bebly.pl


#1
Kolejny świetni serwis zresztą czytajcie sami:

Obebly

Bebly.com to jedyny portal, który wynagradza swoich użytkowników za ich aktywność. Bebly.com to społeczność, która za swoją aktywność zostaje nagradzana. Portal Bebly.com powstał z myślą o aktywnych użytkownikach Internetu, którzy za swoją aktywność powinni być nagradzani. Tylko na Bebly.com za swoją aktywność i aktywność swoich znajomych możesz odbierać nagrody w postaci telewizorów, komputerów, telefonów komórkowych, sprzętu elektronicznego i wielu innych cennych nagród. Ponadto najbardziej aktywni użytkownicy otrzymają dodatkowe nagrody w postaci samochodów, wycieczek i innych, jeszcze bardziej wartościowych nagród.
Jak otrzymać nagrody?

Na Bebly.com otrzymasz punkty za swoją aktywność, między innymi za przeglądanie materiałów, komentowanie, polecanie materiałów znajomym, a także dodawanie materiałów, takich jak: filmy, muzyka, gry i inne. Otrzymasz również punkty za poleconych zarejestrowanych znajomych, którzy zostaną przypisani do Twoich poleconych. Otrzymasz dodatkowe punkty za ich aktywność. Bycie użytkownikiem Bebly.com daje nieograniczone możliwości spełnienia marzeń. Jest to wyjątkowa okazja dla ludzi, którzy chcą połączyć zabawę z możliwością uzyskania nagrody.
[Obrazek: brief_header.png]
Pokochasz Bebly.com

* Zbieraj punkty
o z darmowymi grami, filmami, muzykę i więcej...
* Wymieniaj swoje punkty na nagrody
o wybieraj nagrody z Shop.Bebly.com!
* Zamówienia na BeblyShop realizowane są codziennie
o bez czekania, nagrody są wysyłane jak to tylko możliwe!
* Polecaj swoim znajomym aby otrzymywać więcej
o 10% od bezpośreniego poleconego!
* 3 Poziomy Poleconych
o Poziom 1 = 10%, Poziom 2 = 5%, Poziom 3 = 2%
* Bebly.com jest prawdziwe
o użytkownicy otrzymali już ponad 100 milionów punktów!
* Witamy użytkowników z całego świata
Punkty ptrzymujesz za:
o Rejestrację: 1000 PTS
o Dodanie zdjęcia: 5 PTS
o Rejestrację Poleconego: 10%/5%/2%
o Dodanie sondy : 1 PTS
o Przeglądanie stron: 1 PTS
o Dodanie ogłoszenia: 5 PTS
o Polecenie materiału: 1 PTS
o Dodanie wydarzenia: 5 PTS
o Dodanie filmu: 5 PTS
o Dodanie komentarza: 2 PTS
o Dodanie gry: 10 PTS
o Dodanie wpisu na forum: 5 PTS
o Dodanie muzyki: 5 PTS
o Dodanie wpisu na blogu: 5 PTS
o Dodanie kodu do gry: 3 PTS
o Dodanie tekstu, wiersza, dowcipu: 3 PTS
Poziomy Poleconych:

Bebly.com posiada rozbudowany program poleconych z 3 poziomami. Każdy zarejestrowany użytkownik posiada indywidualny link polecający. Gdy polecisz rejestrację na portalu swojemu znajomemu poprzez Twój link polecający, zostanie on przypisany do pierwszego poziomu Twoich poleconych. Drugi poziom poleconych to uąytkownicy, którzy zarejestrowali się z polecenia Twojego poleconego z pierwszego poziomu poleconych. Trzeci poziom poleconych to użytkownicy, którzy zarejestrowali się przez link polecający poleconego przez Twojego poleconego.

Dzięki swoim poleconym ze wszystkich poziomów zdobywasz dodatkowe punkty za ich aktywność. Ilość zdobytych punktów jest nieograniczona. Ilość zdobytych punktów jest ograniczona wyłącznie Twoją wyobraźnią.http://bebly.com/join,103160
zapowiada sie ciekawie i bardzo dobrze


#2
kopia.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości