Scam! Bitonova


#1
Start Programu: 16/04/2018

REF: https://www.bitonova.com/?ref=milioninthewallet

O programie: "Bitonova jest znakiem towarowym firmy Bitonova Limited, oficjalnie zarejestrowanym w Wielkiej Brytanii pod numerem: 11138408. W całym okresie istnienia kryptowaluty , nasz sojusz handlowców handluje na rynku kryptowaluty walutowej z powodzeniem wykorzystując symbioza wieloletniego doświadczenia i zaawansowanych algorytmów transakcyjnych w celu uzyskania wysokiego współczynnika udanych transakcji. Sukces naszej firmy wynika z ciągłego wprowadzania nowych algorytmów transakcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych metod analizy danych i wieloletniego doświadczenia. Pozwala nam to stale zwiększać ilość kapitału obrotowego, generując stabilny i bezpieczny dochód.
Jako eksperci w handlu kryptowalutami stworzyliśmy tę platformę, zapewniając inwestorom na całym świecie prawie nieograniczone możliwości biernego i bezpiecznego zarabiania. Witamy w świecie Bitonova. "

Plany:
12% dziennie przez 10 dni Minimum 30$
150% po 8 dniach Minimum 350$
180% po 6 dniach Minimum 750$
250% po 4 dniach Minimum 1500$

Prowizja za polecenie:
5% -2% -1%

Płatności:
Payeer, PerfectMoney, Bitcoin, AdvCash, Ethereum, Litecoin, BitcoinCash

Minimalny depozyt:
30 $

Wypłata:
0,10 USD (dla bitcoin jest 15 USD)


Karta debetowa Bitonova

Przedstawiamy pierwszą i jedyną kartę debetową zasilaną bezpośrednio z Twojego salda bitonova! Kartę debetową bitonova można wykorzystać do dokonywania zakupów w Internecie, płacenia za towary i usługi oraz wypłacania gotówki w bankomatach na całym świecie przy użyciu sald klientów w formie USD, EUR, GBP lub CNY. Nie ma potrzeby ręcznego finansowania kart dla każdego użycia, ponieważ środki znajdują się bezpośrednio w portfelu bitonova użytkownika. Po użyciu karty wymieniane są dolary z salda. Fundusze te nie są wymieniane przed rozdaniem, nie po, ale w momencie transakcji.

Certyfikat

REF: https://www.bitonova.com/?ref=milioninthewallet
Odpowiedz


#2
w tak stary program nie warto wchodzić
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości