• 95 głosów - średnia: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PŁACI] clixsense.com
Hmm... Czyli taski lub oferty... Myślałem, że i to, i to. Widocznie nie doczytałem newsa o tym.
Tak czy siak jest to dość niesprawiedliwe, zważywszy na to, iż taski też bardzo często nie działają...
Z drugiej jednak strony nie ma co narzekać - zawsze jakieś urozmaicenieSmile
  Odpowiedz

•

(07-08-2012, 22:19)pampuch721 napisał(a): Hmm... Czyli taski lub oferty... Myślałem, że i to, i to. Widocznie nie doczytałem newsa o tym.
Tak czy siak jest to dość niesprawiedliwe, zważywszy na to, iż taski też bardzo często nie działają...
Z drugiej jednak strony nie ma co narzekać - zawsze jakieś urozmaicenieSmile

Dlaczego nie działają. Jeszcze nie trafiłam na niedziałające. Oczywiście nie zawsze można wykonać jakiegoś taski a to z kilku powodów.
Czasem widać że jakiś tasków jest 100 czy trochę wiecej ale nie można ich wykonać. Trzeba pamiętac że Clixsense ma pół miliona użytkowników i choć zadanie jest widoczne w danej chwili ktoś je może właśnie robić. jest jakby zarezerwowane.
Niektóre taski mają ograniczenia ilości wykonania przez jedną osobę, ale ta ilosc jest dość duża ,czasem ok.50-60 zadań.
No i powód ostatni. Gdy przekroczymy dopuszczalną ilośc błędów dla danego zadania jesteśmy oflagowani czyli zabanowani dla tego zadania.W większości zadań spadek poniżej 70% poprawności powoduje oflagowanie. W niektórych zadaniach musimy mieć nawet 90% poprawności.
Są oczywiście błędy w zadaniach ale to widzimy dopiero gdy wykonujemy taski. Czasem działa to na naszą korzyść. Przez kilka ostatnich dni widoczne było zadanie w którym trzeba było stwierdzić czy podana nazwa firmy jest zgodna z nazwą na stronie do której prowadził link. W 50%przypadków link był pusty, http:/ i nic więcej. Task robiło się błyskawicznie , po prostu zaznaczało się ze strona niepodobna, sprawdzało w googlu adres i już.
Czasem oczywiście jesteśmy stratni. Miałam kiedyś zadanie w którym należalo podać czysty adres jakiejś firmy. Wyskoczył błąd(w wolnym tłumaczeniu):
"Twoja odpowiedź www.abcdef.com jest nieprawidłowa .
Poprawna odpowiedź to www.abcdef.com" I to nie było tylko jeden raz.
Oczywiście napisałam w okienku pod zadaniem że nie zgadzam się z tą oceną ale procenty już odjęli.

"
  Odpowiedz

•
10 tasków dziennie to jednak dośc dużo...trzeba mieć troche czasu zważywszy fakt ze jeszcze na innych serwisach poświęca się uwagę...i 5 lub 10% dziennego zarobku - tylko??? troche wg mnie za mało....
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
Można polować na taski lepiej płatne, za 6, 7 czy 12centów. A 10 tasków po 3 centy to lepsze niż klikanie w reklamy po 0,001. Nie wiem co zajmuje więcej czasu. Kiedyś było dużo po 12c i w jednym dniu miałam ponad 7,5 dolara.
Ja zarobiłam na samych taskach 81 dolarów + 5 dolców premii. Jeszcze 19 dolarów muszę zarobić na następną premię.
Mówisz że 5 czy 10% to mało ale to przeciez tylko dodatkowy bonus, dla tych co robią dużo tasków zrobienie 10 to tyle co nic. Mnie zajmuje to ok. 25minut. Zwykle robie troche więcej niż 10. Np. dzisiaj zarobiłam na taskach 74c + 8c za rekamy. Moja jutrzejsza premia to trochę ponad 8c. Ja i tak to robiłam wcześniej więc nie narzekam że mało , bo mogliby wcale nie dawać premii.
  Odpowiedz

•
to i owszem zgadzam się..

chodzi mi tylko o czas..kto go ma ten zarabia.Smile

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
dzisiaj miła niespodzianka , trafiłem reklamę za 0,02 $ Smile

>> Your click has been validated
You've just been credited $0.02
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

•
A ja przed kilkunastoma minutami ustrzeliłem dwie reklamy po $0.02Big Grin
  Odpowiedz

•
aby otrzymać dzienny bonus to wystarczy zaliczyć 3 pozycje:

1/ 2 kliknięcia
2/ 10 kliknieć w clixgrid
3/ 10 tasków lub 2 offers

wczoraj specjalnie sprawdzałem...zrobiłem to co powyżej i dostałem na drugi dzień 3,5 centa bonusu..

