Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

0,90 Zł. Na Dzień-Info!

Wstępna Informacja na stronie:
http://extra-info.webs.com/

Zapraszam do zerknięcia i być może skorzystania z Info.
Odpowiedz
śmieszą mnie takie strony Wink
info, że niby wszystko za darmo. to czemu nie opiszesz wszystkiego na tej stronie, tylko prosisz o maila. Wink
skoro to taki fajny i darmowy interes i chcesz się nim podzielić z innymi, to czemu robisz z tego wielką tajemnicę?
jak to się mówi: możesz tą tajemnice zabrać ze sobą do grobu Wink

Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Odpowiedz
(25-05-2011, 22:08)mirek321 napisał(a): śmieszą mnie takie strony Wink
info, że niby wszystko za darmo. to czemu nie opiszesz wszystkiego na tej stronie, tylko prosisz o maila. Wink
skoro to taki fajny i darmowy interes i chcesz się nim podzielić z innymi, to czemu robisz z tego wielką tajemnicę?

Zależy mi również na późniejszym kontakcie do osób,które skorzystają z mojego Info i Firmy,którą polecam.Pomimo,że opisywany przeze mnie serwis nie ma żadnego systemu polecającego-myślę -już później o ciekawym wspólnym "przedsięwzięciu"-dla wszystkich którzy skorzystają z oferty opisanej przeze mnie Firmy.
No...ale wszystkiego chyba mówić nie muszę...
WinkWinkWink

Odpowiedz
(25-05-2011, 22:34)romek03 napisał(a):
(25-05-2011, 22:08)mirek321 napisał(a): śmieszą mnie takie strony Wink

Zależy mi również na późniejszym kontakcie do osób,które skorzystają z mojego Info i Firmy,którą polecam.Pomimo,że opisywany przeze mnie serwis nie ma żadnego systemu polecającego-myślę -już później o ciekawym wspólnym "przedsięwzięciu"-dla wszystkich którzy skorzystają z oferty opisanej przeze mnie Firmy.
No...ale wszystkiego chyba mówić nie muszę...
WinkWinkWink

Czyli jednym słowem chodzi ci o zebranie sobie listy mailowej, a nie promowanie jakiegoś programu. Pewnie za jakiś czas zasypały by mnie durne maile. A z drugiej strony to nikt nie pisze się na kota w worku
Mój blog
Odpowiedz
Lista mailingowa-to zbyt dużo powiedziane.Jest sporo ofert wysyłki (całkowicie legalnie) do kilkuset,kilkutysięcy adresów email-czasem za "śmieszne" pieniądze.Być może efekty są znikome-ale tak to wygląda.
Więc tak jak pisałem wcześniej-zależy mi jedynie na późniejszym kontakcie z osobami,które by skorzystały z mojego info.

P.S. Kto bardzo "boi się" o swój adres mailowy-po prostu nie wyśle zapytania i tyle.Nic na siłę.
Odpowiedz