• 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25% zniżki na Hosting WWW, SSD, SEO, VPS - na SeoHost.pl
Information 
Dla zainteresowanych hostingiem firmy SeoHost mam możliwość uzyskania rabatu na hosting stron, SEO i serwery VPS. Firma działa w branży od lat. Z rozmowy z właścicielem marki wiem, że firma inwestuje w sprzęt i serwerownię. Z oferty klienci wybierają coraz częściej szybki hosting SSD. Ceny domen mają jedne z najniższych na rynku, ceny odnowień również ale niestety z tego powodu rabatów na domeny nie ma.

# Udało mi się zorganizować zniżki dla nowych klientów rejestrujących się z mojego refa Smile Generowane kody dają zniżkę na aktywację hostingu - nie jego przedłużenie.

25% rabatu jest udzielane na:
  • Hosting stron WWW (autoinstalator, kopie zapasowe ...)
  • Hosting SSD (szybkie i wydajne Smile firewall, AntiDDOS ... )
  • Hosting SEO (zmieniarka IP, własne hosty DNS, maskowanie WHOIS, blokady robotów ...)
  • Serwery VPS (root, Ochrona AntyDDOS, skalowalność, serwer DNS ...)

Osoby zainteresowane zakupem i otrzymaniem rabatu zapraszam do rejestracji z refa: http://www.seohost.pl/?ref=373

Warto uprzednio wyczyścić cookies aby system prawidłowo przypisał użytkownika.

# Po rejestracji, aby uzyskać kod rabatowy 25% na wymienioną wyżej opcję wyślij mi w wiadomości: swoje imię, datę rejestracji i rodzaj hostingu (WWW, SSD, SEO, czy VPS) na który chcesz otrzymać rabat. Po weryfikacji rejestracji i wygenerowaniu, wyślę Ci kod który wpiszesz w trakcie składania zamówienia, poczekaj cierpliwie.

Od kilku lat posiadam hosting na SeoHost.pl, dlatego warto wspomnieć że pomoc techniczna jest w porównaniu z kilkoma innymi firmami naprawdę cierpliwa i nie pozostawia klienta bez pomocy Wink

Oferta firmy (bez refa i rabatu): http://seohost.pl
  Odpowiedz

Domeny i tak mają najtańsze na rynku, także to trochę śmieszne by było jakby jeszcze się o rabaty upominać Wink
Co do hostingu, rabat ten dotyczy też SSD? Bo przyznam szczerze że już od 2 miesięcy mnie kusi.
  Odpowiedz

Z uzyskaniem kodów rabatowych na domeny chodziło mi bardziej by mieć "do kompletu" też kody i na nie Wink byłaby "pełna oferta" Wink Ceny domen wiem, mają na najniższym poziomie.
Odnośnie hostingu SSD - tak mam też kody rabatowe na szybki hosting na dyskach SSD Smile Jeśli się zdecydujesz na zakup daj znać jak podałem w opisie - i podeślę odpowiedni kod Smile Szybkość jest zauważalna w porównaniu do tradycyjnych hostingów, nowsza technologia i sprzęt dobrej jakości robi swoje.
  Odpowiedz

Mimo wszystko ceny i tak nie są nieskie (nawet po rabacie). Nie mówię, że firma jest zła, ale jeśli chodzi o SSD to wybrałbym mydevil.net
  Odpowiedz

@woehh nie są niskie? W porównaniu z czym? Porównaj z czymś konkretnym a nie że nie są niskie. Są firmy co mają dużo wyższe ceny. Jest kilka co ma niższe ale ich jakość czy stabilność zostawia sporo do życzenia...

Porównanie z Twoim mydevil serwerów SSD wychodzi podobnie patrząc na regularne ceny.
Jak chodzi o ceny po promocji to ja tu mam 25% ale daję ją bez ograniczonego terminu a mydevil ma tylko chwilową 40% promocję. Co ty więc porównujesz? Jak można takie różnice porównywać? Niedawno dawałem 50% promocję i wtedy nie miałbyś nawet z czym porównywać tych cen Tongue

Rejestrujesz się na forum - pierwszy post i robisz kryptoreklamę. Żeby jeszcze jakieś fakty, argumenty a tu nic...
Chcesz zareklamować inną firmę to proszę załóż swój temat, chcesz porównać firmę którą polecam to zrób to w sposób rzetelny i obiektywny, chyba że chodziło Ci tylko o ukrytą reklamę mydevila. Z tym że taka reklama jest trochę... Facepalm Pozdrawiam Smile
  Odpowiedz

Cena nie jest najważniejsza. Na pewno nie ma sensu stawianie czegokolwiek na drogich serwerach, ale jednocześnie nie ma też sensu bawienie się w najtańsze usługi. U mnie wystarczający jest pakiet Hekko, ten z domeną w cenie na starcie. Ja radzę wykorzystywać na maxa możliwości. Mnie to kosztuje 40 zł w pierwszym roku, łącznie z domeną - po kodach rabatowych.
  Odpowiedz

Widzisz gdzieś tu namawianie do najtańszych usług? Gdyby tak było polecałbym darmowe hostingi...
Temat jest o konkretnej firmie którą znam i której usługi polecam. Mam możliwość dawania rabatu na stabilny hosting istniejący od lat na rynku. Jest wart swojej ceny więc jak ktoś ma na niego ochotę to może po prostu zaoszczędzić płacąc mniej jeśli zgłosi się o kod.

Szeptankę innych hostingów urządzaj proszę w osobnych tematach to nie temat ogólny o hostingach a o konkretnym rabacie do jednej firmy. Chcesz skorzystać zapraszam do kontaktu, jak nie to proszę wypowiadaj się o tej firmie jeśli byłeś/jesteś jej klientem.
Widzę po forach ostro pantoflówka ruszyła, wszędzie nowo zarejestrowani hekko i hekko jeden za drugim Facepalm
  Odpowiedz

Mam nowe kody rabatowe, jak ktoś potrzebuje zapraszam Smile
Poczta coś mi blokuje powiadomienia z for wszystkich Undecided Jakbym się nie odzywał proszę o kontakt poprzez formularz na stronie webmaster.kaoso.pl
  Odpowiedz

Podeślesz login Skype albo jakiś kontakt? Wciągnąłbym nosem taki hosting.
  Odpowiedz

(17-09-2017, 15:42)YoungScooter napisał(a): Podeślesz login Skype albo jakiś kontakt? Wciągnąłbym nosem taki hosting.

Jestem na wyjeździe, wolniej reaguję na wiadomości, sorki.
Wyślę Ci zaraz kontakt na PW.
  Odpowiedz

Nowe kody do rozdania refom. Zapraszam.
  Odpowiedz

Aktualne Smile
  Odpowiedz