• 74 głosów - średnia: 2.66
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeoPilot.pl - system sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów
SeoPilot.pl to bardzo ciekawy projekt, który chciałbym Wam przedstawić. Program SeoPilot.pl to platforma zajmująca się sprzedażą linków zatem poszukuje wydawców i reklamodawców. Z racji tego, że elementem sprzedaży są to linki, więc reklamodawcami automatycznie stają się osoby pozycjonujące swoje witryny.

W od różnieniu od innych witryn SeoPilot nie płaci Tobie wtedy kiedy znajdzie chętnych na zakup linków na Twojej stronie. SeoPilot z góry wycenia gwarantowane profity dla Ciebie w zamian za umieszczenie kodu niezależnie czy w danym miesiącu sprzeda 1, czy 3 linki na Twojej stronie.

Kto może zarabiać w SeoPilot?
Jeżeli posiadasz jakąkolwiek stronę www śmiało możesz wziąć udział w programie. Wystarczy, że się zarejestrujesz i umieścisz kod odpowiadający za wyświetlanie linków na swojej witrynie. Nie ma znaczenia ilość wyświetleń, ilość klików w linki. Tak jak pisałem pod dodaniu witryny do systemu w ciągu 24h otrzymasz wycenę miesięczną i codziennie będziesz otrzymywał 1/30 tej kwoty. Warto też się zarejestrować chociażby dla samej wyceny najmu powierzchni pod linki.
Ja za standardowego bloga z 500 zaindeksowanymi podstronami otrzymałem ofertę 280zł/miesięcznie. Po pierwszym dniu otrzymałem 1/30 stawki, czyli 9,33zł.

Wypłaty
Wypłaty realizowane są w ciągu 24h na rachunek bankowy. Minimalny próg wypłaty środków to 50PLN.

Program Partnerski
W SeoPilot istnieje możliwość rekrutacji/zapraszania nowych wydawców. Otrzymasz 5% ich miesięcznych zarobków. Dodatkowo jeżeli zdecydują się oni na pozycjonowanie swoich stron w platformie SeoPilot otrzymasz 5% od dokonanych wpłat na zakup linków.

Moje testy
Aktualnie testuję system w dwóch rolach. Jako wydawca i jako pozycjoner. Jako wydawca umieściłem kod na kilku serwisach. Kiedy otrzymam pierwszą wypłatę na rachunek bankowy - dam Wam znać Smile
Poproszono mnie o przetestowanie ich platformy jak narzędzia do pozycjonowania i napisanie opinii na ten temat. Na pozycjonowanie w ramach ścisłej współpracy otrzymałem od platformy 300zł na trzy wybrane frazy. Za około miesiąc efekty przedstawię na blogu Zarabianie24.net.

Rejestruję się i zaczynam zarabianie w SeoPilot

link do artykułu na Zarabianie24.net: http://www.zarabianie24.net/seopilot-pl-...a-linkach/

UWAGA! Opis programu objęty prawem autorskim. Kopiowanie treści tego opisu bez zgody autora surowo zabronione i karane!
  Odpowiedz

•

Również spróbuję Smile
Szukałem czegoś takiego..Dzięki
  Odpowiedz

•
Ja również testuję Smile Wszystkie artykuły o seopilocie będę umieszczał na swoim blogu:

Zobaczymy czy moc będzie lepsza jak w prolinku
  Odpowiedz

•
kelevra,
Mocy w prolinku nie sprawdzałem. Ciekawe jak powiedzie się tutaj i jak będzie wyglądała sytuacja z wypłatami, które mają być realizowane w ciągu 24h.

ps. linki do swoich stron nie umieszczamy w poście. Do tego służy sygnaturka, która widzę, ze jest wykorzystana Smile

edit: przed chwilką zleciłem pierwszą wypłatę 52zł
  Odpowiedz

•
No to muszę szybko forum rozwinąć i założyć kontoSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

•
Cytat:Mocy w prolinku nie sprawdzałem. Ciekawe jak powiedzie się tutaj i jak będzie wyglądała sytuacja z wypłatami, które mają być realizowane w ciągu 24h.

To jest właśnie powód dla którego zainteresowałem się tym systemem. Nie lubię czekać na wypłaty 2 tygodnie. Druga sprawa, to mają lepszy PP niż prolink - choć ten obiecał, że do końca stycznia podniesie %. Na razie pozostało na obietnicach. 3 powód, to interesuje mnie moc linków w systemie. Znajdą się też inne powody...

Cytat:ps. linki do swoich stron nie umieszczamy w poście. Do tego służy sygnaturka, która widzę, ze jest wykorzystana Smile

Dobrze wiedzieć Smile
  Odpowiedz

•
A ile się czeka na wycenę?

Odpowiedz

•
Na wycenę czeka się do 24h od dodania strony do weryfikacji.
  Odpowiedz

•
yyy, a ja tylko dodałem, a jak się weryfikuje?
Nieźle, mi za forum dali 185,9 zł

I jeszcze pytanie czy trzeba być pełnoletnim?

Odpowiedz

•
a mi jeden blog odrzucili a za drugi zaproponowali 7000zetaSmile
  Odpowiedz

•
Nie musisz być pełnoletni. Do wypłaty potrzebujesz rachunek bankowy.

Ważna też kwestia odnośnie rozliczeń z US. W związku z tym, że firma zarejestrowana jest na Cyprze należy się samemu rozliczać z US (informacja potwierdzona). Całe szczęście wypłaty realizowane są z konta Pekao, więc wkrótce dam Wam znać jak wygląda sytuacja z wypłatami.