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
za jakieś 8 centów będę miał minimum 8 $ Big Grin
jest nadal dla wszystkich ?? i kiedy i jak zlecać wypłatę , bo coś słyszałem że tylko w poniedziałki ?? i jak długo się czeka ?? czy musi być zweryfikowane PP ??

z góry dzięki z odpowiedzi Smile
  Odpowiedz

•
mam pytanie, jak za często sprawdzam czy są reklamy to wyświetla mi stronę inf, że mam wgrać jakiś pasek. Gdy go wgrałam to mam stronę z jakimiś okienkami które kojarzą mi się z grami <<<Dziękujemy za zainstalowanie społecznościowy pasek narzędzi ClixSense.com>>. Mi raczej chodzi aby za często nie odświeżać strony bo tylko spuszczę ją z oczu to muszę się rejestrować. Totalnie mnie to zniechęca.
  Odpowiedz

•
oldman:

jest nadal 8$ dla standart, zlecaj kiedy chcesz a i tak dostaniesz kasę w poniedziałek bo tylko w te dni placą..co do weryfikacji paypal to nie wiem czy jest konieczna..ja mam zweryfikowane więc bez probelmu kasa dochodzi

Jolanta0:

rozumiem że masz na myśli instalację Toolbara?? taki pasek poziomy w przeglądarce z kilkoma niebieskim prostokątami i ikonami?? to właśnie jest ułatwnienie aby nie sprawdzać co chwilę strony clixsense tylko patrzeć na niebieskie kwadraciki ktore informują cie o dostępnych reklamach do wyklikania..a te inne ikonki możesz pozamykać - włącz opcję w toolbarze i odznacz odpowiednie funkcje zostawiając tylko informacje o ilości reklam, zarobkach, taskach

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
MAM 8$ ale nie widzę jak zlecić wypłatę ??
  Odpowiedz

•
Jak wejdziesz w http://www.clixsense.com/en/My_Account to przy my balance powinienesz miec opcję wypłaty.
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

Odpowiedz

•
no nie mam Sad
  Odpowiedz

•
a masz tam napis: cashout albo How will I get paid??

skoro masz 8$ to MUSISZ mieć opcję cashout...popatrz dobrze ( bez urazy..Smile ) może coś przeoczyłeś

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
rzeczywiście przeoczyłem Big Grin

już jest wszystko ok Smile
  Odpowiedz

•
ślepak..Laie_67

ważne ze w końcu wypatrzyłes

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
taaaaaaa , szkoda tylko że poniedziałek się kończy a kasy nie widać Sad
  Odpowiedz

•
piszą że płacą w każdy poniedziałek ale to nie znaczy że zapłacą Tobie od razu w pierwszy poniedziałek po zleceniu wypłaty..Smile)

spokojnie..kaska dojdzie na pewno

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
aaaaaaaaaaa chyba że tak Smile

dzięki za info
  Odpowiedz

•
ale mi dzisiaj przyfarciło..Smile 2 wygrane pod rząd..10 centów i 1 dolar

[Obrazek: 2r7wlqa.jpg]

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
no pięknie Smile
to się nazywa szczęście
gratulacje Big Grin
oby więcej takich wygranych
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
  Odpowiedz

•
(28-08-2012, 08:53)jackthekiller napisał(a): piszą że płacą w każdy poniedziałek ale to nie znaczy że zapłacą Tobie od razu w pierwszy poniedziałek po zleceniu wypłaty..Smile)

spokojnie..kaska dojdzie na pewno
zapłacili w poniedziałek , tylko PP nie przesłało informacji o tym Big Grin
  Odpowiedz

•
bywa
mi zazwyczaj w poniedzialem poznym wieczorem kasa przychodzi
  Odpowiedz

•
grunt że zapłacili Smile
mi do minimum jeszcze trochę brakuje Sad
mogliby obniżyć troszkę to minimum bo wg mnie jest za wysokie. wielu samotnych klikaczy to zniechęca Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
  Odpowiedz

•
(29-08-2012, 19:10)mirek321 napisał(a): mogliby obniżyć troszkę to minimum bo wg mnie jest za wysokie. wielu samotnych klikaczy to zniechęca Wink
no ja właśnie dlatego już tam nie klikam
  Odpowiedz

•
to spróbujcie szczęścia w clixgrid..Smile

przykład kilka postów wyżej..

tylko że teraz to pewnie nic nie wygram przez najbliższe 10 latBig Grin

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•
Wie ktoś czy Payza musi być zweryfikowana aby dostać wypłatę
  Odpowiedz

•
ile wyklikam z samych klików dziennie na koncie premium?
  Odpowiedz

•
masz 4 reklamy po 1 cencie i zawsze ok. 30-40 małych reklam po 0,001$, możesz też próbować w clixgrid i trafić od 10 centów do 5$, robić taski od 3 centów w zwyż, zyskac z poleconych ....dużo możliwości...

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

•