• 43 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strona z filmami
Siemka, mam pytanie co potrzeba aby zrobić taką stronke do odtwarzanai filmów jak youtobe, ale tylko normalne folmy, w jak najlepszej jakości.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

•

Musiał byś mieć jakiś odtwarzacz we flashu, dobry hosting jak najdalej z polski ;p
Jeśli chciał byś umieszczać na tym filmy to najlepiej mieć prawa do tych filmów itp. Ogólnie dużo roboty i wydaje mi się mało opłacalna praca.

Odpowiedz

•
czemu jak najdalej, serwery z ATMANA są zajedobreSmile

zgoda, a po co mało to jest serwisów które tak mają i wątpie, że mają licencję czy cośBig Grin

Odpowiedz

•
Dobra. Nieopłacalne ze strony serwera. Na początek może być praktycznie każdy. Ale jak strona się rozwinie to będzie potrzeba serwera dedykowanego, i to niejednego. Musiał byś dużo zainwestować żeby się kiedyś wróciło.

Odpowiedz

•
słuchaj a ty potrawisz kodować, pisać skrypty itp?

Odpowiedz

•
Ja się dopiero uczę. I takiego projektu bym się nie podejmował jeszcze, jeśli o to byś chciał się zapytać.

Odpowiedz

•
MoveR, jak chcesz coś na poważnie zrobić to długa droga przed Tobą, a jeśli dla siebie, tak prywatnie to w necie znajdziesz gotowe skrypty i w tym drugim przypadku możesz liczyć na moją pomoc jeśli nie miałbyś dużych oczekiwań.
qwe
  Odpowiedz

•
Ja mam kilka fajnych pomysłów, ale ogranicza mnie szkoła i wiek;/

Odpowiedz

•
Wiek nie powinien być ograniczeniem. Jeśli masz jakieś ciekawe pomysły to próbuj je realizować, jeśli będziesz potrzebował pomocy zawsze możesz zapytać na forum, na pewno ktoś będzie potrafił Ci pomóc.

Odpowiedz

•
właśnie napisałem do CiebieSmile

Odpowiedz

•
Do wideo powinieneś użyć (niestety) Flash'a i osadzać wideo w Flash'owej kontrolce. (jak się nie mylę są gotowe playery wideo we Flash'u na necie)
W większości przypadków wideo do Flash'a musi być zakodowane kodekiem H.268

Jeśli jesteś za to gotów na eksperymenty możesz wypróbować tag video, który pojawi(ł) się w HTML5
To rozwiązanie jest najlepsze jednak różne przeglądarki różne wyświetlają wideo w HTML5 i jeśli chcesz aby twoja przeglądarka działała wszędzie to raczej nie jest to polecane (chociaż strona TinyVid opiera się tylko na HTML5 i radzi sobie)
Największy problem tagu video jest fakt, że praktycznie każda przeglądarka obsługuje różne kodeki. Najlepiej użyć wolnego kodeku Theora (obsługuje go Opera, Firefox i Chromium) lub ewentualnie wolnego kodeku WebM (MSIE 9, Firefox 4, Chromium, Opera)
Więcej info na temat tagu video w HTML5 i przykład użycia: http://www.reelseo.com/html-5-video-tags/ lub dużo, dużo więcej na http://diveintohtml5.org/video.html

Niezależnie jednak od kodeku i technologii wideo jest jednak dość ciężkim elementem, aby mieć nieco więcej wideo na stronie musisz jednak zainwestować w jakiś większy hosting.
Myślisz, że dobrze prawie? Jeśli tak to proszę o kliknięcie na taki przycisk (znajdziesz go na dolnej belce): [Obrazek: postbit_reputation.gif]
  Odpowiedz

•
A potrafił by ktoś zrobić stronę do autosurfa( autosurfa też)
aby np. sprzedawać reklamę i pkt zebrane zmieniać na kaseSmile

Odpowiedz

•

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości