• 55 głosów - średnia: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 ojrodziennie - Blog o zarabianiu w domu
Witam,

Pamiętacie bloga 20 ojrodziennie ? Z tej inicjatywy powstał właśnie ten blog.

http://10ojrodziennie.blogspot.com

Cel blogu jest jeden, zarabiać 10 euro dziennie.
Blog powstał z tej racji, iż owy nasz mentor, blog 20ojrodziennie osiągną cel, autor opisywał tam swoje działania... Czas zebrać je w jedną całość, przeanalizować i osiągnąć swój cel. Blog ma podobną nazwę ponieważ znaczna część wiedzy pochodzi właśnie z owego bloga.

Zapraszam do komentowania, dodawania pomysłów, mile widziane pomysły, uwagi.

Pozdrawiam
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

Całkiem fajna inicjatywa ale wywal ten zegar z boku bo jest niepotrzebny Big Grin
Zapraszam na portal informacyjny oraz blog o e-commerce. Dodaj swoją stronę - darmowy katalog stron.
  Odpowiedz

Hmm właśnie się zastanawiam, bo ogólnie mi się podoba, a tak myślisz, że nie pasuje ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

Tzn. może fajnie wygląda, ale jest nieużyteczny Wink
Zapraszam na portal informacyjny oraz blog o e-commerce. Dodaj swoją stronę - darmowy katalog stron.
  Odpowiedz

polecam prowadzenie swojego bloga zapraszam na mój
http://porady-kierowcow.blogspot.com/
  Odpowiedz

Jakubie, nagłówek trochę za duży - u mnie cały ekran zajął Big Grin
  Odpowiedz

Dokładnie, troszkę za duży Smile Na blogu http://10ojrodziennie.blogspot.com Nowe wpisy, zapraszam do komentowania.
  Odpowiedz

Nowy wpis na blogu : Pierwsze spostrzeżenia, pierwsze pomysły, pierwsze problemy Dodatkowo dodałem listę firm na których zarabiam : Programy na których zarabiam
  Odpowiedz

Po dość długiej przerwie powraca blog 10 OjroDziennie Zapraszam do czytania i dzielenia się spostrzeżeniami. Pozdrawiam
  Odpowiedz

Powiem tak, popełniasz na stronie takie błędy, że na pewno, jestem
przekonany, że nie zarobisz 10 euro dziennie.
Najpierw poczytaj jakiś poradnik, albo obejrzyj wideo na temat pozycjonowania strony w google, optymalizacja, linki, treść, bo jak narazie masz niestety duże braki.
Aby zarabiać 10 euro dziennie to musisz mieć tą wiedzę, również dość duży budżet aby zainwestować.
  Odpowiedz

Dużego budżetu nie trzeba. Jeszcze kwestia jaki budżet jest dla kogo duży. Ale zgodzę się z tym, że mając wiedzę można spokojnie zarabiać 10 euro dziennie (ogólnie to 10 euro nie jest dużo).

Np, stawiasz 10 stronek pod Adsense na rynek amerykański i masz te 10 euro dziennie. Nawet więcej o ile się znasz na pozycjonowaniu Smile

Moim zdaniem zbyt szybko zacząłeś pisać o zarabianiu w Internecie. Najpierw mogłeś zainwestować w domenę itp.

Odpowiedz

A więc o pozycjonowaniu czytam i pogłębiam wiedzę już kilka dobrych miesięcy, domenę także posiadam, strony które posiadam stawiane są na domenach .pl . jedynie mój blog jest na darmowej platformie. Co do budżetu trochę już zainwestowałem i przewiduje dalsze wydatki... a co do stronek pod adsense, chce zbudować dochód który nie będzie w dużej mierze opierał się na google adsense.
  Odpowiedz

Żeby dostać się na dobre frazy trzeba sporo zainwestować, 10 euro to nie
mało w google adsens.
Wydaje mi się że ten blog to jest po prostu zaplecze stron głównych.
Koli podaj mi adres stron głównych
  Odpowiedz

Nie nie jest to zaplecze, choć może kiedyś za nie posłuży, teraz póki co jest to blog Smile A stron głównych nie napiszę, z przyczyn bezpieczeństwa Smile
  Odpowiedz

(22-12-2011, 21:56)Koli napisał(a): Nie nie jest to zaplecze, choć może kiedyś za nie posłuży, teraz póki co jest to blog Smile A stron głównych nie napiszę, z przyczyn bezpieczeństwa Smile

Nie podasz stron z przyczyn bezpieczeństwa ? heh dobre, ktoś inny to by zaniósł link do stron głównych na tacy, darmowa reklama Smile ale cóż...

Ten blog wygląda bardziej jak zaplecze niż strona główna do zarabiania 10 euro dziennie, niedługo będzie wyglądał jak śmietnik, bo tak zapychasz linkami bloga.
Jestem ciekaw jak wyglądają strony główne Cool jak coś to wyślij na pw
  Odpowiedz

Cytat:chce zbudować dochód który nie będzie w dużej mierze opierał się na google adsense

Można wiedzieć dlaczego ?

Chodzi o dywersyfikację źródeł dochodów ? Jeżeli tak, to zawsze można dojść do zarabiania w Adsense do poziomu 10 euro na dzień, a potem zacząć stawiać stronki np. pod CPA.

Możliwości jest wiele. Ludzi ogranicza tylko czas i brak wiedzy Smile
  Odpowiedz

(22-12-2011, 23:07)kelevra napisał(a):
Cytat:chce zbudować dochód który nie będzie w dużej mierze opierał się na google adsense

Można wiedzieć dlaczego ?

Chodzi o dywersyfikację źródeł dochodów ? Jeżeli tak, to zawsze można dojść do zarabiania w Adsense do poziomu 10 euro na dzień, a potem zacząć stawiać stronki np. pod CPA.

Możliwości jest wiele. Ludzi ogranicza tylko czas i brak wiedzy Smile

Zadałeś pytanie, oraz odpowiedziałeś Sobie na nie Smile Jak wiesz, ryzyko jest gdy jest się uzależnionym tylko od jednego źródła dochodu.

Unix, Dlaczego jesteś na wszystko nastawiony pesymistycznie ? I dlaczego nazwałeś bloga śmietnikiem, bo jest dużo linków do innych blogów ?? hmm To ma dwie strony, nie tylko tą złą o której Ty myślisz. Stron nie chce podawać na których zarabiam, bo nie chce by ktoś stworzył podobną i konkurencja... proste Smile
Wszystkim życzę Wesołych Świąt Smile

Nowy wpis 23-12-2011
  Odpowiedz

Widzę coraz gorszych działań na korzyść strony 12 linków to o wiele za dużo jest, chociaż ustaw linki na nofollow. Bo tak to nigdy nie wyprzedzisz konkurencję i nie zarobisz 10 euro dziennie.

Jeżeli chodzi o źródło dochodu to kto powiedział że ma być tylko adsense ?
Adsense myślę że jest tu na 1 miejscu jako dobry zarobek więc zdziwił bym się gdyby ten reklamy brakło, są różne sposoby aby fajnie umieścić tą reklamę.
Jeżeli chodzi o Prolink to bym się nad tą firmą spokojnie zastanowił, w dłużej perspektywie jest to nie opłacalne.
  Odpowiedz

Ładna, schludna strona. Tylko widzę jeden minus, a mianowicie: dlaczego darmowy hosting i domena? Ściągnij wordpressa i kup nawet jakiś mini pakiet na ProSerwerze (xaa.pl), a już będzie to inaczej wyglądało aniżeli na blogspocie. No i popracuj nad logiem, bo sam tekst na górze strony trudno takim mianem nazwać.
  Odpowiedz

pozycjonujesz bloga???
  Odpowiedz

Odpowiadając po kolei, 12 linków, Jak dla mnie jest to tak w miarę w miarę, wiadomo mogło by być mniej, ale trzeba się zastanowić czy mieć 1 linka więcej czy mieć go i posiadać linka na blogu który ma PR 3 Smile . Co do płatnego hostingu to posiadam owy, strony na których staram się zarabiać stoją na płatnym hostingu, oraz na domenach pl, com.pl itd. Chcę mieć na tej platformie bloga, jest to też przywilej pewien.
A co do pozycjonowania bloga, to nie pozycjonuje go, oczywiście jakieś linki są ale nie...

Na blogu wpis odnośnie sejfika, zapraszam.
  Odpowiedz

Nowy wpis : Moje zarobki - Grudzień 2011 Kolosalne zarobki hehe xD Zapraszam na bloga.
  Odpowiedz

pozycjonujesz??? jesli tak to na jaką/jakie frazy
ile masz dziennie uu i czy to jest ruch sztuczny
  Odpowiedz

bloga nie strony tak, uu na jednej około 2 tys
  Odpowiedz

Trzy wpisy dzisiaj, zapraszam : http://10ojrodziennie.blogspot.com

Hostingi z których korzystam
Allegro, sposób na dodatkowy zarobek
Kokos.pl - Pożyczaj / Zarabiaj
  Odpowiedz

Nowy wpis : Tworzenie opisów, Wstęp do katalogowania Zapraszam.
  Odpowiedz

Słabe piszesz coś artykuły Smile Przyłóż się lepiej. Pisz rzadziej, a jakościowo.

Kto przy zdrowych zmysłach korzysta z http://mix.fabrykaspamu.pl ?

Jak są o wiele lepsze narzędzia. Z online chociażby: crewriter.com
+
Z darmowych, bardzo dobrych programów, który instaluje się na komputerze jest chociażby: spinner chief + polski słownik synonimów.

Poza tym 'Ala nie miała kota' nie jest synonimem do zdania: 'Ala ma kota'
  Odpowiedz

Tak wiem, chciałem tutaj pokazać, co się zmienia, dobrze postaram się jakościowo pisać lepiej...
  Odpowiedz