Pomysł na remont


#1
Hejka,
planuję zrobić remont w swoim mieszkaniu i zdecydowałam się na beton architektoniczny. Próbował ktoś czegoś takiego w swoim mieszkaniu?
Odpowiedz


#2
Witam
robimy garaż, płaski dach mała przybudówka do domu chyba najlepsza opcją na zabezpieczenie dachu będzie papa?co o tym myślisz?
Odpowiedz
#3
i co nikt nie podpowie nam nic na temat jaka papa ?
Odpowiedz
#4
Hej. Też planujemy generalny remont domu , bardzo dużo będzie przeróbek. Potrzebujemy więc architekta, który robi najlepsze XXX projekty domów . Może macie kogoś sprawdzonego wartego polecenia?
Odpowiedz
#5
Ja jestem w końcu po remoncie.. Długo zeszło bo w międzyczasie i praca i szkoła dzieci i tak zawsze coś.. A przede wszystkim pogoda Big Grin Trochę nie w porę zdecydowaliśmy się na remont, ale przynajmniej już po wszystkim. Teraz została tylko kwestia mebli.. Żona lubi nowoczesne meble, a ja w sumie bardziej klasyczne. Ciężko się nam zgadać, ale w trafiliśmy na włoskie meble http://www.rad-pol.com.pl/ i to nas zaciekawiło.. Czy włoskie meble są fajne? Ma ktoś?
Odpowiedz
#6
Nowoczesne ale zarazem praktyczne mebla znajdziesz naxx. Prosta forma, chociażby legendarne już hokery Milano, bardzo dobre wykonanie. Lubię styl minimalistyczny i do mnie najbardziej przemawiają właśnie takie proste, praktyczne elementy wyposażenia.
Odpowiedz
#7
A czy zastanawiał się ktoś nad zmianą dachu? Mam duży problem z tym już od kilku miesięcy i szukam dachu, który nie będzie przeciekał po 2-3 latach tylko będzie wytrzymały. Polecali mi http://www.wasiak.net/oferta/dachy.html, ale chciałbym mieć jeszcze jakieś inne oferty. Co proponujecie?
Odpowiedz
#8
Nie reklamuje się Wink
Odpowiedz
#9
Odpowiedzi może być wiele. Jednak nie działajmy zbyt impulsywnie, lepiej ostrożnie podejść do owej kwesti.
Odpowiedz
#10
ja też ale po mału
Odpowiedz
#11
Fajne wyglada tylko trzeba wszystko miec dograne oswietlenie, kolory zeby nie bylo pusto cichoSmile to kwestia przejzenia internetu cos sciagnaxx
Odpowiedz
#12
Hejka. Zastanawiam się w tym momencie, czy Wy też macie problem z doborem przetestowanego ubezpieczenia mieszkania? Mogę niechybnie założyć, iż nie jestem z tym problemem sam jeden. Moglibyście się wymienić doznaniami w tym zakresie?
Odpowiedz
#13
(04-01-2018, 01:18)adelaby napisał(a): Hejka,
planuję zrobić remont w swoim mieszkaniu i zdecydowałam się na beton  architektoniczny. Próbował ktoś czegoś takiego w swoim mieszkaniu?

Polecam coś lepszego niż beton. Są to  płytki lub cegły klinkierowe od  https://www.feldhaus.pl/ 
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości