• 36 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wordpress czy Joomla! - zapytanie
Ja polecam Wordpress w wypadku bloga. Natomiast tutaj musisz być przygotowany na koszty, utrzymanie serwera, domeny itp.
Jeśli jednak wybierzesz googloski blog - blogspot.com, to takich kosztów się pozbywasz. A pozycjonowanie odbywa się równie szybko.

Sam posiadam kilka na googloskich i udało się dobrze wypozycjonować na moje frazy Smile
Szymon O.Cool
  Odpowiedz

•

Moim zdaniem lepiej zainwestowac pare zlotych i zalozyc bloga na wordpressie. Googlowski blogspot jest wprawdzie darmowy ale wkurzaja wyskakujace reklamy. WP ma bardzo duzo przydatnych wtyczek ktore poprawiaja funkcjonalnosc Wordpressa. Wiecej na temat Wordpressa, instalacji i hostingu znajdziesz na: http://przewagawbiznesie.com.pl/wordpress-instalacja/
  Odpowiedz

•
Zdecydowanie Wordpress - łatwiejszy do ogarnięcia, więcej pluginów, szablonów. Większe możliwości. No i według mnie stabilniejszy i szybszy Smile
  Odpowiedz

•
(18-05-2014, 16:13)amiko napisał(a): Zdecydowanie Wordpress - łatwiejszy do ogarnięcia, więcej pluginów, szablonów. Większe możliwości.

Też tak uważam, WordPress jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Jak miałam kiedyś zainstalowaną Joomlę, trochę czasu poświeciłam żeby ją ogarnąć. Ma spore możliwości, ale też sporo opcji, w których się można pogubić.
  Odpowiedz

•
Wordpress jest znacznie lepszy i łatwiejszy do ogarnięcia. Używałem obydwóch cmsów i gdybym miał teraz stawiać stronę na którymś z nich to wybrałbym WP Smile
  Odpowiedz

•
Od trzech lat tworzę strony profesjonalnie i powiem szczerze - zaczynałem od Joomli ,sądząc że Wordpress jest dla "świeżaków" i amatorów. Teraz wszystkim klientom stawiam strony na Wordpressie, bo okazało się że prostota nie oznacza wcale czegoś gorszego. Świetny system, łatwy w obsłudze, a jak się chce to i świetne szablony się wyłapie
  Odpowiedz

•
Zdecydowanie Wordpress ale są tacy co pewnie wybiorą konkurencje.
Wordpress jest łatwy w obsłudze wtyczki multum szablonów jest często aktualizowany.
WP używam już od kilku lat i nie zamienił bym na nic innego.
  Odpowiedz

•
To zależy od Twoich umiejętności, bo według mnie znacznie prościej obsługuje się wordpress
  Odpowiedz

•
Wordpress.
  Odpowiedz

•
ja bym raczej wybrał wordpressa
  Odpowiedz

•
Wordpress jest bardzo dobry ze względu na pluginy i łatwość obsługi. Chociaż szybkość działania pozostawia wiele do życzenia (ale na to też są pluginy Tongue).
  Odpowiedz

•
Czy kompletny laik se poradzi z wordpressem?
  Odpowiedz

•
Zdecydowanie wordpress jest łatwiejszy w obsłudze i nawet ktoś mający niewielką wiedzę z zakresu tworzenia stron www na pewno sobie poradzi.
  Odpowiedz

•
WordPress! Upup
  Odpowiedz

•
Dużo wordpressa używałem, również moge to polecić Smile
  Odpowiedz

•
Wordpress, o wiele bardziej zaawansowany, stale rozwijany, masa wtyczek i szablonów. Zrobisz praktycznie wszystko nie będąc informatykiem.
  Odpowiedz

•
Wg mnie Wordpress - w sieci jest dużo poradników, nawet dla kompletnych nowicjuszy, więc na pewno sobie poradzisz Smile Joomlę też da się ogarnąć, jednak uważam, że jest o wiele mniej intuicyjna od WP.
  Odpowiedz

•
Hej, również polecam Ci wordpressa, jest bardzo intuicyjny i
o wiele łatwiejszy moim zdaniem od joomla, dodatkowo co jakiś czas
wychodzą rozmaite wtyczki i widgety umożliwiające stworzyć witrynę
o każdej tematyce jak i używające wszelkich możliwych rozwiązań
technicznych www.
[Obrazek: logo-1.png]
  Odpowiedz

•
(27-06-2012, 18:28)gumaczek166 napisał(a): Witam.

Chcę postawić stronę oczywiście temat zarobek przez net Smile

Lepiej zrobić ją na Wordpressie czy Joomli ,czy może np blog googloski...?

Proszę o podpowiedzi i sugestie...

Ja polecam WP, wg mnie bardziej przejrzysty.
  Odpowiedz

•
Wg mnie wordpress pod blogi jest idealny. Dobrze zoptymalizowany oraz responsywny motyw to połowa sukcesu Wink
  Odpowiedz

•
Ja myślę, że WP jest bardziej rozbudowany i jak dla mnie jest bardziej przystępny. Ponad to jest wiele wsparcia na en temat. Także polecam.
  Odpowiedz

•
(27-06-2012, 18:28)gumaczek166 napisał(a): Olá.

Eu quero colocar uma página, claro, sobre os ganhos através da Smile

rede.Melhor fazer isso em WordPress ou Joomla, ou talvez blog googloski por exemplo ...?

Eu estou pedindo dicas e sugestões ...

Wordpress 100%

You should expand and do youtube videos either.
After that just increase their views using viewtubers.com and you will start to see some results.
  Odpowiedz

•