Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5zeta
Dobry autosurf 5zeta.
Chciałem powiadomić i prosić o przywrócenie tematu ze scamu.

Dostałem zaległą wypłatę z tego programu.3 zaległe zlecenia w wysokości 33 zł.

http://5zeta.pl/index.php/rejestracja/smok1
Odpowiedz
[+]
i dziś kolejne 2 wypłaty ode mnie z 5zeta dostałeś które zleciłeś 3 dni temu a w sumie dziś wypłaciłem 3 wypłaty w tym jedna dziś zlecona
Odpowiedz
[+]
Wszystkie zaległe jak i nowe wypłaty na 5zeta zostały już jakiś czas temu uregulowane , serwer został opłacony i przedłożony , jeśli chodzi o 3zeta to jest w fazie przenosin na 4zeta gdyż domena 3zeta jest już zajęta , czekamy , ja razem z moim technikiem na odp z serwerowni i odpalamy 4zeta oraz powolne regulowanie zaległych wypłat oraz nowych .

Jak powstanie 3zeta pod nazwą 4zeta to proszę o nie wskrzeszanie tematu do póki nie zostaną uregulowane wszystkie zaległe wypłaty . Dziękuję i przepraszam że tak wyszło . Smile
Odpowiedz
[+]
WIELKIE DZIEKI ZA WYPŁATY.WSZYSTKIE DOSZŁY NA KONTO.
LICZĘ NA TEN AUTOSURF BO PRZEZ DŁUGI CZAS BYŁ JEDNYM Z LEPSZYCH I UCZCIWYCH PROGRAMÓW.

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA W SZYBKIM PRZYWRÓCENIU OBU PROGRAMÓW DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI I ODBUDOWANIA DOBREJ REPUTACJI
Odpowiedz
[+]
Dziękuję , zamierzam odbudować dobrą reputację oraz wypłacić zaległe wypłaty na 3zeta co są
Odpowiedz
[+]
Suma zrealizowanych dziś wypłat to 28zl ( 2x11zl , 1x6zl . )
Odpowiedz
[+]
Przypominam że podczas klikania w adkliki można trafić na losowy bonus . w sumie pula bonusu wynosi 617350 czyli ponad 6 zł . Smile
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości