Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

2 zadania ?


#1
mam pytanie dlaczego odrzucono wykonanie 2 zadań , których nie można było wykonać nie z mojej winy ??
1. Gruper PL II odrzucono : adres e-mail był już w ich bazie danych ( trzeba było zapisać przy zadaniu że trzeba podać inny login i adres e-mail )


Akazoo odzrzucono : serwis przysyłał SMS -em na komórkę nie PIN tylko nazwę użytkownika i hasło Sad a to też nie jest moja wina ( błąd strony oferującej to zadanie )

PROSZĘ O POZYTYWNĄ WERYFIKACJĘ TYCH ZADAŃ ALBO ICH POWTÓRNE DODANIE DO ZADAŃ
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
#2
Zadanie z Gruper II polega na tym, że możesz podać swój drugi e-mail lub zarejestrować członka rodziny lub po prostu usunąć swój adres e-mail z bazy i zarejestrować się ponownie. Twój adres jest już w bazie poprzez wygenerowanie rejestracji w I edycji. Podczas tej edycji nie było wygenerowanej żadnej rejestracji. W okienku pod zadaniem z tego co pamiętam nie było napisanej nawet godziny rejestracji dlatego nie otrzymałeś akceptacji, ale jak tylko wrócę do domu(jutro południe) to otrzymasz jeszcze raz to zadanie w godzinach popołudniowych lub wieczornych Smile

2. Akazoo
Co do tego zadania to sprawdziłem przed chwilką jeszcze raz jego proces. Wybierając swój numer(sieć T-mobile) otrzymałem sms o treści: "PIN do serwisu MUSIC&FUN to: xxx. Wpisz PIN na stronie www aby aktywować usługę". Również przy dzisiejszej weryfikacji była bardzo duża konwersja poprawnie wykonanych zadań Akazoo(z 36 jakieś 3 osoby nie przeszły akceptacji). Jutro wieczorem będziesz miał możliwość sprawdzenia jeszcze raz tego zadania. Nie mam pojęcia dlaczego otrzymałeś w sms jakiś login i hasło. Możesz podać sieć swojego numeru?
#3
T-mobile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  skąd mamy wiedzieć czy zadania z 'polecaj zadania' są odrzucone? trunqs 17 2,832 28-09-2012, 19:22
Ostatni post: Kamil
  akazoo-sms z 'polecaj zadania' - błąd? trunqs 1 1,073 27-08-2012, 19:48
Ostatni post: twardy
  Problem na zadania-internetowe Artix 7 1,627 15-08-2012, 22:43
Ostatni post: Kamil
  problem z wejsciem na www.zadania-internetowe.info stachu19912 1 1,855 30-05-2011, 22:20
Ostatni post: KamilUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości