• 92 głosów - średnia: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marketagent. Min 2euro na PP lub skrill
A jakie masz konto słoweńskie
  Odpowiedz

•

Czyzby serwis upadl ? Nie przysylaja juz ankiet ;/
  Odpowiedz

•
Przysłali 2 ankiety, odrazu zlecona wypłata.
Jak ktoś jest chętny to zaprosze i podziele sie
wiedzą.

[Obrazek: eaqn20.jpg]
  Odpowiedz

•
dlugo czekalas na wyplate??
  Odpowiedz

•
Wczoraj zrobione 2 ankiety i wczoraj zlecona wypłata.
Dzisiaj pieniażki na PayPalu.
Nawet u nich jest napisane, że wypłacaja raz na 24 H.
  Odpowiedz

•
Dzisiaj kolejna wypłatka, chetnych zapraszam z emailami
na PW.
[Obrazek: 2d94g3r.jpg]
  Odpowiedz

•
na jakie konto przyszły ANKIETY?
  Odpowiedz

•
austriackie
  Odpowiedz

•
[align=center]Ankieta przeprowadzana z firmą partnerską (2461): gospodarstwo domowe punkty : 20

nie za duzo ale to pierwsza ankieta jaka wysłali mi Big Grin
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

[Obrazek: logo-nasze-e1456408171496.png]

Odpowiedz

•
ja zapisałem sie w grudniu zeszłego roku, otrzymałem 150 pkt. ( 200 wypłata ) i do tej pory nie otrzymałem zadnej ankiety oprócz tej samej co Ty ( post powyżej ) na temat gospodarstwa domowego , i juz się tym faktem ucieszyłem, gdy nagle ankieta mnie odrzuciła Sad teraz pewnie znowu przyjdzie czekac z pół roku na kolejna ankiete za 20 pkt. Laie_67 btw. totalna lipa.

Odpowiedz

•
jeszcze minie dwa miesiące zanim te 20 pkt zaakceptują Wink ( lub nie). Dozbierać te 200 to sztuka na lata Big Grin
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

Odpowiedz

•
(04-09-2013, 14:50)karabin93 napisał(a): jeszcze minie dwa miesiące zanim te 20 pkt zaakceptują Wink ( lub nie). Dozbierać te 200 to sztuka na lata Big Grin

To ja miałem trochę więcej szczęścia, bo pierwszą ankietę, o wartości 120 punktów, otrzymałem jakiś tydzień po rejestracji. Zdarzają się ankiety za 100, 200 i więcej punktów, więc wystarczy jedna taka ankieta i można zlecić wypłatę

Screeny z mojego konta;

[Obrazek: 6b03d1a30fcf9b03gen.jpg]

[Obrazek: 20c5c6f046310304gen.jpg]

Polacy rzadko otrzymują ankiety, ale program płaci i nie jest żadną ściemą Smile
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
  Odpowiedz

•
no tak Big Grin przynajmniej mam już pewność że są ankiety ;D
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

Odpowiedz

•
Bez żartów, ja dostałem 3-4 ankiet na początku i do teraz żadnej na ~5 kontach ;(
W tym Polskie, Niemieckie, Słowackie.
qwe
  Odpowiedz

•
kwestia wieku i zaintersowan.. na mojej www w stopce masa dowodow wyplat..
  Odpowiedz

•
Thumbs Up 
Stronka mimo długiego czasu naliczania wypłaca błyskawicznie. Właśnie dostałam moją pierwszą wypłatę.

[Obrazek: 1kkkagv68xda.jpg]
  Odpowiedz

•
Czy stronka wciaz dziala?
[Obrazek: banner1.gif]
  Odpowiedz

•
działa, działa Wink
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

Odpowiedz

•
0 sprawiedliwości z tymi ankietami, bo widać, że niektórzy je dostają. Co prawda śmiszną ilość, ale jakiś tam zarobek i zadowolenie z tego programu mają. Tymi statystykami powyżej bym się tak nie sugerował, że tyle punktów to i tyle ankiet. Większość punktów jest z poleconych. Jak byk widać ile ma poleconych, a za poleconego jest dużo pkt. Ja na swojej stronie mam pewien program, na literę I...., z którego mam o wiele więcej ankiet. Praktycznie to co miesiąc otrzymuję z niego ticket na zakupy za 25 lub 50 zł. Jest też parę innych programów ale tylko z tego mam największy dochód.
Przy braku ankiet w marketagent jedyne wyjście to zbierać poleconych. To taka moja dobra rada dla laików, którzy mają małe rozpoznanie w tym programie.

Odpowiedz

•
(10-09-2013, 14:50)madox91 napisał(a): 0 sprawiedliwości z tymi ankietami, bo widać, że niektórzy je dostają. Co prawda śmiszną ilość, ale jakiś tam zarobek i zadowolenie z tego programu mają. Tymi statystykami powyżej bym się tak nie sugerował, że tyle punktów to i tyle ankiet. Większość punktów jest z poleconych. Jak byk widać ile ma poleconych, a za poleconego jest dużo pkt. Ja na swojej stronie mam pewien program, na literę I...., z którego mam o wiele więcej ankiet. Praktycznie to co miesiąc otrzymuję z niego ticket na zakupy za 25 lub 50 zł. Jest też parę innych programów ale tylko z tego mam największy dochód.
Przy braku ankiet w marketagent jedyne wyjście to zbierać poleconych. To taka moja dobra rada dla laików, którzy mają małe rozpoznanie w tym programie.

Ilość ankiet jest śmieszna, ale program nie wymaga żadnych inwestycji, nakładu pracy, obowiązku logowania się na stronie. Po prostu rejestrujesz się i czekasz na ankietę (informacje o nowej ankiecie otrzymuje się na maila). To nic nie kosztuje, minimum jest bardzo niskie (2 Euro, a 1,5 Euro dostaje się za sam zapis) ,więc dlaczego nie korzystać z programu? Nie podniecam się tymi kilkoma Euro, a uczestnictwo w programie traktuję, jako dodatkową okazję, na zarobienie właśnie tych kilku Euro Smile

PS A poleconych to zawsze warto zbierać, w każdym tego typu programie, no chyba każdy laik o tym wie ;P
  Odpowiedz

•
DokładnieBig Grin

JEDENASTA wypłataYahoo

[Obrazek: dyjb.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
  Odpowiedz

•
jak to zrobiles ,ze masz tyle wyplat?
  Odpowiedz

•
Ankiety sam wypełniam, oraz aktywnie promuję ten program (szczególnie zagranicą)
  Odpowiedz

•
Rejestrowałem, sie na tej stronie ok. 2tyg. temu, ale jak dotąd żadnej ankiety nie dostałem...
  Odpowiedz

•
Przeczytaj porady dodane do pierwszego postu
  Odpowiedz

•
ciekawe.... mod moze edytować czyjs temat i dać swój reflink
Do 300 euro dziennie http://learnmoneystrategy.com/kot tylko tu, przeczytaj i sprawdź

Odpowiedz

•
czemu moj post zostal usuniety ?;> co byl niewygodny ?;> to napisze jeszcze raz ... jak ktos nie jest w stanie zwerbowac kilkuset poleconych to niech sie nawet nie rejestruje bo nawet nie wyplaci z tego grosza Wink
  Odpowiedz

•
(27-09-2013, 11:41)requ napisał(a): czemu moj post zostal usuniety ?;> co byl niewygodny ?;> to napisze jeszcze raz ... jak ktos nie jest w stanie zwerbowac kilkuset poleconych to niech sie nawet nie rejestruje bo nawet nie wyplaci z tego grosza Wink

Requ, masz rację, nie wypłaci nawet grosza. Natomiast wypłaci całe 2 Euro (nie mając żadnego poleconego), wystarczy tylko, że otrzyma jedną ankietę, bo 1,5 Euro otrzyma za sam zapis Wink

Skoro ludzie zarabiają na poleconych, to znaczy ze ankiety jednak przychodzą. Rzadko, ale przychodzą. Przecież zarobek z poleconego otrzymuje się dopiero wtedy, kiedy polecony otrzyma ankietę (czyli wtedy, gdy polecony sam zarobi, nie prędzej).

"Program partnerski: Za polecenie nowego respondenta, który zarejestruje się w serwisie przez Twój baner/link Marketagent.com przeleje na konto 1 €. Warunkiem przelewu jest rejestracja i udział nowego respondenta w przynajmniej jednej ankiecie."
  Odpowiedz

•
ja po jednej ankiecie wypłaciłem 3,34 euro doszło nastepnego dnia Wink dowód w ZAPŁACIŁY.
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

Odpowiedz

•
Nie niewygodny ale KLAMLIWY.. bez poleconych sam jestes w stanie wyplacic.. na start dostajesz bonus i wystarczy ZALEDWIE jedna ankiete wypelnic i mozesz wyplacic.. jesli Ci sie nie chce zaznaczyc zainteresowac.. lub robisz przekrety(multikonta/zmiany ciagle danych mieszkaniowych itp) to nie masz ankiet .. proste

(27-09-2013, 11:41)requ napisał(a): czemu moj post zostal usuniety ?;> co byl niewygodny ?;> to napisze jeszcze raz ... jak ktos nie jest w stanie zwerbowac kilkuset poleconych to niech sie nawet nie rejestruje bo nawet nie wyplaci z tego grosza Wink

Co do edycji to osoby które opusciły forum nie kontrolują wątków i jest LEGALNA opcja ich przejęcia.. wątpliwości/uwagi --> kontakt do admina nick Kamil.. zapraszam..

(27-09-2013, 05:34)Pepe napisał(a): ciekawe.... mod moze edytować czyjs temat i dać swój reflink
  Odpowiedz

•