• 92 głosów - średnia: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marketagent. Min 2euro na PP lub skrill
jestem zarejestrowany ponad rok , nie dostałem żadnej ankiety Sad
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

•

nigdzie na forum nie znalazłem aby przejąć czyjś temat....

no cóż.... nie przeskocze tego
Do 300 euro dziennie http://learnmoneystrategy.com/kot tylko tu, przeczytaj i sprawdź

Odpowiedz

•
mail ich kontaktowy dodany do white listy? zainteresowania wybrane? dane prawdziwe..? wyjatkowy niefart albo nie maja ankiet dla Ciebie (nie spełniasz ich kryteriow.. moze wiek.. moze zaintersowania) sam nie wiem.

(27-09-2013, 18:11)oldman41 napisał(a): jestem zarejestrowany ponad rok , nie dostałem żadnej ankiety Sad
  Odpowiedz

•
Zarejstrowałem się Wink Zobaczymy czy będzie coś z tego Wink
  Odpowiedz

•
ojj kytorr .. dobrze wiesz ze ankiety przychodza przyslowiowo raz na ruski rok .. ;D ale dalej idziesz w zaparte .. jakis zarobek (nie chodzi mi tu o wyplacenie jednorazowo 2-3 euro po pol roku albo i roku) jest mozliwy dopiero jak sie werbuje do tego multum osob gdyz wtedy jest jakas szansa na to ze ze 100 osob z 10 dostanie ankiete i wpadnie nam na konto 10 euro Smile
  Odpowiedz

•
zerknij na http://kytorr.pl.tl/Marketagent-HIT.htm bynajmniej nie jest tam jedna wyplata.. zarowno z tego programu jak i z innych..
  Odpowiedz

•
ale Ty mi nie musisz tu swoich wyplat pokazywac .. wyplacilem z marketagent jakies 3 stowki i wiem jak jest Wink
  Odpowiedz

•
Jesli dostajesz kase z poleconych to oni MUSZĄ wypełnić przynajmniej jedna ankiete.. więc ankiety są.. dużo zależy od wieku i zainteresowań..
  Odpowiedz

•
ankiety sa .. wiadomka ale jako taki zarobek ( nie mam tu na mysli wyplacenie tych 2-3 euro jednorazowo ) jest mozliwy jak sie werbuje duza ilosc poleconych Smile a jak ktos nie ma takiej mozliwosci to nawet nie oplaca sie zaczynac no chyba ze kogos ciesza nawet te marne grosze z buxow po miesiaciu czy nawet dluzszym czasie to wtedy niech rzuci te buxy w ..... i robi multi konta na marketagent byc moze lepiej na tym wyjdzie ;D
  Odpowiedz

•
Jeżeli chodzi o ten panel badawczy to ja już myślałem, że żadnej ankiety nie dostanę. Czekałem w sumie bardzo długo i się doczekałem. W poprzednim miesiącu przyszła ankieta dla mnie i mojego poleconego. Fajnie by było gdyby te ankiety przychodziły chociaż z raz miesięcznie i w sumie mam taką nadzieję na to, bo lepiej by się wtedy zarabiało Angel

Odpowiedz

•
Dwunasta wyplata:

[Obrazek: 4edo.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
  Odpowiedz

•
a ja dzis dostalem 2 ankiety po 100 punktow kazda
Do 300 euro dziennie http://learnmoneystrategy.com/kot tylko tu, przeczytaj i sprawdź

Odpowiedz

•
(25-10-2013, 18:09)Pepe napisał(a): a ja dzis dostalem 2 ankiety po 100 punktow kazda

Ja dzisiaj też otrzymałem ankietę, dotyczącą technologii, sprzętu komputerowego.
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
  Odpowiedz

•
to samo mialem. Kasa leciBig Grin
  Odpowiedz

•
Też dostałam dziś ankietę dot. technologii. Ale wpadnie tylko 20 pkt., bo nie udało się wypełnić całej.
  Odpowiedz

•
gratulacje

Odpowiedz

•
Ja też miałem to samo. Tylko ankieta mnie odrzuciła Angry
Gratulacje dla wszystkich, którzy dostali i poprawnie wypełnili Upup
Może jednak coś z tego będzie.

Odpowiedz

•
w ankietach im szybciej po powiadomieniu wypelnisz ankiete (to przy zalozeniu ze pasujesz do profilu ankiety) tym lepiej! Big Grin
  Odpowiedz

•
A ja się zarejestrowałem, i czekam już kilkanaście minut na link aktywacyjny, spam itp czysty. Ciekawe czy link dojdzie
  Odpowiedz

•
13 wypłata Clap

[Obrazek: rx3f.jpg]

Odpowiedz

•
gdzie przychodzą te ankiety na maila czy na stronie są dostępne ??

bo na stronkę to rzadko zaglądam a nie miałem jeszcze żadnej od półtora roku chyba WallWall
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

•
(21-11-2013, 18:02)oldman41 napisał(a): gdzie przychodzą te ankiety na maila czy na stronie są dostępne ??

bo na stronkę to rzadko zaglądam a nie miałem jeszcze żadnej od półtora roku chyba WallWall

Powiadomienia o dostępnych, nowych ankietach przychodzą na maila, ale trzeba uważać żeby ich nie pomylić ze spamem. Na stronie programu tez chyba można sprawdzić, czy są jakieś dostępne ankiety.
Właśnie zajrzałem na swoje konto w MarketAgent i juz mam kolejne 15 dolców do wypłaty (zarobek z poleconych).

(21-11-2013, 17:53)kytorr napisał(a): 13 wypłata Clap

[Obrazek: rx3f.jpg]

Kytorr, a ja mam prośbę, żebyście dowody wypłat wrzucali tez tutaj -->> http://forum.zarabianie24.net/t-marketag...arketagent Ludzie później zaglądają do działu z dowodami wypłat od MarketAgent, a tam 5 dowodów na krzyż... Tongue
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
  Odpowiedz

•
ja tez mialem kilka wyplat powazna firma
  Odpowiedz

•
kolejna 14 już wypłata:
[Obrazek: idtB4pH.jpg]
  Odpowiedz

•
A ja zarejestrowałem się z 3-4 tygodnie temu i nadal żadnej ankiety...Wall
  Odpowiedz

•
Profil dobrze uzupełnij to bedą
  Odpowiedz

•
Ok, zobaczymy. Dałem wszystko ma "maksa" Big Grin
  Odpowiedz

•
na jaki kraj macie konta?
jak wypelniacie dane?
  Odpowiedz

•
Mam pytanko odnośnie rejestracji. Czy wpisywaliście prawdziwy numer telefonu? Ten, którego używacie na co dzień? Chodzi mi głownie o to, czy po rejestracji na tel nie przychodzi mnóstwo spamu, albo nie dzwonią jakieś dziwne numery, po odebraniu których zżera mnóstwo kasy z konta, bo wiem, że takie rzeczy się zdarzają i należy być ostrożnym z podawaniem numeru w sieci Wink Zastanawiam się nad rejestracją, bo nie pogardzą nawet kilkoma euro raz na jakiś czas, przy minimalnym wysiłku Wink Tylko właśnie te kwestie nieco mnie niepokoją. Będe wdzięczny za odpowiedź.
[Obrazek: livebanner.php?r=616E64726577333333]
  Odpowiedz

•
Oni wogole nie dzwonia ankiety sa (przynajmniej mi od 2 lat ) tylko mailem
  Odpowiedz

•