• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie z marketingu internetowego
Photo 
Witajcie Big Grin
Chciałbym wam zaproponować szkolenie z marketingu internetowego, które realizujemy za pomocą autorskiej platformy e-learningowej. Upup

Materiały są stworzone przez praktyków, ludzi którzy doszli już do bardzo fajnych wyników.Upup

Szkolenie jest oczywiście bezpłatne i niezobowiązujące.Upup

Jeżeli jesteście zainteresowani, kontaktujcie się ze mną w wiadomości prywatnej.
Jeżeli macie jakieś pytania - śmiało Big Grin
  Odpowiedz

•

Witam byłbym zainteresowany szkoleniem niestety nie mogę na pw wiec pisze tutaj Smile pozdrawiam
  Odpowiedz

•
duolife jak wynika z PW i FB wiec autor celowo nie podaje szczegółów na forum (mamy taki temat)
  Odpowiedz

•
Duolife jest to co proponujemy później, jednak ja proponuje szkolenie nie współpracę. Smile nie przedstawiałem oferty biznesu Smile Szkolenie jest odrębnym elementem, z którego każdy może skorzystać bez zobowiązań. I nie jest to poradnik jak działać w Duo, tylko jak działać w internecie - aby zwiększyć swoją sprzedaż, pozyskiwanie partnerów, jak się reklamować, a jak wiecie przy większości działań w internecie jest to potrzebne.
Jeżeli ktoś by mnie o to zapytał, odpowiedziałbym Smile
  Odpowiedz

•
Dzięki za poradnik.
  Odpowiedz

•
Słyszeliście o Digital Marketing Qualification? Zdajesz test i masz certyfikat przez IAB na 2 lata.. Tylko niestety droga sprawa :/
  Odpowiedz

•