Dla przypomnienia pierwszą wypłatę z SeoPilot zleciłem w nocy z czwartku na piątek. Na realizację są 24h - przypuszczam, że robocze.
  Odpowiedz

•
A czemu dobrze, że z Pekao? Ja się rozliczał i tak nie będę;]
7000 zł?
Jaki to blog? Ja za to mógłbym nie robić całe życie, miech i samochód xD

Odpowiedz

•
transfer z cypru idzie 2-3 dni robocze - znam z autopsji
  Odpowiedz

•
(04-02-2012, 20:05)MoveR napisał(a): A czemu dobrze, że z Pekao? Ja się rozliczał i tak nie będę;]

Dlatego, że przelew będzie szedł jakiś 1 dzień. A z Cypru szedłby właśnie tak jak napisał Cola.
  Odpowiedz

•
Cytat:yyy, a ja tylko dodałem, a jak się weryfikuje?

Chodzi o weryfikację Twojej strony pod względem tego czy się nadaje do systemu. Na weryfikację się czeka Smile

Ps. Na blogu dodałem artykuł o SEOpilocie Tongue
  Odpowiedz

•
dostaję 6,20 dziennie ale wolę pozycjonować.

Odpowiedz

•
Po zleceniu pierwszej wypłaty należy sprawdzać czy status konta jest "zweryfikowany". Jeżeli tak wypłatę z SeoPilot należy się spodziewać w ciągu 24h(dni robocze), czyli maksymalnie 3 dni roboczne(3x8h). - informacja potwierdzona.

W moim przypadku maksymalnie do środy.
  Odpowiedz

•
Ja i tak w nich nie wierzę, nie ma opcji, żeby wypłacali po 7 tyś jak niektórym wyceniają. Nie ma tylu pozycjonerów.

Odpowiedz

•
Ja szczerze powiedziawszy podchodzę do tego systemu sceptycznie. Na pewno nie skreślam go od razu, aczkolwiek trzymam dystans.
  Odpowiedz

•
Należy wziąć pod uwagę, że na stronie mogę pojawiać się różne linki i jest możliwość kupowania linków na podstronach. Zatem jeżeli strona ma np. 17000 zaindeksowanych podstron, a na każdej podstronie mogą się znajdować 3 różne linki wychodzące z SeoPilot wychodzi na to, że można otrzymać max. 17000x3=51 000 różnych linków wychodzących - co w świetle Google raczej się nie spodoba i strona może stracić na wartości. Dlatego na początku będzie trzeba monitorować jakie linki się pojawiają i tym sposobem coraz bardziej zaczynam wierzyć, że te kwoty mogą być realne, oczywiście kosztem witryn.

Przy takim założeniu z 7000zł, które komuś zaproponowano będzie trzeba odliczyć odpowiednią kwotę na pozycjonowanie żeby serwis nie tracił na wartości.
  Odpowiedz

•
Chociaż tak patrząc.

Odpowiedz

•
Dzisiaj otrzymałem pierwsze 2 wypłaty. Jedną zleconą z czwartku na piątek. Drugą zleconą z niedzieli na poniedziałek. Moje konto ma status "Zweryfikowany", wypłaty dochodzą w 24h robocze. System wypłacalny Smile

Dzisiaj wieczorem dodam dowód wypłaty.
  Odpowiedz

•
Gratulacje Kamil
  Odpowiedz

•
To może i ja dozbieram, a mam już lekko ponad 18 zł.

Odpowiedz

•
Patrząc od strony SEO, to wychodzą linki bardzo tanio Smile Jestem ciekawy efektów. Coraz więcej linków zostaje mi przydzielanych. Niedługo wystrzelę z jedną frazą do top3 Big Grin
  Odpowiedz

•
Przed chwilką dodałem obiecane jakiś czas temu dowody wypłat. Znajdziecie je "matczynym" blogu naszego forum: http://www.zarabianie24.net/dowody-wypla...-pl-672zl/

Aktualna suma wypłat to niespełna 700zł. Póki co wypłaty dochodzą zawsze maks. do 24h. Jeżeli wypłata zlecona z samego rana to dochodzi tego samego dnia.
  Odpowiedz

•
Ja się tylko pozycjonuje i to coś daje moje forum skoczyło na 17 miejsce w gogle pod nazwą "forum ogólnotematyczne"

Odpowiedz

•
(04-02-2012, 14:52)MoveR napisał(a): yyy, a ja tylko dodałem, a jak się weryfikuje?

Aby dowiedzieć się ile możesz zarobić w Systemie SeoPilot.pl, wyślij serwis do wyceny. Formularz wniosku wyceny jest dostępny tutaj. Wypełnienie go zajmie Ci raptem kilkanaście sekund, a wycena jest zupełnie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.
(04-02-2012, 19:54)Kamil napisał(a): Nie musisz być pełnoletni. Do wypłaty potrzebujesz rachunek bankowy.
(...)

@Kamil
Tak, zgadza się ale proszę wziąć pod uwagę, że rachunek powinien być w polskim banku.
  Odpowiedz

•
Witam, Czy jest instrukcja jak zainstalować skrypt na Mybb ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

•
(24-02-2012, 01:31)Koli napisał(a): Witam, Czy jest instrukcja jak zainstalować skrypt na Mybb ?
Tak jest.
Ja właśnie mam reklamy na forum opartym na MyBB http://forum-wowp.pl
Jednak miałem z tym pewny problem. Robiłem jak w instrukcji, ale nie wykrywało mi w ogóle boksu reklamowego na stronie.
Spróbowałem za tydzień i działa Smile
  Odpowiedz

•