• 20 głosów - średnia: 2.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z wywaleniem programu z CHROME
Podkusiło mnie i ze strony ClixSense wprowadziłam do laptopa program Toolbar Wall Mam Windows7. Dosłownie ,,wlazł" do przeglądarki Firefox i Chrome, zawiesił laptopa i zaczął mulić, gorszy od wirusa. Gdzie go widziałam w programach to wywalałam nawet w systemie awaryjnym. Z Firefoxa udało mi się go usunąć ale z Chrome za cholerę nie da się wywalić. Usunęłam Chrome i zainstalowałam od nowa a te gówno dalej siedzi i udaje google.
Może ktoś spotkał się z tym problemem bo ja już nie mam pomysłu a głowę mam już 5 na 4 Facepalm
Proszę o pomoc.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

•

W ustawieniach chrome zmień stronę domową i sprawdź w ustawienia ---> rozszerzenia czy jest tam zainstalowany jakiś toolbar - jeżeli tak to go wyłącz lub usuń.
  Odpowiedz

•
Kamil - dziękuję za zainteresowanie.

Sprawa była o wiele poważniejsza, gdyby nie zawiesiło laptopa to bym nawet sobie sprawy nie zdawała jakie g...no sobie wgrałam. To co umiałam to wywaliłam ale jak się okazało to był ,,pikuś" bo ten toolbar wpisał się w twardy dysk a tu ja to już ,,zielona". Wszystko co chciałam robić w sieci to przechodzić chciało przez CLIXSENSE. Dopiero jak oddałam laptopa w ,,dobre ręce" to okazała się, że zainstalowały mi się toolbary z ASK i CONDUIT i ,,dobre ręce" miały trochę roboty aby to świństwo powywalać z systemów.
Teraz to dopiero będę się zastanawiać co wgrywam.
  Odpowiedz

•

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości