozdrawiam Smile
  Odpowiedz

Polecam PłaciSmile
  Odpowiedz

Będzie testowane z refa ;D
  Odpowiedz

Wypłaty idą na bieżąco. Pozdrawiam Smile
  Odpowiedz

Aktualizacja !!!

Mały bonus na święta stawkowy , zaczyna się dziś , a kończy jutro o północy , czyli ponad 24h .
  Odpowiedz

Z bonusu z korzystałem.Zaliczało jak szalone.Punkty rosły w szybkim tempie.
Dzięki.
  Odpowiedz

Smok - Spoko , radość zadowolonych reklamodawców i zarobowiczow jest bezcenna .
  Odpowiedz

Jak to działa? Moglbys pomoc?Laie_67Laie_67Laie_67YahooYahoo
  Odpowiedz

Kłamią na głównej stronie mają "Za każde 60.000 zgromadzonych punktów, wypłacimy Ci 1 zł, minimum wypłaty to 3 zł (180.000 pkt)!" a by wypłacić trzema uzbierać na 6 zł.
  Odpowiedz

Witam , masz racje , nie zmienilem na głównej że minimum do wypłaty to 6zl a przelicznik punktowy jest teraz lepszy . Jesli się nie podoba to może być normalny przelicznik punktowy i minimum 3 zl do wypłaty ale w takim razie to prowizje będą płacić użytkownicy a nie ja , gdyż właśnie przez prowizje zwiększyło się minimum do wypłaty , a przelicznik został zmniejszony by ludzie się nie denerwowali , ale jak nie pasi to mogę zmienić. Smile
  Odpowiedz

wypłata dziś zlecona i dziś na pp Big Grin
[Obrazek: wyplatapn_asxrrrn.png]
  Odpowiedz

Zrobiłem czystkę ze stronami w surfie , gdyż dodajecie strony do surfa , potem na stronie dodajecie sobie banery typu adzbux i inne tego typu które walą wyskakującymi oknami lub przerywają surfa , w skutek czego ja tracę i inne surfy też . PTP Multi sejfika aktualnie nie akceptuje , bo tez ma banery adzbux i innych tego typu serwisów które wyłamują ramkę i przerywają surfa
  Odpowiedz

Dzięki wielkie Upup

już myślałem że nie będę mógł promować PTP bo mnie wyrzucali prawie we wszystkich surfach.
  Odpowiedz

Dzięki za wypłatę.Jak zawsze bezproblemowo. Upup
  Odpowiedz

AKTUALIZACJA I BONUS !!!

Aktualizacja :

Nie będzie możliwości dodawania nowych stron do surfa , jednakże będzie możliwość dodania do ptp ale to dopiero pod koniec Lipca dopiero .

W Lipcu zacznie się wielka optymalizacja i modernizowanie surfa , jak i zaczną się prace nad dodaniem manualsurfa i konta dla moderatora ( Moderator będzie dostawał kasę za aktywność i za złapane osoby które robiły coś niezgodnego z Regulaminem .

Będzie dodany specjalny klik PTC ze stawką 500-1000 punktów , więcej info na GG lub pw

Będzie dodany dodatek w postaci Banku do którego będzie można wpłacać swoje punkty i wypłacać w dowolnym momencie , a bank ten będzie naliczał % w skali miesiąca .

BONUS :

od Piątku tego tygodnia czyli 23.06.2017r. , do Poniedziałku czyli 3.07.2017r. , będzie zwiększona stawka za SURFOWANIE i wyświetlenie nonUV w PTP do 10 PUNKTÓW za jeno zaliczone wyświetlenie !!!

( Możliwe jest że bonus zacznie się wcześniej ale na pewno zakończy się zgodnie z ustaleniami ) Smile HuhHuh
  Odpowiedz

Dzięki. Great
Punkty nabite. Yahoo
Wypłaty zrealizowane bez żadnego problemu. Clap
Ilość punktów za wyświetlenie wróciło do narmy 1,5 punktu Sad

23_129_8 aby częściej takie akcje. Mixedsmiley042
  Odpowiedz

mam spory problem .
Nie wiem czy to strona w surfie czy PTP. ALLANDRICH Angry TA STRONA ROBI PRZEKIEROWANIA.
Zaliczalności linków PTP spadła mi do 1/4 w stosunku do wyświetleń.
Poza tym wyrzucają moje linki w różnych surfach ze względu na przekierowania.
nawet mam możliwość dostania bana za promowanie linków 5 zeta ze względu na przekierowania i zatrzymywania surfa.

Auto surf tez co jakiś czas staje własnie przez tą reklamę.

Proszę o sprawdzenie tego i umożliwienie promowania.

Biggrin
  Odpowiedz

(30-09-2017, 14:06)smok napisał(a): mam spory problem .
Nie wiem czy to strona w surfie czy PTP. ALLANDRICH Angry TA STRONA ROBI PRZEKIEROWANIA.
Zaliczalności linków PTP spadła mi do 1/4 w stosunku do wyświetleń.
Poza tym wyrzucają moje linki w różnych surfach ze względu na przekierowania.
nawet mam możliwość dostania bana za promowanie linków 5 zeta ze względu na przekierowania i zatrzymywania surfa.

Auto surf tez co jakiś czas staje własnie przez tą reklamę.

Proszę o sprawdzenie tego i umożliwienie promowania.

Biggrin

Tak,to na pewno ta strona,wszędzie to samo robi!!! Sad
  Odpowiedz

Jest ta strona od wczoraj usunięta i nie byla ona u mnie . Jak zapewne zauważyłeś to so po 4 strny w rotacji na 5zeta jak i na 3zeta i sa to odpowiednio linki ptp :

Surfujkase

Szybkakasa24h

Udus-reklama

Naprzemiennie w zależności czy dane ptp ma przekierowania , to jest to albo Z-p albo wyreklamuj albo ptpmulti z sejfika .
  Odpowiedz