• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwrot 50zł za rezerwację na booking.com
Star 
Witam,

Przedstawiam sprawdzony osobiście sposób na zwrot 50zł za rezerwację i wykorzystanie noclegu poprzez serwis booking.com za kwotę wyższą niż 100zł.

Przykładowo - biorąc nocleg z mojego linku polecającego za 110zł / pokój, noc, nocleg wyniesie nas jedyne 60zł/pokój, co daje 30zł/os.! Okazja nie do przepuszczenia.

Link do rejestracji - https://www.booking.com/s/27_8/mgodle98

Posiadam jeszcze 7 wolnych miejsc na rabat 50zł

Opis promocji systemu poleceń:
Aby zdobyć 50 zł jako polecony należy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z linku polecającego, uzyskanego od uczestnika programu poleceń Booking.com. Minimalna wartość rezerwacji musi stanowić conajmniej 100 zł. Prawo do otrzymania premii uzyskacie po wymeldowaniu z hotelu. Wówczas Booking.com otrzyma potwierdzenie od hotelu, iż skorzystaliście z noclegu. Premia zostanie wypłacona na waszą kartę płatniczą (może to być zarówno karta debetowa, jak i kredytowa; MasterCard lub VISA).
W celu odbioru bonusu, niezbędne będzie utworzenie konta w serwisie. Dane karty podaje się po zalogowaniu na koncie Booking.com w zakładce Ustawienia – Karty kredytowe. Po dodaniu karty należy zaznaczyć, że to na tą kartę ma zostać przyznany zwrot 50zł. Wypłata bonusu odbywa się automatycznie.

Info o promocji - https://www.booking.com/content/referral-faq.pl.html

Potwierdzenie:
[Obrazek: 778ac47909b89.jpg]

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: 5fdce6d6ef0ed.jpg] 
  Odpowiedz

•

jakby nie patrzeć , nawet przy wyborze najtańszej opcji ( 100 zł ) tracimy a nie zyskujemy 50 zł Facepalm 

to forum jest o zarabianiu przez internet a nie o tym jak tracić kasę Huh  

na tej " promocji " mogą zyskać tylko osoby , które są zmuszone w najbliższym czasie skorzystać z rezerwacji hotelowej , nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie specjalnie rezerwować miejsca hotelowego by zapłacić 50 zł mniej .....
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

•
(13-12-2018, 20:25)oldman41 napisał(a): jakby nie patrzeć , nawet przy wyborze najtańszej opcji ( 100 zł ) tracimy a nie zyskujemy 50 zł Facepalm 

to forum jest o zarabianiu przez internet a nie o tym jak tracić kasę Huh  

na tej " promocji " mogą zyskać tylko osoby , które są zmuszone w najbliższym czasie skorzystać z rezerwacji hotelowej , nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie specjalnie rezerwować miejsca hotelowego by zapłacić 50 zł mniej .....

Nikt tu nie traci, a oszczędza Upup

Jeśli ktoś planuje w najbliższym czasie wyjazd to zamiast 110zł zapłaci 60zł, czyli zyska 50zł Tongue i do tych osób jest skierowana ta oferta. Także nie rozumiem problemu, już 3 moich znajomych skorzystało, także może skorzystać i 7 kolejnych osób Upup
  Odpowiedz

•
tak jak pisałem wyżej , dla osób , które planują wyjazd / nocleg jak najbardziej tak , ale tylko dla nich i mam wątpliwości czy temat powinien znaleźć się na tym forum , ale niech będzie .....
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

•
przecież to jest program partnerski booking.com i każdy może polecać booking.com dostając 50zł jak ktoś z jego linka kupi nocleg
Zarobiłam tu na ankietach ponad 1600$ -> https://www.clixsense.com/?4020151
Cashback i meile po 4 grosze -> https://www.cashbackrabat.pl/u/136045
Dobrze płatne ankiety w funtach -> https://www.prolific.ac/p?ref=I0KVM20G

Odpowiedz

•
(14-12-2018, 10:46)11natinka11 napisał(a): przecież to jest program partnerski booking.com i każdy może polecać booking.com dostając 50zł jak ktoś z jego linka kupi nocleg

No więc właśnie. Sprawdzony i działa Great 

Zostało jeszcze 6 miejsc, dziękuję 1 osobie z forum za rejestrację Cool
  Odpowiedz

•
Wpadło kolejne 50 złClap

Potwierdzenie:
[Obrazek: fmjrxabelihk.jpg]
  Odpowiedz

•
Zrobiłem tak jak w poście i zadziałało Smile
  Odpowiedz

•
(03-01-2019, 01:34)Ignacyk132 napisał(a): Zrobiłem tak jak w poście i zadziałało Smile

Polecam innym Great
  Odpowiedz

•
Ciekawe, dzieki za informacje, na ten moment nic nie bukuje ale moze skorzystam jak bede potrzebowal choc airbb wychodzi taniej raczej.
  Odpowiedz

•
(07-01-2019, 15:05)trio napisał(a): Ciekawe, dzieki za informacje, na ten moment nic nie bukuje ale moze skorzystam jak bede potrzebowal choc airbb wychodzi taniej raczej.
Polecam Smile
  Odpowiedz

•
Dla chętnych ja mam link na 60 zł zwrotu przy rezerwacji powyżej 120 zł
lixxxx
  Odpowiedz

•
Prosiłbym o nie wstawianie reflinkow innych osób w moim temacie Smile

Co do oferty - zostały mi jeszcze 4 wolne miejsca Smile
  Odpowiedz