• 35 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec z nabijaniem portfela przypadkowym leniom ;)
Jak powszechnie wiadomo masa osób zakłada konto tylko aby napisać kilka postów/ temat i znika lecz często zdarza się tak że udaje się jej założyć temat o danym serwisie jako pierwszej i nabija sobie portfelik a forum nic na tym nie zyskuje. Temat jest najczęściej paskudny słabo opisany i co najważniejsze nie pilnowany przez autora i informacje z pierwszego postu są już od dawna nie aktualne...

Warto było by wprowadzić opcje pozwalającą na podmianę tematów których autor powiedzmy przykładowo od 3 miesięcy nie logował się na forum. Osoba zainteresowana podmiana tematu na swój musiała by napisać stosowną inf do admin/ moda aby ten stary temat umieścił w koszu otwierając drogę nowemu tematowi.

Co forum na tym zyska ?

Bardziej wartościowe tematy i zawsze aktualny pierwszy post (każdy odwiedzający liczy na to że wszystkie niezbędne inf znajdzie w pierwszym poście a nie w temacie przeszukując dziesiątki zakładek). Miałem zamiar się tu rozpisać .... ale chyba każdy ma swój rozum i zalet dobrze opisanych i aktualizowanych tematów tłumaczyć nie trzeba Wink

PS: Jeśli pomysł się spodoba Wink zaklepuję temat o Sejfiku Wink

Pozdrawiam i liczę na pozytywne komentarze odnoście pomysłu

[Obrazek: 2QzWz2w]

Odpowiedz

•

Tak.. też jestem za tym, żeby w końcu usunąć tematy, o których autorzy już dawno zapomnieli.
I tu nie chodzi nawet o to, że ktoś nie logował się od dłuższego czasu.

Nie rozumiem jednak w jakim celu mielibyśmy informować moderatorów skoro oni sami najlepiej wiedzą co trzeba wywalić. Tongue

Najlepiej by było wypierdzielić co niepotrzebne i potem kto pierwszy ten lepszy.. bez żadnego ustawiania bo jak ktoś ma banner sejfika w sygnaturze to nie znaczy, że zasłużył na to żeby prowadzić ten temat. Laie_67
Ewentualnie nowych "właścicieli" wartościowych tematów można wyłonić w drodze jakiegoś konkursu..

Dodatkowo jestem za tym żeby te śmieciowe tematy, bez jakichkolwiek istotnych informacji, wywalać na bieżąco. W większości nie jesteśmy dziećmi z porażeniem i na pewno potrafimy coś sensownego o każdym serwisie napisać, a nie tylko założyć temat, wstawić link i napisać zapraszam (+ nic więcej sensownego), a potem nara, cześć i czołem. Big Grin

Ale ogólnie spoko. Big Grin
[Obrazek: zarabiankocomplbanner.gif]
[Obrazek: machoneypltl.gif]

Odpowiedz

•
Czasem są osoby , które cały czas dbają o temat ale i tacy co nic nie robią tylko go zakładają.
Jest pełno starych tematów , które napewno wiele osób chciałoby prowadzić dlatego jestem na
TAK
  Odpowiedz

•
Skromnie... liczyłem że pomysł będzie cieszył się choć odrobinę większym zainteresowaniem Wink widać mamy samych wielbicieli przestarzałych informacji Upup

Odpowiedz

•
Moim zainteresowaniem się cieszy. W zasadzie to nawet poparciem.
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Odpowiedz

•
moim zdaniem to ciekawy pomysl i przede wszyskim pozwoli na pozbycie sie starych tematów
  Odpowiedz

•
Ja także popieram ten pomysł, jednak trzeba dotrzeć do Admina - Kamila, to on podejmie właściwą decyzję .
  Odpowiedz

•
Ja mam mieszane uczucia, co do tego pomysłu. Przecież, jeśli faktycznie chodzi Wam o dzielenie się świeżymi informacjami na temat programu, to co za problem dopisać się do istniejącego już wątku i podać aktualne dane, uwagi, opinie? Przecież od tego właśnie jest temat, żeby się w nim udzielać i dzielić informacjami. No chyba, że zależy Wam głownie na podmianie reflinka, i nie dzielicie się informacjami za free ;P

