• 69 głosów - średnia: 2.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forex jak zarabiać
Mozesz załozyc demo u brokera co ma platforme MT4, aby się przyzwyczajać, jeżeli masz zamiar z niej później korzystać.
Dulce Bank -> 5%+ dziennie

Adzibiz -> Nowy Revshare 
  Odpowiedz

•

Witam. Jeżeli chodzi o Forexa to osobiście używać zacząłem VV Robota Forex. Jest to przełożenie mojego autorskiego Systemu Vice-Versa na automat. Wykorzystuję do tego dość popularne analizy Trading Central

@Edit

To nie miejsce na reklamę. Załóż osobny wątek i tam opisz swoją stronę oraz ofertę analizy TC.
  Odpowiedz

•
Zarabiac na rynku forex mozna na wiele sposobow, jak sobie zdajecie sprawe oczywiscie, ja zarabiam grajac na sygnalach, wlasnych analizach, kontach mamm czy pamm oraz automatyce, tak naprawde najbardziej interusuja mnie wlasnie ea z ktorych to korzystam nieprzerwanie przez ponad 3 lata. Interesujaca tematyka. Jednym z lepszych kont na ktore obecnie trafilem jest zespol ludzi grajacych z afryki i robiacy jakies 5-10% dziennie wiec tutaj na pewno cos zarobie.
  Odpowiedz

•
Ja również jestem pasjonatem i praktykiem tego wymagającego rynku. Na łamach swojego bloga przybliżam xx]. Zwracam uwagę na to, że rynek walutowy to nie tylko możliwości, ale też ryzyko. Trzeba umieć umiejętnie zarządzać ryzykiem, przy jednoczesnej próbie opanowania emocji. Nie mówię, że to łatwe.
  Odpowiedz

•
Ja do tej pory tylko na giełdzie inwestowałem. Forex mnie zainteresował ale jest niestety spore. Sporo nauki przede mną widzę Tongue
  Odpowiedz

•
no proste, ucz sie ucz Smile nawet jak dawno po studiach jesteś Smile wiesz ile ja siedzialem? woa, myslalem ze mi glowa odpadnie! zalezy tez w jakim kierunku,jakimi strategiamii chcec leciec. jaki rodzaj konta ci jest niezbedny, oj no mase mase tych info Smile mnie sporo serwis traderow pomogl.. jak ma sie pusta glowe to dobrze odezwac sie kogos z glowa na karku, ciezka od wiedzy wiecej pomoze niz doczytywanie sieczesto bzdur w internecie.
  Odpowiedz

•
Witaj

Zapraszam do obejrzenia najnowszej analizy tygodniowej Roberta Smuga.

Jego ostatnia analiza okazała się hitem. Jej sprawdzalność wyniosła 95% Yahoo

Dlatego tym bardziej sprawdź jak widzi on rynki w ciągu najbliższych kilku dni i na czym będzie można zarobić.

Analizę możesz zobaczyć pod tym linkiem:

http://robertsmug.pl/analizatygodniowa

Pozdrawiam
Krzysiek
  Odpowiedz

•
Dzieki, warto zajrzec na taka analize. Smile
  Odpowiedz

•
Ciekawa strona to jednego z najlepszych traderów Michała Wiśniewskiego. Warto podpatrzeć jego strategi. Michał również prowadzi darmowe szkolenia: www.forexyestrader.com

Oczywiście jest również oficjalna strona Michała na facebooku.
  Odpowiedz

•
Witam wszystkich. Chciałbym zacząć stawiać pierwsze kroki na rynku forex. Przeczytałem już mnóstwo materiałów na ten temat i chciałbym zacząć swoją zabawę z jakimś kontem demo. Czy możecie mi coś polecić? Na ten moment chyba najbardziej obiecująco wygląda dla mnie to: https://www.tms.pl/praktyczne-wskazowki/...demo-forex, ale może bardziej doświadczeni koledzy polecą coś lepszego na start Smile Z góry dzięki za odpowiedzi.
  Odpowiedz

•
szkoda czasu i nerwów rozwijaj sie w revshare Smile
  Odpowiedz

•
Forex poleca, tylko prob;em z tym ze potrzebne jest wiedza i intuicja alemozna sie nauczyc bardzo prdzytatnych rzeczy na kazxdym rodzaju rynku finansowym.
  Odpowiedz

•
na forex inwestowac powinni tylko doswiadczeni traderzy, reszta jest jak skarbonka ktora latwo oproznic
  Odpowiedz

•
December29 - owszem można dużo zarobić, ale też jeszcze więcej stracić. To zależy ile wiesz na temat tego rynku - jeśli nic, to nie polecam, jeśli już coś to polecam się cały czas szkolić Smile. Tutaj znajdziesz sporo tekstów na ten temat a także e-booka o forexie do pobrania za free Smile - http://sekretyinwestowania.pl/bezplatne-...estowania/
  Odpowiedz

•
Polecam http://comparic.pl/ jest tam wiele przydatnej wiedzy na temat forex Wink
  Odpowiedz

•
fajny link, dziękuję Smile
  Odpowiedz

•
Ogólnie najlepiej szukać stron, które oferuja różne analizy Wink
  Odpowiedz

•
Co myślicie o kalendarzu ekonomicznym? Ostatnio staram się pod to grać i nawet fajnie to wychodzi
  Odpowiedz

•