Tylko nie atakujcie mnie za ten post, to moja skromna opinia i być może nie mam racji ;D
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
  Odpowiedz

•
(18-06-2013, 17:25)klikken napisał(a): Ja mam mieszane uczucia, co do tego pomysłu. Przecież, jeśli faktycznie chodzi Wam o dzielenie się świeżymi informacjami na temat programu, to co za problem dopisać się do istniejącego już wątku i podać aktualne dane, uwagi, opinie? Przecież od tego właśnie jest temat, żeby się w nim udzielać i dzielić informacjami. No chyba, że zależy Wam głownie na podmianie reflinka, i nie dzielicie się informacjami za free ;P

Tylko nie atakujcie mnie za ten post, to moja skromna opinia i być może nie mam racji ;D

Nie do końca ... uważam że większość osób zaczynających swoja przygodę z zarabianiem w sieci liczy że przynajmniej podstawowe i co ważne aktualne informacje znajdzie w pierwszym poście a nie jak to bywa w niektórych tematach misi przekopać się przez steki odpowiedzi które nie oszukujmy się w sporej części nic nowego do tematu nie wnoszą ...

Odpowiedz

•
hehehe i bardzo dobrze myślisz , ale niedokładnie sie do tego można stosować [nie każdy bedzie chciał/mógł]
  Odpowiedz

•
Zgadzam się.Wspaniały pomysł.
  Odpowiedz

•
Witam
Sądzę, że o tym pomyśle powinien wypowiedzieć się właściciel forum. Ogólnie pomysł nie jest głupi tylko wykonanie może kłopotliwe. W końcu oprócz postów zdecydowana większość chce za darmo coś wypromować. Może lepszym pomysłem jest stworzenie archiwum, gdzie jeśli dany temat nie jest odwiedzany np przez pół roku powinien być kasowany.
Forex twoja kasa i pewny zysk darmowe 75 PLN

Kursy dla każdego http://magdab.pl

Weź 50zł za darmo i zarabiaj kasę http://goo.gl/tBFNh
  Odpowiedz

•
Nabijam posty żeby móc coś Wam dobrego zaproponować Wink
  Odpowiedz

•
Takim nabijaniem to raczej nie znajdziesz zbyt dużo chętnych.
Na dodatek, twoja opisana oferta, jest taka jak opisano w tym temacie, w 1 poście.
  Odpowiedz

•
Fakt, chociaż Moderatorzy w miarę sprawnie usuwają stare (nieaktualne) tematy....

Natomiast jest zapewne kilka tematów aktualnych, których autorzy zaginęli gdzieś w pomroce dziejów a aktualny pierwszy post jest dość istotny.
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Odpowiedz

•
(14-05-2014, 17:07)papajaz69 napisał(a): Natomiast jest zapewne kilka tematów aktualnych, których autorzy zaginęli gdzieś w pomroce dziejów a aktualny pierwszy post jest dość istotny.

Ja myślę, że takich tematów jest znacznie więcej niż kilka. A forum by skorzystało na tym, gdyby dawać możliwości aktywnym użytkownikom, a nie tak zwanym "nabijaczom"..
  Odpowiedz

•
Do mnie zawsze można napisać pw z linkiem do tematu i jesli faktycznie sie nie loguje user tworca to nie widze przeszkod by ktos go przejał.
  Odpowiedz

•
......................
  Odpowiedz

•
świetny pomysł.
  Odpowiedz

•
i bardzo dobrze myślisz
  Odpowiedz

•
CoolCool
  Odpowiedz

•
Smile Zgadza się
  Odpowiedz

•
Brzmi sensownie.
  Odpowiedz

•
widze ze takie tematy sluza ludziom bardziej do nabijania postow niz jakiejs wypowiedzi Smile
  Odpowiedz

•
czesc dawno tu nie bylem ale nowy dziala spoko xx na tej gieldze mam 270 tys monet dalej kupuje sadze ze pod koniec roku bedzie ok 0.9 euro ale tez niewiadomo co bedzie z BTC ?
  Odpowiedz

•

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości